1. 1.
  denizli - afyon - enveriye - bilecik - izmit - istanbul güzergahında sefer yapan ekspres.
  2 ... kutupsal form
 2. 2.
  afyon karakuyu'da ısparta ve burdur yönüne de devam eden iki ayrı vagona bölünür. yani toplam olarak 3 parçaya ayrılır.
  1 ... kutupsal form
 3. 3.
  denizli haydarpasa seferini yapan; denizli, usak, kutahya, bilecik ve izmitten sonra istanbula ulasan ekspres.
  ... birbarfilozofu
 4. 4.
  ısparta ve burdur yolcularını dinar'da iki ayrı otobüsle son duraklarına ulaşmaları için bırakıp denizli yönüne devam eden ekspresimiz. uygun fiyatları ve klimalı vagonlarıyla otobüs yolculuğuna iyi bir alternatiftir.
  ... patlamismisir
 5. 5.
  9 kişinin ölümüne neden olmuş tarihi eser. *
  ... ada vapuru carki
 6. 6.
  turistlerin treni gördüklerinde nostalji adı altında, yanında fotoğraf çektirdikleri ne kadar yenilensede hala müzelik olan bir araç.
  1 ... deepphysics
 7. 7.
  insanımızın tren yolculuğunun güven ve konforunu yaşamaktan haz almaya başladığı son yıllarda, adeta demir yollarının geç kalan gelişimini sabote eden bu aptalca ve trajik kazalara bir dur denmeli. Tren raydan ya aşırı hız yaptığı için (ki yapıyorlar, özellikle herkes uyuduktan sonra), ya raylar bakımsızsa çıkar. Ray dondu, ne demek? ilk kez mi kış oluyor, üstelik eski kışların pek de kalmadığı memlekette?
  1 ... beatrice lea
 8. 8.
  denizli'den saat 17.00 de hareket ettikten sonra 18 saatte haydarpaşa'ya varmayı başaran tren. saatte ortalama 30-50 km hızla gittiğinden ömrünü yolculuk yaparak geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsattır. bu aralar yapılan yol çalışmalarıyla umarım biraz olsun hızlanır.
  1 ... ilyka
 9. 9.
  5 tl ile yolculuk yapabildiğim seferlerdir..
  ... micheal da vinci