bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    iftar zirvesinde ön yargıyla yaklaşmama rağmen sıcakkanlı ve dürüst kişiliğiyle kendimden utanmama neden olan, sağlam muhabbetçi yazar arkadaşım. keşke her fenerli onun gibi olsa. eyvallah kardeşim.. *
    5 -2 ... don santino corleone
  2. 2.
    herkes gibi yine beni erkek sanmış , cana yakın kameralı yazar.ayrıca kendisi bizzat meslektaşım sayılır.
    1 -1 ... freedean
  3. 3.
    siyasi görüşleri nedeniyle bu güne kadar kendisini hiç hazzetmememe rağmen zirvede görür görmez kanımın ısındığı yazar olmuştur kendisi. neden bilmiyorum. çok güveniverdim ona birden. ayrıca ;

"iftar zirvesinde ön yargıyla yaklaşmama rağmen sıcakkanlı ve dürüst kişiliğiyle kendimden utanmama neden olan, sağlam muhabbetçi yazar arkadaşım"

tamamiyle katılıyorum.
    2 -4 ... gothic evil
  4. 4.
    geç tanıdığım ve erken ayrılacağım için üzüldüğüm yıllardır aradığım dost.
    1 ... cehennem tanrisi
  5. 5.
    19 ekim 2006 ankara iftar yapıyoruz zirvesinde kısa bir süre sohbet imkanı bulduğum yazar arkadaş. * *
    2 -1 ... thedewil
  6. 6.
    bağyan sandıydım, erkekmiş. ahaha yok lan harbi bu da şeker gibi çıktı. *
    2 ... redwinemania
  7. 7.
    sözlüğün ağır abileri arasında olup kısacık konuşmamızda bile ne kadar cana yakın ve içten olduğunu belli eden bir daha ki zirvede inşallah daha çok muhabbete gireceğim yüce insan.
    1 -1 ... marla singer
  8. 8.
    zirveye zaten geç gelmişim onun bi ezikliği falan var böle * sıradan başladım herkesle selamlaşmaya sonra birden arkadan bi ses "kardeş hoşgeldin gel senle bi röportaj yapalım nicketen okuldan başla" anam dedim nooluyo hiç beklemiyodum bi anda abandone oldum "şeey e ben ck_06 falan filan" her neyse çok uzatmadan zirvedeki en sıcak kaynaşmaya en hevesli yazarlardan biriydi şüphesiz. çok memnun oldum. Daha nice zirvelerde buluşmak görüşmek röportaj yapmak dileğiyle.*
    2 ... ck_06
  9. 9.
    hizmette sınır yok mantığıyla, zirve boyunca resimlerimizi ve videolarımızı çekmiş yazar. ayrıca metro önünde kandil simidi yiyoruz zirvesini de o düzenlemiştir *. sağ olsun var olsun, memnun oldum ben tanıştığımıza.
    1 ... witch
  10. 10.
    Elınde dıgıcamle gezıp, tum yazarları yakın markaja alan, tek tek hatır soran, ıhtıyatlı bır o kadar da kadırsınas kısıdır. Iyıki katılmıstır, gelecek zırvelere de gelmesını umdugum yazardır.
    1 ... okyanus