bugün

kredi kartı olmadan üye olunamayan dava.
hesabınızı kapatmanızın aşırı derecede dramatize edildiği websitesi.

hesabı kapatmayı seçtikten sonra kapatma işlemi tamamlanana kadar yaklaşık 7-8 sayfa geliyor önünüze.

"neden kapatmak istiyorsun?"
"bize yorumlarını ilet"
"kapatma sebebin ne?"
"paypal çok güvenli çok güzel hariga bi yerdir bırakma bence"
"bak şu numarayı ara konuşalım derdin sıkıntın neyse"
"nolur kapatma"

akşam akşam hiç güleceğim yoktu amk.
insanı kredi kartı almaya mecbur eden, haliyle benim için alışverişi kolaylaştırmak yerine zorlaştıran saçmalık. kredi kartına para basacağıma kullanmam daha iyi.
ebay denen cevheri kullanabilmeniz için zorunlu olan sistem. gayet de hızlı ve güvenlidir.
Sanal Kredi Kartı kullanıldığı Zaman oldukça Güvenli Olan Ödeme Sistemi.
kredi kartı bilgileri ekleyip eklemede tereddüt edilen site. neyse biz hesap kartıyla devam edelim. o da paracıkları aktara dursun cağnım hesaplarıma. *
Birdeen bire kredi kartıma çalıntı duyurusu yapılmış olması ıhtımalıyle sınırlanmıs olan ödeme yöntemi.
ebay'dan satın aldığım ürünün 1 aydır elime geçmemesi üzerine hak talebi başvurumu anında cevap verip, 6 saat içersinde paramı geri iade edebilmiş şirket. varsın kur cevriminde üç beş kuruş tırtıklasın
gittigidiyor.com da kullanılabilen bir ödeme aracıdır.
kullanmaya başladığım güzel bir şeye benzeyen para sistemi. ancak para çekmeyle ilgili bir kaç sorunum var. uzun süredir kullanan detaylı bilgiye sahip sözlük arkadaşlarımı mesaj kutuma bekliyorum.
içerisinde hala paramın olduğu, zamanında D & R gibi kitap sitelerinden alışveriş yaptığım online hede.
PayPal bakiyem: 1,31 TL *
kullanan yazarlar mesaj ışığımı aydınlatırlarsa sevinirim. minik birkaç sorum olacak. *
Her ay bir çok rakam bağış almamı sağlayan, para transferi kuruluşu.*
gayet güvenli olan, şu ana kadar bir sorun yaşamadığım site. sürekli kullandığım için herhalde geçenlerde para hediye etmişlerdi. beleşe bir sürü şey almıştım sayelerinde.
hesabınızdaki parayı, para çekme talimatından sonra 8-10 günde gönderip bu süreçte parayı bir güzel işleten web sitesi. o süreçte faiz falan alıyorlardır kesin.
parayı çekebilmem için 1 senedir 3 lira eksik olan güzel olan bir şirkettir.
sözlük 3 lirası olan yollasın lütfen.
internetten verilen siparisler icin ideal sanalkart sirketidir.
içinde 600.000 dolarımın olduğu sistem. adam olun !!!!!!!!!!
ptt kartı maestro olmasına rağmen kabul etmeyen sistem.
Online alışverişlerimde kullandığım güvenilir sistem.
Özellikle yurtdışı online alışverişlerde kullanılan sistemdir, güvenilir olmakla beraber bazı açıkları vardır.

Açıklarından bahsetmek gerekirse bu şirket daha çok ürün aldığınız şirketi tutar, herhangi bir sorun yaşadığınızda size ter attırır. Fakat onun dışında rahatça kullanabilirsiniz, eğer iade gibi bir sorununuz olmayacaksa.

Ayrıca tıkla paran kazan sitelerinin size kazandırdığı paraları kendi hesabınıza aktarmanızı da sağlar, kesintileri çok olsa bile işinize yarayacaktır.
babama güvenmem sana güvendiğim kadar diyebileceğim kuruluştur. bankalara yatan paranın devlet garantisinde olmasına rağmen paypal ile karşılaştırılması söz konusu bile olamaz.
ödemeniz gerekenden fazlasını hesaptan kesen dolandırıcı bir aracı firmadır, beni mağdur etti, uzak durmanız tavsiye ederim.
Türkiye'den TL ile yaptığım alışverişte benden komisyon almıştır, yurt dışından dövizle alışveriş yapmadığım halde! Kaldı ki yurt dışı alışverişlerde kredi kartından direk ödemelerimde hiç bir sorun yaşamadım.
paypal'a üye oldum ve ilk olarak bir sanal kart tanımlaması yaptım.
herkes çok basit bir sistemi var diyor, o kadar internet bankacılığı vs kullanıyorum fakat bu paypal'dan bir bok anlamadım.
aracıma yurt dışından bir vites topuzu alacağım illallah ettirdi. yurt dışı sitelerinden alışveriş yapamıyorum ve kendimi geri zekalı gibi hissediyorum.
eğer yaparsam o gelen vites topuzunun üstüne oturmayı düşünüyorum.