bugün

http://www.kitapyurdu.com dan ulaşılabilecek ülkem insanına online kitap satış hizmeti sunan bizce güzel site.
üye olduğunuz takdirde size gelen maillerle ucuz ya da kelepir başlığı adı altında çok uygun fiyatlarla kitap satma hizmeti sunmaktadırlar.hatta kitaplara yaptığınız yorumlarla sitede uygulanan bir sisteme göre puanlar kazanmakta ve kazanılan puanlarla kitap alınabilmektedir.internet üzerinden alış-veriş yapanların karlı çıkacağı bir mekandır.
oldukça ucuza kitap satan, üstelik sizi kitapevlerini gezerek kitap aramaktan kurtaran bulunması çok zor kitapları bile kolaylıkla satın olabileceğiniz alışveriş sitesidir. ancak eğer kitaba acil ihtiyacınız yoksa alacağınız kitapları liste yapıp tek seferde sipariş etmeniz en mantıklısıdır. böylece daha az kargo ücreti ödemiş olursunuz.
Hakkındaki tüm olumlu düşüncelerimi zamanla silmeyi başaran kitap satış sitesi. Şöyle ki;

uzun yıllardır kitap aldığım sitenin yıllardır d&r'dan bile daha pahalı sattığını farkettim. kargo parası da cabası. tüm bunlar yetmez gibi kendilerine 13 aralık'da verdiğim siparişi 1 hafta sonra kargoya verdiler o da kayboldu elime ulaşmadı. arıyorsun müşteri hizmetleri hizmeti yok, mesaj atıyorsun cevap yok. zor kötek ulaştıktan sonra tekrar yollayalım dediler 10 gün daha bekledim daha kitapları kargoya bile vermemişler, iptal ettim siparişi 1 ay oldu paramı iade etmediler.

müşteri hizmetlerine sipariş kodun olmadan ulaşamıyorsun, mesaj atın diyorlar. ulan kime mesaj atayım cevap veren yok ki!

kısaca bakkal dükkanından beter üstelik kazıkçı! girin mis gibi d&r'a seçin beğenin 25 lira üzeri kargo da ödemeyin. bunlarla uğraşmaya değmez.

edit: bir de puan veriyorlar güya, onca kitaptan topladığın puanla ayraç alamıyorsun o da ayrı mesele.
Tasarımı kötü, fakat başka sitelerde bulunamayan birçok kitabı bulabileceğiniz, fiyatları da hiç fena olmayan online kitap alışveriş sitesidir.
tek olumsuzluğu ideefixe göre daha uzun teslim süresidir.
3 gün gibi bir sürede kitapları teslim eden ve gerçekten iyi hizmet veren, herseyden sizi haberdar edip mükemmel kampanyalar düzenleyen online kitap satış noktası.
sitenin girişinde aynen şöyle bir ibare yer almaktadır.

Veritabanı bakım ve geliştirme işlemleri sebebiyle sitemiz kısa bir süre hizmet veremiyecektir.

sitenin Türkçe'mize katkılarından (!) dolayı sonsuz teşekkürler...
Puan sistemiyle bedava kitap alınabilen site. Efendim her üye olana en başta 100 kitapyurdu puanı veriliyor. Sonra kitaplara yazdığınız her yorum 20 puan değerinde. isterseniz siteyi arkadaşlarınıza tavsiye edrek de puan kazanabilirsiniz. Arkadaşınızın mail adresine giden linki arkadaşınız tıklarsa 20 puan da oradan geliyor. 600 - 1500 puan arası güzel kitaplar var...
hem ucuz hem de son zamanlarda teslimat süresi çok çok kısalmış (2 günde kavuştum kitaplarıma ya!) internet kitapçısı.
an itibariyle ulaşılamayan site.
(bkz: sunucu bulunamıyor)
"kargo ödeyen kitaplar" seçeneğini biraz daha çoğaltması gereken güvenilir online kitap satış sitesi.
kitap üzerine herşeyin bulunduğu, fiyatların ise piyasa fiyatlarından ucuz olduğu şahane site. işin güzel tarafı sadace kitap satan bir sitenin 8 yıldır faaliyetini sürdürebilmesidir.
Acayip bir sitedir. Çok mütevazi editörleri vardır. Kitap gelene kadar elli kere mail atsanız ellisinede cevap verirler.
acayip bir sitedir. sipariş ettiğiniz kitabı bir türlü yollamaz, yollamama nedenini açıklamaz, telefonlara bakmaz. aradan aylar geçer, lütfeder mail atar; istediğiniz kitap stoklarımızda mevcut değildir diye. öyle işte, acayiptir.
tasarımı rahatsız edici ölçülerde sade ama içeriği geniş, müşteri hizmetleri konusunda kendini geliştirmiş ve sattığı kitaplar piyasadan daha ucuz olan bir kitap sipariş sitesidir.
müşteri hizmetlerinin, telefonda "hizmet vermek"ten ziyadesiyle yoksun kaldığı, suratınıza telefonu kapatmak suretiyle bu durumu da aştıkları, kitap alışveriş sitesi. fiyatlarının diğer sitelere göre uygun olması, bariz bir şekilde satılan kitapların eski basım olmasından kaynaklanmaktadır.
kargo parasına rağmen piyasadan daha ucuzu kitap alabileceğiniz bir site. hatta yayınevi yanıbaşımda olmasına rağmen yine de kitapyurdu'nu tercih ettim. çünkü kitabı basan yayınevinden bile daha ucuza satıyorlar. şu ana kadar 3 alışveriş yaptım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım.
bazı bankalardan havale yaparken havale ücreti ödemediğiniz güzel site. hem bulamadığınız kitapları buluyorsunuz hemde daha ucuza alıyorsunuz.
doğum gününüzde size kargo ücreti ödetmeyen site. ben yarın tekrar doğucam.*
sanal ortamın işe yaradığı noktalardan birisi. piyasadan daha ucuza ve ek indirimlere sahip kitaplar bulabilirsiniz. ayrıca kargo ödeyen kitaplarda var. bu ve benzeri kolaylıklar kitap temin etmek adına sevindirici.
75 tl ve üzeri alımlarda kredi kartınıza göre peşin fiyatına taksit seçenekleri mevcut olan, 150 tl ve üzeri alımlarda ise kargo ücreti ödetmeyen güzel bir site.
sipariş ettiğim kitabı 4 gündür temin edipte kargolayamamış site. halen beklemekteyim acaba ne zaman temin edecekler. ayrıca attığım mailede cevap yazmadılar. ilginç...

ekleme: geçte olsa cevap yazmış ve ilgilenmiş sitedir. bugün itibarıyle kargoladılar, şükür.
en ucuz kitapçımdr kendileri. kitap çok temiz gelir ve içine bir de hediye olarak her seferinde ayraç koyarlar. sürekli kitap alan insanların muhakkak tercih etmesi gereken bir site olduğunu düşünüyorum. toplamda çok fiyat farkı ediyor. kitaplar toptan alındığından çok ucuza satın alınabiliyor.
dün aldığım kitabı bugün kargoya vermiş site. fiyatlar da çok iyi.
kitap listesi mükemmel olan ve çok çabuk kargosuyla beğenerek alışveriş yaptığım sitedir. fiyatları gayet ucuzdur. (bkz: sudan ucuz)