bugün

sırrı ben de güvende olan uuser.***
kalemi kuvvetli, pratik zekalı bir yazar ...
bugün bizi kırmayarak gelmiş, bizi çok mutlu etmiş uuser. şeker yazar. bir daha görüşelim ama olmadı böyle uuserı.
29 ekim 2006 ata'nın huzurundayız zirvesi'ne enişte* ile gelen yazar. zirvede bize uzun bir süre eşlik edip ayrılmışlardır.
zannedersem polatlılardan enişte bey le kalkıp gelen uuserdır. anıtkabir de bizi nasıl buldu muallaktır. alnımızda "yazar" diye mi yazıyor diye şüphelenmişimdir. ayrıca enişte beye pek te kanımız kaynamıştır, gerçi tam çözemedim beyefendiyi ama** ikisi de zirvemize şeref vermiş, renk katmışlardır. bunu saymayız bi dahadır.
dünyalar tatlısı, sözlüğün mihenk taşlarından olup ayrıca ağır ablamızdır. 29 ekim ata' nın huzurundayız zirvesi'ne enişte ile gelip gönlümüzde taht kurmuş olan uuserdır. en kısa zaman da enişteyide aramızda yazar olarak görmek istediğimiz belirtmeden edemiyeceğim.
(bkz: enişte)
(bkz: enişte bizi disco ya götür)
tanıştığıma çok mu çok sevindiğim, muhabbeti dönen, güzel ablamızdır.severek okuyoruz, enişteyi de bekliyoruz.
bu zor günümde beni yanlız bırakmayan 3.nesil vefalı yazar

(bkz: sevgiliden ayrıldıktan sonraki bir dakika)
"pitonpiton" gibi anlamlara sebep olan rumuz sahibi.
enişte yi ailecek ve severek okuyoruz, saygılarımla. *
sanirsam one tree hill muptelasi sarisin cool bir bayan yazardir.
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesine mekanı bulamadıklarından enişteyle bize geç katılmış yazar ablamızdır *. Gecenin bir saati benim için yollarını uzatmışlar evime bırakmışlardır. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum daha nice zirvelerde görüşmek üzere.
zirvenin en keyifli kısmın kaçırmayan ve enişteyle gelerek bizi mutlu eden yazar. ayrıca kendisine jitemlerimi sunuyorum. yine gelin beklerizdir, enişteye selam.
tanım: enişteyle evli yazar. eş durumundan enişteyle ilgili yorumumu buraya yazmak istiyorum. beraber oynamaktan en bi çok keyif aldığım potansiyel yazardır. bundan sonraki zirvelere de gelsin artık...
enişteyle süper bir ikili. yine yanlız bırakmadılar geçte olsa gelip neşe kattılar.
zirvede görünce pek bi sevindiğim, pek tatlı insan, eğlendik, mutlu olduk hep beraber, istanbul'a da bekleriz..
ankara duvarlar sarhoş zirvesinde tanıştığım yazar abla saygılar.
Enişte ile süper bir ikili oluşturan, nickine bayıldığım, hatta tekerleme niyetine her online listesini açtığımda tekrar ettiğim canayakın yazardır. Enişteyi de artık sözlüğe alırsak bu ikili hiç durmaz benden söylemesi.
bizim için güzel şeyler yazan tüm yazar arkadaşlarımıza içten teşekkür ve sevgilerimizi gönderiyoruz. hoş ve keyifli vakitleri birlikte geçirdiğimiz marla singer, redwinemania, salça, kırmızı başlıklı istasyon şefi yaramazı, devedikeni, no promise, ck_06, suran, fewzi1907, montajelemanı, pammuk ve adını, nickini hatırlayamadığımız daha nice güzel yazar arkadaşlarımız, hepinizle zirvede bulunmaktan büyüüüüüük keyif aldık. nice zirvelerde tekrar görüşmek ümidiyle.
akıllı, zeki, guzel, kariyer sahibi, inatçı, yaşamayı seven, yazarlık kabiliyeti olan sarışın bomba...

dipnot: evlidir dikkat !
nickini her okuyuşunda aklıma küçüklüğümde adada bindiğim faytonların geldiği güzel entrylere sahip nesildaş bir yazar.
can, ciğer, kuzu sarmam... dinleyenim, akıl verenim, dert ortağım... teşekkür etmek üzere 43928 maddeli bir liste hazırladığım bal böceğim**
bayramın mubarek olsun.