1. 125.
    maalesef türkiye'de faal olmayan online bankacılık sistemi. paypal'ın türkiye'deki operasyonlarının durması durumundan çok muzdaribim. yurt dışında yaşıyorum, türkiye'den online alışveriş yaparken paypal seçeneğinin olmaması kötü bir durum benim açımdan. bazı sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum. umarım en kısa zamanda paypal türkiye'ye geri döner.
    ... next level
  2. 124.
    Herifin biri en "zahmetsiz" nasıl hesap açılacağını anlatıyordu youtubeda. Yasal yoldanmış.
    ilk söylediği şey hollanda'dan vatandaşlık numarası alıp ilk uçakla amsterdam'a gidin demek oldu. Banka hesabı açılmalıymış hollanda'da.
    ... fischerin piyonu
  3. 123.
    ülkemizde yasak olduğunu söyleyince az önce yine taşak konusu olduğumuz uygulamadır.

bir adet türk olarak doğmak için önceki hayatımda toplu katliam falan yapmış olmalıyım.
    1 ... magpie
  4. 122.
    Dünya'nın bizi kıskandığı konulardan biri de budur mesela.
    Haiti, Liberya, sudan'ın kıskanamıyor oluşu bizim için bir eksiklik tabi. Çünkü bu paypal'ın gözünde onlarla aynı kefedeyiz. Liranın değeri yok.
    1 -1 ... yani herhalde sanirim galiba
  5. 121.
    sikayet (iade, calinti vb) olayi cok sik olursa paypal guvenlik amacli paraniza 6 ay el koyuyor. boyle salak bi sistem gormedim.
    2 -2 ... dolar 7 oldu amk
  6. 120.
    ülkede kapanmış ve hala kapalı olması e ihracatta ülkeyi zor duruma sokan firmadır.
    1 ... solaref
  7. 119.
    türkiye dısında neredeyse her ülkeye tam destek veriyorlar peki ya neden türkiye de yok

akp hükümetinin yanlış politikası yüzünden adamlar bizim hükümetle kavga edip desteği kesi uzun bir hikaye ama olay kısaca bu.
    ... biseksuel yazar34
  8. 118.
    elon musk'un insanlığa armağanlarından biri.
    ... hancu
  9. 117.
    neredesin 2 gözümün çiçeği. dön artık.
    -1 ... ibrahimerkel
  10. 116.
    --spoiler--
    PayPal olarak Haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.
    Müşterilerimiz 31 Aralık 2019 tarihine kadar mevcut PayPal hesaplarına giriş yaparak hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabileceklerdir.
    1 Ocak 2020 tarihinden sonra Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesaplarındaki bakiyeyi tanımlı banka hesaplarına aktarama işlemini gerçekleştiremeyecekler.
    --spoiler--
    ... jimmy tudeski