1. 1.
  http://www.kitapyurdu.com dan ulaşılabilecek ülkem insanına online kitap satış hizmeti sunan bizce güzel site.
  üye olduğunuz takdirde size gelen maillerle ucuz ya da kelepir başlığı adı altında çok uygun fiyatlarla kitap satma hizmeti sunmaktadırlar.hatta kitaplara yaptığınız yorumlarla sitede uygulanan bir sisteme göre puanlar kazanmakta ve kazanılan puanlarla kitap alınabilmektedir.internet üzerinden alış-veriş yapanların karlı çıkacağı bir mekandır.
  8 ... aynalı baba tutkunu
 2. 2.
  oldukça ucuza kitap satan, üstelik sizi kitapevlerini gezerek kitap aramaktan kurtaran bulunması çok zor kitapları bile kolaylıkla satın olabileceğiniz alışveriş sitesidir. ancak eğer kitaba acil ihtiyacınız yoksa alacağınız kitapları liste yapıp tek seferde sipariş etmeniz en mantıklısıdır. böylece daha az kargo ücreti ödemiş olursunuz.
  2 -1 ... eurasia
 3. 3.
  Hakkındaki tüm olumlu düşüncelerimi zamanla silmeyi başaran kitap satış sitesi. Şöyle ki;

  uzun yıllardır kitap aldığım sitenin yıllardır d&r'dan bile daha pahalı sattığını farkettim. kargo parası da cabası. tüm bunlar yetmez gibi kendilerine 13 aralık'da verdiğim siparişi 1 hafta sonra kargoya verdiler o da kayboldu elime ulaşmadı. arıyorsun müşteri hizmetleri hizmeti yok, mesaj atıyorsun cevap yok. zor kötek ulaştıktan sonra tekrar yollayalım dediler 10 gün daha bekledim daha kitapları kargoya bile vermemişler, iptal ettim siparişi 1 ay oldu paramı iade etmediler.

  müşteri hizmetlerine sipariş kodun olmadan ulaşamıyorsun, mesaj atın diyorlar. ulan kime mesaj atayım cevap veren yok ki!

  kısaca bakkal dükkanından beter üstelik kazıkçı! girin mis gibi d&r'a seçin beğenin 25 lira üzeri kargo da ödemeyin. bunlarla uğraşmaya değmez.

  edit: bir de puan veriyorlar güya, onca kitaptan topladığın puanla ayraç alamıyorsun o da ayrı mesele.
  3 -3 ... fashiondesigner
 4. 4.
  Tasarımı kötü, fakat başka sitelerde bulunamayan birçok kitabı bulabileceğiniz, fiyatları da hiç fena olmayan online kitap alışveriş sitesidir.
  ... citoffig
 5. 5.
  tek olumsuzluğu ideefixe göre daha uzun teslim süresidir.
  ... bohemian rhapsody
 6. 6.
  3 gün gibi bir sürede kitapları teslim eden ve gerçekten iyi hizmet veren, herseyden sizi haberdar edip mükemmel kampanyalar düzenleyen online kitap satış noktası.
  3 ... yinyang
 7. 7.
  sitenin girişinde aynen şöyle bir ibare yer almaktadır.

  Veritabanı bakım ve geliştirme işlemleri sebebiyle sitemiz kısa bir süre hizmet veremiyecektir.

  sitenin Türkçe'mize katkılarından (!) dolayı sonsuz teşekkürler...
  3 -1 ... genco
 8. 8.
  Puan sistemiyle bedava kitap alınabilen site. Efendim her üye olana en başta 100 kitapyurdu puanı veriliyor. Sonra kitaplara yazdığınız her yorum 20 puan değerinde. isterseniz siteyi arkadaşlarınıza tavsiye edrek de puan kazanabilirsiniz. Arkadaşınızın mail adresine giden linki arkadaşınız tıklarsa 20 puan da oradan geliyor. 600 - 1500 puan arası güzel kitaplar var...
  1 ... ch32
 9. 9.
  hem ucuz hem de son zamanlarda teslimat süresi çok çok kısalmış (2 günde kavuştum kitaplarıma ya!) internet kitapçısı.
  ... hana
 10. 10.
  an itibariyle ulaşılamayan site.
  (bkz: sunucu bulunamıyor)
  ... glbst