bugün

ebay denen cevheri kullanabilmeniz için zorunlu olan sistem. gayet de hızlı ve güvenlidir.
250 dolarımı resmen çalmış şirket.

29 numerolu entaride paypal'ın benden nasıl para çaldığını anlatmıştım. çok uğraşmama rağmen parayı geri alamadım. 250 doları resmen, gözümün içine baka baka yürüttüler.

paypal'ı belki de binlerce kez kullandım. kesinlikle çok güvensizdir. işler ters gitmezse mükemmeldir, ama işler ters gittiği anda paranızı asla geri alamazsınız. malesef çalıştığım bazı satıcılar paypal'ı şart koşuyorlar. o yüzden (çok tedirgin bir şekilde) kullanmaya devam ediyorum.

sonradan gelen edit: paypal sadece benden değil, binlerce insandan para çalmış. paypal kurbanları aralarında birleşip bir web sitesi oluşturmuşlar:
http://www.paypalsucks.com/
Sanal Kredi Kartı kullanıldığı Zaman oldukça Güvenli Olan Ödeme Sistemi.
kredi kartı bilgileri ekleyip eklemede tereddüt edilen site. neyse biz hesap kartıyla devam edelim. o da paracıkları aktara dursun cağnım hesaplarıma. *
Birdeen bire kredi kartıma çalıntı duyurusu yapılmış olması ıhtımalıyle sınırlanmıs olan ödeme yöntemi.
ebay'dan satın aldığım ürünün 1 aydır elime geçmemesi üzerine hak talebi başvurumu anında cevap verip, 6 saat içersinde paramı geri iade edebilmiş şirket. varsın kur cevriminde üç beş kuruş tırtıklasın
gittigidiyor.com da kullanılabilen bir ödeme aracıdır.
kullanmaya başladığım güzel bir şeye benzeyen para sistemi. ancak para çekmeyle ilgili bir kaç sorunum var. uzun süredir kullanan detaylı bilgiye sahip sözlük arkadaşlarımı mesaj kutuma bekliyorum.
içerisinde hala paramın olduğu, zamanında D & R gibi kitap sitelerinden alışveriş yaptığım online hede.
PayPal bakiyem: 1,31 TL *
kullanan yazarlar mesaj ışığımı aydınlatırlarsa sevinirim. minik birkaç sorum olacak. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.