bugün

Kurtlar vadisi'ni fazla kaçırmış djdkjdjdjdjd.
Eğlenme amacıyla gidip bir arkadaşımın koruyucu gözlüğüne isabet eden bir boya topu yüzünden korucu gözlüğün kırılması ve arkadaşın 2 tane ameliyat geçirmesine sebep olan oyundur. Oynamayın oynatmayın.
takımımın lideri olarak aynı el içinde iksi headshoot olmak üzere 5 kișiyi indirdiğim youndur, çok zevklidir.
1 kere oynadığım, onda da hiç zevk alamadığım oyun.

hemen sonrasında halı saha bedavaydı. o sarmıştı işte.
En iyi taktiği şudur;
Eger mekan kapalı bir mekan ve beşe beş bayrak oyunu oynanıyorsa, 2 kisi oyun öncesi tankı ağzına kadar doldurup, rakibi sağ ve sol köşelerden capraz ateşe alacak. (Tek tük cılız atıştan bahsetmiyorum. Saniyede 4 5 mermi atilan seri bir atıştan bahsediyorum.)

Rakip kafasını kaldıramadığı için, cok zayıf bir sekilde karşılık verecek ve görmeden attığı için isabet orani %10lara kadar düşecektir.

Bir kisi ise orta sağ ya da sol kanatta pusu atacak, kafasını kaldırana nokta atışı yapacak, Geri kalan iki kisi rush yaparak bayrağa ulaşmaya çalışacak.

Benim takımımda hep başarılı olmuş bir taktiktir tavsiye ederim.
Esmer olduğum için oynarken kendjmi peşmerge gbi hissettiğim anlar oldu bidaha da oynamadım.
https://youtu.be/ZTkHLduj_FU
Tecrübe sahibi bilen adamlarla oynayınca sutrenin arkasından bile çıkamadığın oyun.
keyif=paintball.
sözlükten bir takım kurmak istediğim spor. beyler, size ret edemeyeceğiniz bir teklif sunuyorum.

bayanlara gelince, "ay benim canım acır" diyecekseniz gelmeyin lan.
paint; boya, ball; top olmak üzere boya topu anlamına gelen çok renkli bir oyundur. minyon tipli, kızıl saçlı, bıcır bıcır hanımefendi bir bayana tercih edilen oyundur. allah tercih edeni o boya küplerine soksundur ve çıkartmasındır. ben de vurdum kapıyı çıktım gittim tabi. **
Önümüzdeki ilk baharda istanbul'da organize etmeyi planladığım etkinlik olacaktır. Sözlük dahilindeki yazarlarla ortak bir yer belirleyip araç kaldırarak gideceğimiz bir organizasyon olacak. Servis masrafı benden olacak ama merak etmeyin şimdi değil mart gibi planınızı ona göre yapın.
bursa'da ayarlayan varsa gelirim.
kafa dağıtmaya birebir oyun bir o kadar da eğlenceli.
hep konusu açılıp bir türlü gidemediğimiz oyun.
Ben - yahu bu kaski bok goturuyor, bisey gozukmuyor, temizi yok mu hic.

Eleman - onlarin hepsi standarttir kardesim * )

Ben - standart bok mu ?

Eleman - ...
cahil, düşünmekte sorunlar yaşayan, kafasının içinde gereksiz bir yük taşıyan arkadaşlarla oynanmaması gereken oyun.
Boya silahlarıyla oynanan savaş oyunu.
unutulmaz anıların mimarı eğlenceli aktivite.
Beykoz'da oynayabileceğiniz oyundur. Renklere boyanmaktır. Harikadır.
Pahalidir tabularini yikan mekanlari vardir. (bkz: natura paintball)
boyaların havalarda uçuştuğu oyun.

sarmıyor arkadaş.
vurduğun adamın ölmesi vurulan adamın insafına kalmışsa sarmıyor. o adam vurulunca kafasındaki alet ötecek ki sarsın biraz. böğğğğğğğ diye üstüne atlamaya çalışmasın ölmekten korksun az.

evet bizim oynadığımız yerde o kafa da vurulunca öten aletlerden yoktu oyunda da bir süre çatışıyorsun hakem kule serbest diyince kırmızı ve mavi takım kuledeki butona basmaya çalışıyor.
o mavi takımdan kuleye kim yaklaştıysa indirdim ama yok ki o aletten adam devam ediyor kuleye çıkıyor basıyor düğmeye. Sarmıyor ! o karşı kulede ki siktiri boktan hakemde bir bok görmüyor zaten sadece düğmeye basılıp basılmadığını söylüyor ve sürekli mermi pazarlamaya çalışıyor.

oyuna başlamadan önce kendimi savaşa gider psikolojine ayarladım.
tıpkı savaştaki gibi sadece 1 canım var dedim kendime vurulmak yok !
insan bu oyunu oynarken bile vurulmaktan korkuyor arkadaş. her defasında en iyi mevziye geçip çatışdım vurulmak yok diyordum kendi kendime.
son ele kadar vurulmamıştım ta ki son el de kafama gelen boya tanesinin şillorp diye patlamasına dek.

not: bizzat denedim yerden mermi toplamayın silah tutukluluk yapıyor.
hava karardıktan sonra oynaması çok daha zevkli olan aktivite. üstelik mevsimlerden kış ise herşey daha güzel, daha heyecanlı olacaktır.
vurulan kişi oyundan eleniyorsa vucudumun her yerinde morluk oldu diyenler ilk vurulmadan sonra nasıl devam etmiş oyuna? ya da oyunun başında hasbelkader bi mermi yedik diye evden kalk hazırlan git ebesinin nikahına sonra dön vs bi sürü işkenceye deger mi? yoksa bi vurulmayla bişey olmuyor oyun devam ediyor mu diye merak ettiğim oyun. birisi özel mesaj ile aydınlatırsa müteşekkir olurum.

not: askerliğimi keskin nişancı olarak yaptım. (ciddiyim)
rakip aranıyor diye ilan vermek istedim tanımdan önce ve tanım olarak üstteki arkadaşlar yazmış işte.
güncel Önemli Başlıklar