bugün

entry'ler (1804)

sözlük yazarlarının ilginç alışkanlıkları

Her yeni alınan dergi,gazete,kitap sayfalarını koklamak,konusurken bile kurduğum cümlenin hemen ingilizcesini düşünmek,yemek yapmamak,dakik olmak.

evlat acısı gibi gelen şeyler

Alesten 69.5 almaktır.

ilk buluşmada ormana gidelim diyen kız

dağ kızıdır, vampirdir, tuhaftır.

ankara

pdf kitapları bile orjinaline çok yakın ve çok da ucuza baskı yapan kırtasiyenin bulunduğu şehir. kargo ile geliyorlar şimdi. her şehire şart hareketler bunlar.

yazarların arkadaş ortamında lakapları

anime kızı.

ispanyolca öğrenen yazarlar

eğlenceli insanlardır. la gente esta muy loca.

sözlük yazarlarının ruh halleri

endişeli. ölecek miyim yav, bu kadar çabuk mu?

bir gün öleceğini bilerek yaşamak

her gün ölmektir. ne bunalım bir cümledir. hayata olumsuz bakarak daha ne kadar kendi ruhumuzu daraltacağız acaba. hayatı yaşamak ne bilmiyorsanız, hiç motosiklet kullanmamışsınız demektir. (bkz: ölmeden önce yapılması gerekenler)

sigara zammı

sigara içmeyeni bağlamayan zorluktur. içen düşünsündür. yaşasın bol oksijen.

onsuz olmak

donsuz olmaktan iyidir. * * *

yabancı uyruklu arkadaş edinmek

yabancı dilinizi geliştirmeniz için en mükemmel ve eğlenceli yoldur. sayesinde bir de fransızca öğreneceğiz. dilinden ' sen kim köpeksin' demeyi düşürmeyen, zenci kız kardeşime selamlar olsun. * * *

söylenmesi zevk veren hayvanlar

jako, kakadu papağanları, lemur.

birlikte olmak varken ayrı olmak

mesafelere katlanmak zorunda olmaktır, vardır bir zamanı, beklemek gerektir. şartlar, zaman, mevkiler el vermiyordur belki de. (bkz: asker yolu gözlemek) (bkz: iş bulmak) (bkz: para) (bkz: farklı kültürler)

sözlük yazarlarının tespitleri

bazı hastalıklı ruhlar var ki insanın peşini bırakmıyor. her hatırası kafanda kalan insandan bir süre sonra nefret ediyorsun. işin kötüsü kendinden nefret etmene de sebep oluyor. büyü yapmış gibi sanki. tövbe tövbe.

tek taşımı sevgilim aldı

ne olur geri gel yazarıdır. keşke gerçek taş alsaymış, imitasyonlarla işin yok senin, ben sana pırlanta alırım.

diriliş

leonarda dicaprio'nun oynadığı 'the revenant' filminin türkçe ismidir. filmde bu süper oyuncu, ayı saldırısı sahnesinde harikalar yatarmış ve film bu yönüyle görsel bir şölen oluşturmuştur. (#izlenesi filmler)

sinir nasıl geçer

sizden daha sinirli biriyle karşılaşınca geçer. ne kadar çirkin ve itici göründüğünü anlar ve saçmalık yapmayı kesersiniz.

erkek seçerken dikkat edilecek hususlar

sözünde durmalı ve cesur olmalı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

geçmiş geçmişte kalsın, ben yeni bir ben yarattım ilerliyorum. kimse de umrumda değil. hayat o kadar kısa ki, ne kadar yaşayacağımız bile belli değilken neden bu sevgisizlik?

görükle

yeni yıl gecesi kardan bembeyaz olan ve kar topu savaşı ile canlanan öğrenci köyü. cafelerini, sokaklarını, neşesini sevdiğimin...