bugün

NBA icin lebron james neyse TUS piyasasi icin de Oytun Erbas aynisidir.acayip zeki biridir.8 kere TUS birinciligi var.
tusiyerler tarafından pek sevilmeyen şahıs. artisin önde gideni.

(bkz: adammı oldun)
fizyoloji dersimize giren ve anlattıklarının hepsini insanın hafızasına kazıyan 8 kere tus'ta, 2 kere de türkiye kliniklerinin düzenlediği tıp bilimleri yarışmasında dereceye giren deli kişi.
(bkz: bir alex değil)
başarılı bir adamdır.
oytunkaran ile adaş olabilir.
Dün deniz bayramoglunun gündem özelinde dinleme fırsatı bulduğum bilim insanı.

Yüzünü Hep tv'de görürdüm ama hiç dinlemezdim. Çünkü genelde doktor gördüm mü kaçarım.
Ancak dün zap yaparken söylediklerini duyma imkanı bulunca "ooo zeka" diye düşünüp programı sonuna kadar takip ettim.

Bu adam ciddi şekilde derslerine girme isteği uyandırdı bende. Ögrencileri çok şanslı.
Çok eğlenceli bir adam. Farklı konuklarla farklı kanallarda ortalama 3-4 saatlik 4-5 programını izledim. Adam kendini izlettiriyor.

ilber Ortaylı mesela acayip bilgili stil sahibi falan ama bir yerden sonra takip edemiyorum beynim yanıyor. Oytun hocam böyle değil. Biyoloji hiç bilmem anlamam ama çok anlaşılır yani. ilber hocam özet yapmayı öğrenmeli. Tv programında tarih konferansında gibi konuşamamalı bence.
takip etmeye devam ettiğim kişilik.

görsel
(bkz: gözlük düzeltmek)
seviyoruz kendisini. özellikle psikolojik rahatsızlıklar hakkında anlattıkları dinlenesi. televizyondaki yegane faideli adam.
konuşmaları insana bir şeyler öğreten adam. ekran başında olmama rağmen kendisinden çok şey öğrendim.
işte böyle adamların sabah programlarında boy göstermesi lazım. boş beleş kişilerin değil.
televizyonda çok görüyordum ama şu tus dereceleri olayından haberim yoktu. helal olsun. ne diyelim.
kendini izleten bir adam. bazen dedikleri teknik oluyor, anlamak güç oluyor ama yine de kanalı değiştiremiyorsun görünce.
Her türlü ekranın karşısında kendini dinletebilen bir bilim insanıdır. deneylerle desteklediği anlatısı pek hoş oluyor.
Bir röportaj tarzı videosunda türkiyedeki televizyon doktorlarının sürekli aynı şeyleri tekrar etmelerinden bıktığını söylemişti.

Ayrıca yakın bir zamanda kitabını da okuyacağım..
(bkz: psikiyatrinin kara kitabı)
oytunkaranin bubasi.