1. 1.
  ebay'in sahibi oldugu online para transferi sirketi. kolay, aracisiz ve güvenli kullanimi var.

  http://www.paypal.com/
  2 ... aftermath
 2. 2.
  ayrıca sahte kredi kartlarıyla dolandırılma olasılığının neredeyse sıfıra yakın olduğu bir şirket. o derece güvenli. ancak çok kesinti yapıyorlar. yüzde 1,9'dan aşağı pek yok ki o da 100000 dolarlı meblağlarda, yoksa yüzde 3'e varan kesintileri var. tek kötü yanı ise firmanın türkiye'deki bankalara ödeme yapmaması. yani siz paypal anlaşmalı bir siteden alışveriş yapıp paranızı ödeyebiliyorsunuz ama sizin paypal hesabınıza yapılan ödemeler türkiye'deki bir banka hesabına transfer edilemiyor. çünkü türkiye kara listede, dolandırıcı gözüyle bakılıyor.
  3 ... laz pacino
 3. 3.
  ayrıca türkiye; banka hesabınızdan paypal hesabınıza para aktaramayacağınız ülkeler listesindedir. bu sorun da ortadan kalktığı takdirde pek bir rahatlayacağızdır. kredi kartı kullanma korkusu olanların cebini boşaltmalarını sağlamak için türkiye'ye biraz daha güvenmek zorunda olan bir şirkettir paypal.
  1 ... kelly
 4. 4.
  paypal hesabınızdaki parayı kredi kartına gondermek için 5 usd komisyon isteyen şirket. türkiye'deki banka hesaplarına para göndermediği için tek seçenek bu şu anda.*
  1 ... patlamismisir
 5. 5.
  paypal hesabimdaki parayi komisyonsuz worldcard a aktaran sirket. *
  1 ... dydyma
 6. 6.
  online sanal kredi kartınız. en en en güvenli kullanım için, kredi kartınız ile bir sanalkart oluşturun. paypal'a sanalkartınızın* bilgilerini verin. böylece paypal oldu ya hack falan oldu, ki imkansız, hack eden tipler anca sanalkart bilgilerinize ulaşır ve size bir bok yapamazlar.

  edit : adam gibi bilgi verdik, iyilik ettik dimi eksi oy neden ?
  16 -2 ... djarumturk
 7. 7.
  PayPal, e-posta adresi olan herkesin güvenli bir şekilde para gönderip alabilmesine olanak sağlayan alternatif bir ödeme sistemidir. Bu sistem bazı e-ticaret sitesi tarafından temel ödeme sistemi (eBay-http://www.ebay.com gibi), birçokları tarafından da alternatif ödeme sistemi olarak desteklenmektedir.
  1 ... les benjamins
 8. 8.
  dünyanın en büyük ekonomik olaylarından biri. frigyalılar, parayı keşfederken bu kadar büyük bir öngörüye sahip değillerdi, emin olun.

  paypal'ın vergisiz, devletler üstü düzen karşıtı hali, yepyeni global bir düzenin biricik örneği.

  iyi bakın paypal'a. sınırlar kalkıyor.
  2 ... bl
 9. 9.
  ebayden aldığım ürünü eleman yollamayınca paramı kendileri iade ettiler. Velhasıl güvenilir kuruluştur kendileri.
  2 ... japon balikcisi
 10. 10.
  online alışverişte satıcı ile yaşanabilecek sorunda parayı geri almanın garanti yolu.
  2 ... brian o conner