1. 134.
    Rusya ve Çin bile kullanıyor ise kullanmayan enayidir demek bu. Rusya ve Çin böyle gavur işlerine biraz mesafeli yaklaşır genelde.
    ... uzay muhtari
  2. 133.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2193004/+
    1 ... plissken
  3. 132.
    Yurtdışında yasayan ev sahibimin kullanmakta ısrar ettiği bir nakit transfer yöntemi. Bunun bir alternatifi olarak transferwise'i kullanıyoruz şimdilik. Su ana kadar hızlı ve düşük ücretleriyle benim için baya iyi bir çözüm oldu.
    bir de referans koduyla üye olduğunuzda belli bir limite kadar ilk transferinizi ücretsiz yapabiliyorsunuz. isteyenlere davetiye gönderebilirim.
    ... all melody
  4. 131.
    aq 90 yaşındaki siyasetçilere paypal mantığını anlatmak gençler için zulüm.
    2 ... purple yellow red and blue
  5. 130.
    kartı elime ulaştığı hafta türkiyeden çekilme kararı aldılar. işte o gün yurtdışına açılamadım.
    2 ... peacekeeperx
  6. 129.
    Akepe döneminde kapatılmıştır.
    4 ... sivasli bey
  7. 128.
    hala 5 yıldır kapalı. yurtdışına yapılan satışa duvar ördüler. Girişimcilerin hayallerini çöpe attılar. Çoğu küçük firmanın yurtdışına göçmesine sebep oldular. Çoğu Freelancer iş modelleri iptal oldu.

twitterda #paypalgerigelsin hashtag ini yayın sesimizi duyuralım gençler. Sayımız az herkesin sesini çıkarması gerek.
    5 ... sniper hamsi
  8. 127.
    Vergi istiyorsan al kardeşim kim sana ne der?
    Yasaklayarak kara borsa üretirsin.
    Yapma guzum, yapma.
    1 ... cok erken oten horoz
  9. 126.
    Paypal ve kripto ile ödeme alma legal olarak sıkıntılı anlamıyorum bir devlet neden böyle bir şey yapıp internet girişimcisinin önünü kapar.

Bizim mahalledeki vatan haini ve şerefsiz abi artık çok olmaya başladı.
    ... just millionaire
  10. 125.
    maalesef türkiye'de faal olmayan online bankacılık sistemi. paypal'ın türkiye'deki operasyonlarının durması durumundan çok muzdaribim. yurt dışında yaşıyorum, türkiye'den online alışveriş yaparken paypal seçeneğinin olmaması kötü bir durum benim açımdan. bazı sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum. umarım en kısa zamanda paypal türkiye'ye geri döner.
    ... next level