bugün

entry'ler (2304)

14 mayıs 2015 istanbul depremi

ilgi orospusu olmak için çığlık çığlığa bağıran birine anasıyla ilgili öngörülerde bulunduğumuz cümleler söylesek sanırım rahatsız olmaz. hislerim öyle şeyler söylüyor ki.

uniq2go

protein bar. bir nevi çikolata gibi, tadellenin yandan yemişi. ekstra şeker / yağ katkısı olmaması ve çok yüksek protein oranı sayesinde (protein tozundan yapılıyormuş sanırım) tok tuttuğu için gündüz iş yerinde ara saat sağlıklı atıştırmalığı için ideal.

spor sonrası ve öncesi kullanan da çok fazla kişi var. spor yapmayan herhangi bir bireyim günlük protein ihtiyacını %25-30 kadar karşılıyor tek bir tanesi.(aşağı yukarı 2 yumurta kadar protein içeriyor)

tadını ben beğendim. tek sorunu 6,9 tl'lik fiyatı. carrefour, macrocenter gibi yerlerde satılıyor. migros'ta da varmış sanırım.

izmirli kızı en ince ayrıntısına kadar irdelemek

anası incelenmişlerin fantazisidir genellikle.

saint petersburg

şehir güzel olsun diye yapılmış zaten de insanlarının yardımseverliği, arkadaşcanlılığı da bahsekonu edilmeli.
yalnız gittiğim 4 gün boyunca 1 dakika bile yalnız bırakılmadım ve gezdirildim. Hem de hiçbir şey karşılığında! Türkler daha mı misafirperver, Ruslar daha mı soğuk?

biraz daha düşünmek lazım.

telefonu şarj eden kulaklık

2 kalem pil ile çalışan el büyüklüğündeki ve baş parmak boyu kalınlığındaki walkmenleri beline takıp, içine koydugu toplam 12 şarkılık kasetten sevdiğim şarkı gelse de dinlesem diye beklemek zorunda kalan nesil olarak beni yaşlı hissettiren dileklerdir.

ben yaşlı değilikm sadece 31 yaşındayım; teknoloji fazla hızlı ilerliyor.

fenerbahçe nin güç olarak r madrid ile denk olması

ben fenerbahçe başkanı'nın real madrid'in sadrazımına denk sayıldıgını hatırlıyorum. öyle bir antlaşma vardı.

bir kadının en malca davrandığı an

kendi gibi olduğu andır.

yunanistan ın makam araçlarını satışa çıkarması

ülkemiz de örnek alsın diye bu haberi yayarsın, "oo kelepir araç" diye bizimkiler bakanlıktaki memurlar için gider bu araçları satın alırlar.

çerkeslerin olmadığı bir türkiye

Siz kendi başınıza idare edemezsiniz, ülke dağılır.

marmara üniversitesi göztepe kampüsü

haftasonu içeriye arabayla girilip girilemediğini merak ettiğim kampüstür.
yardım lütfen.

otomatik mekanizmalı saat

saat tutkunlarının gerçekten de otomatik olanlar hariç diğerlerinin yüzüne bakmadığını gördüm, saatleri araştırdıgım bu dönemde.

onlara sebebi neydi ki?

diye sorasım geliyor. 3-4 senede bir değiştirecekleri pilin masrafından kaçmıyorlardır tabiki. ama ne? pille uğraşmak hariç mantıklı bir gerekçe öğrenebilsem kafamda bir problem daha çözülecek.

saçtaki ilk beyaz saç telini görmek

31 yaşında henüz başıma gelmeyen olay.

tek başıma içip kimseye zarar vermesem de günah mı

Haram denen şeyin şekli şemali şartı olmaz haram denmişse günahtır.

Ha burdaki sınırlı ehliyetli tiplere kalırsa dini savunmak, millet dinden çıkar. Hala alkol=kavga dövüş sanan öküzler var.

Alkol alınca tüm organlara ciddi zarar verdiğini düşünenler var. Halbuki 1 kadeh şarabın antioksidan özellikleri, kansere karşı, kalp hastalıklarına karşı etkilerini adamlar bilimsel olarak kanıtlamış; şimdi 1 kadehi geçmezsek günah yok mu? Vucuda zarar vermiyoruz? Dense mal gibi kalacaklar.

Ya da mesela bir kadeh alkol almaktan kat kat daha zararlı olan aşırı şeker tüketimi. Mesela bolca bal, tatlı, meyve vs tüketmek günah mı? Çok çok zararlı. Ya da şeker bayramında ikram edilen şeyleri geri çevirmemek günah mı?

Bir şeyi savunacaksanız, orta düzeyde zeka lazım. Ezberle olmuyor.

chelsea nın başarısının sırrı

Hangi başarısı?

kardeşim yol param yok diyen keko

Az önce karşıyaka'da karşıma çıkan zat.

yeni alınan pcye yüklenecek oyunlar

Seneee 1998, yaz ayı.. O günkü muyluluğumu, heyecanımı bugun kesinlikle 100-150 bin liralık bir araba hediye etseniz göremezsiniz bende..

Aylardır araştırıyordum. En son verdim kararı, o kadar önemli iş ki babamla gittik, aidata bayisine.. Ödemeyi yaptık, bilgisayar sonra gelecek.

Geldi. Mahallesine kaymakam gelmiş 1940'lar anadolu köylüsü gibi bir saygıyla karşıladım onu. Pentium işlemcili 3,2 gb harddiskli bilgisayarım.

Fifa 98 oldu ilk oyunum. Öyle güzel gelmişti ki fenerbahçe maçlarını hiç izleme, al burda oyna işte deseler itira etmezdi fanatik fenerli olarak.

Sonra o heyecan devam etmese de gelenek devam etti, fifa 99, fifa 2000 diye gitti oyun serisi.

Şimdi her ne kadar pes'çi de olsam ilk oyun dendi mi fifa gelir aklıma..

opera sanatcılarını taşıyan otobüsün kaza yapması

Kaza geçiren insanlarla küçük mini minnacık beyniyle dalga geçmeye çalışan zavallıları ortaya çıkarmıştır.

erkeklerin aldatma nedenleri

Aldatabilecek bir kadın ve onu aldatmaya yarayacak ikinci bir kadın buldukları için.

boyoz yemeden ölmek

Bir izmirli olarak söylüyorum, hiçbir şey kaybetmeyeceğiniz durumdur. Hem de hiç.

tc kimlik no su 12345678910 olan vatandaş

Tc kimlik no algoritmasından haberdar olmayanlarca merak edilir.