bugün

iftar zirvesinde ön yargıyla yaklaşmama rağmen sıcakkanlı ve dürüst kişiliğiyle kendimden utanmama neden olan, sağlam muhabbetçi yazar arkadaşım. keşke her fenerli onun gibi olsa. eyvallah kardeşim.. *
herkes gibi yine beni erkek sanmış , cana yakın kameralı yazar.ayrıca kendisi bizzat meslektaşım sayılır.
siyasi görüşleri nedeniyle bu güne kadar kendisini hiç hazzetmememe rağmen zirvede görür görmez kanımın ısındığı yazar olmuştur kendisi. neden bilmiyorum. çok güveniverdim ona birden. ayrıca ;

"iftar zirvesinde ön yargıyla yaklaşmama rağmen sıcakkanlı ve dürüst kişiliğiyle kendimden utanmama neden olan, sağlam muhabbetçi yazar arkadaşım"

tamamiyle katılıyorum.
geç tanıdığım ve erken ayrılacağım için üzüldüğüm yıllardır aradığım dost.
19 ekim 2006 ankara iftar yapıyoruz zirvesinde kısa bir süre sohbet imkanı bulduğum yazar arkadaş. * *
bağyan sandıydım, erkekmiş. ahaha yok lan harbi bu da şeker gibi çıktı. *
sözlüğün ağır abileri arasında olup kısacık konuşmamızda bile ne kadar cana yakın ve içten olduğunu belli eden bir daha ki zirvede inşallah daha çok muhabbete gireceğim yüce insan.
zirveye zaten geç gelmişim onun bi ezikliği falan var böle * sıradan başladım herkesle selamlaşmaya sonra birden arkadan bi ses "kardeş hoşgeldin gel senle bi röportaj yapalım nicketen okuldan başla" anam dedim nooluyo hiç beklemiyodum bi anda abandone oldum "şeey e ben ck_06 falan filan" her neyse çok uzatmadan zirvedeki en sıcak kaynaşmaya en hevesli yazarlardan biriydi şüphesiz. çok memnun oldum. Daha nice zirvelerde buluşmak görüşmek röportaj yapmak dileğiyle.*
hizmette sınır yok mantığıyla, zirve boyunca resimlerimizi ve videolarımızı çekmiş yazar. ayrıca metro önünde kandil simidi yiyoruz zirvesini de o düzenlemiştir *. sağ olsun var olsun, memnun oldum ben tanıştığımıza.
Elınde dıgıcamle gezıp, tum yazarları yakın markaja alan, tek tek hatır soran, ıhtıyatlı bır o kadar da kadırsınas kısıdır. Iyıki katılmıstır, gelecek zırvelere de gelmesını umdugum yazardır.
1 gb mış kamerasının hafızası. çektikçe çekiyor. zaten fotojenik değilim saç baş dağınık paspal paspal geldim. yok illa seni çekecegim kardeşim diyebeni çeke çeke bitirememiştir kendileri. yolda kol kola muhabbetin belini kırmışız sonrasında metro yüksel cıkışında geçişleri kapatmışızdır. tabi millet foto çekiniyoruz diye geçemiyor biraz küfür yedik ama olsun. elimizde kandil simitleri millet birbirine sarılmış bi sürü foto çektik. bizim zat koşa koşa aşagı inda yürüyen merdivenlerden inene kadar devam. elemanı fotografcılık ya da gazeteciliğe yerleştirmek gerekiomuş. yanlış meslek seçmiş. e tabi bu vesileyle herkesle tanışmıştır elince makina herkese nikin ne lan soyle bak bu kamera buraya bakacaksın tamam mı? gibi.. aa tmam kızma kızma. ciddi ciddi sevdim bu adamı.
gelecekteki ortaklığımızın sadece işte kalmamasını dilediğim sohbet insanı. *
".. ayrıca metro önünde kandil simidi yiyoruz zirvesini de o düzenlemiştir .. "

ben de o simitler nerden geldi diyordum yav...bir anda elime tutuşturdular, naapıym soramadım da.
tanım olarak sağolsun yazarıdır kendisi.
kaynaşılası insanlardan birisi. reklam sloganı gibiydi. her anı ölümsüzleştirin. ayak üstü metro önünde simitleri elimize tutuşturup birde bunları ölümsüzleştirmesi yok mu... samimi bana göre kısa boylu yazar, fotocu, insan...
zirveden önce iyi niyetimi sorgulamış, bir sorun çıkabilir diye beni uyarmış, zirvedeyse yanıma denk düşüp resim çektirdiğim*, pillerini bitirdiğim, piller sana feda olsun demesini beklerken bunu entry şeklinde başıma kakıp beni pek bir üzmüş yazardır***
zirvede tanıştığım, aman pek de ısındığım, ondan küçük olduğumu idda etse de yaklaşık 4 yaş büyük olduğum, arkadaş canlısı eğlenceli yazar.
bizi * tek taksiye sığdırmış uuserdır. yok yok şaka. sevimli uuserdır. muhabbet daim olsun bir daha ki tabu da ben de varım unutmayın kişisidir ayrıca.
29 ekim 2006 ata'nın huzurundayız zirvesi'nde tabu rakibim. ayrıca; ilerki tarihlerde yapacağımız ankara halı saha zirvesi'nin organizatörü. "yaz beni forvete" diyorum kendisine. * * * *
fair play ruhuna sahip, şahsen galatasaray'lı olmama rağmen ne galatasaray hakkında veya ne de diğer bir takım hakkında hiçbir kötüleyici, aşağılayıcı entry girdiğini görmediğim yazardır.
muhabbeti sağlam, az zamanda çok büyük işler başaracağımız yazardır. o değil de ankara'daki halı saha zirvesini evlerinin yakınlarındaki bir halı sahada yapalım demesi kafamı karıştırmadı değil. ahahaha sen iste fevzi'm, uzaya geliriz. bu arada gerçek adını deişifre ettim sanırım. hade oldu olacak bunu da söyleyim, fenerbahçelidir.
bu zirvede daha iyi kaynaşdığım yazardır. nü-matel sever kendisi. ama halen bir şeyi göndermeyi unutmuştur.**
muhabbeti iyi, kendisi iyi, melodisi iyi*, tabuda yeni olmasına rağmen üstün başarı gösteren yazardır. telefonunun melodisini bana göndermek için harcadığı çabalar ve kontörler için teşekkürü bir borç bilirim.**
benim gizli görevimi keşfetmiş olan uuser. olmuyor kardeşim işin gücün yok mu senin beni takip ediyorsun. evet itiraf ediyorum zirveleri gizliden gizliye yönlendiriyorum, ohh bee. ama herşeye rağmen sözlüğümüzün neşe kaynaklarından olan pek bi samimi candan kişisidir.
teşekkürleri bir borç bildiğim yazar * **
benim de teşekkürü bir borç bildiğim yazardır. saolsunlar yabancılık çekmemem için bütün ankara uuserleri gibi kendisi de bir çok çabaharcamış yazardır. fenerbahçeli ve yardımsever kişiliği ile hep güler bir vaziyette etrafına eğlence saçan sempatisi dikkati çekmektedir.
güncel Önemli Başlıklar