bugün

entry'ler (1344)

baba zula

kendilerini özleyenler ve dinlemek isteyenler için gain'in özel yılbaşı sahnesinde yer alacaklar. can bonomo, burak kut ve mehmet erdem de var.

operasyon 41

Programın yönetmenliği Emrullah Kaymaz tarafından yapılırken yarışmanın editörlüğü Habertürk yazarı olan ve Survivor’da yarışmacı olarak ekranlarda görünen Nazan Tokuşoğlu tarafından yapılıyor.

hiçbir seçimde ak partiden şaşmayan insan

seçmen değil taraftardır. diğer partiler için de aynı şekilde.

malzeme

çük, penis, pipi anlamında da kullanılır.

üstteki yazarın donunun rengi

yeşildir.

rechtsstaat vs ifeelsomuchbetter

hır çıkartan yazarlardır.

6 mayıs 2021 roma manchester united maçı

garanti kupon yapmak isteyenler tutturda manu yazabilir. hem maçı alacak hem de turu geçecek ve büyük ihtimalle kupaya da uzanacak. hem yeni üyelere 100 lira bonus da var. sana sadece para yatırıp kupon yapmak kalıyor.

western union ile para göndermek

pep varken gerek yoktur. hem para hemen gideceği yere varır hem de çok fahiş ücretlerden kurtulmuş olursunuz.

pep kart

şu sıralar reklamlarda bolca gördüğüm kart. sanırım sanal cüzdan uygulaması. reklamlarda söylendiği gibiyse gayet avantajlı. paranın en kısa sürede gönderilip alınması gerek ve bunu sağlıyorlarmış.

13 şubat 2021 trabzonspor gaziantepspor maçı

trabzonspor zirveden uzaklaşmak istemiyor. gaziantepin de yukarılara çıkmak için hala şansı var. zorlu bir maç olacak ama bence ibre trabzondan yana. tuttr'da ilk kupona 30 liraya kadaer hediye fırsatından yararlanmak için trabzona verilir.

4 şubat 2021 trabzonspor denizlispor maçı

trabzon ve taraftarı şu sıralar bayağı hırslı. bakalım denizli maçına bu hırs nasıl yansıyacak? tuttur'da trabzonspora verdim. 20 lira bonusu şimdilik garanti olarak görüyorum. bence bu hırs maça trabzon açısından olumlu yansıyacaktır.

17 ocak 2021 liverpool manchester united maçı

bu hafta seyir zevki en yüksek maçlardan biri olacağı kesin. tutturda oran açısından da şahane. e kupon bedeli hediyesi de var. yani kazanmak için atmosfer münasip. manchester deplasmanda da olsa alır diye düşünüyorum. almasa da üst olur bu maç.

malzeme

gelişmelerden kitap çıkardığı duyrulmuş. daha önce çıkartanların bazılarını destek için almıştım. buna da bakarız belkim.

26 aralık 2020 trabzonspor galatasaray maçı

galatasaray şampiyonluk iddiasındaysa mutlaka almalı bu maçı. lamı cimi yok. alacaktır da. tuttur'da rahatça gs'ye basabilirsiniz. ilk yatırımı 200 liraya kadar bonus şansıyla daha da iyi olacaktır kazanç. canlı kupon şansını da unutmamak lazım tabii.

tuttur com

zamanında neden bahis olaylarına girmediğim konusunda beni sorgulatan yasal bet sitesi.

oynayacaksan böyle bir ortamda oynayacaksın. keza, hem güvenilir hem de akla hayale sığmayacak kampanyalar yapıyor. kazanan ilk kuponunda yatırdığını iade ediyor mesela. başkası cesaret edemez buna.

malazgirt 1071 filmi

insanları yeniden sinema salonlarıyla buluşturacak film. güzel bir yeni başlangıç olacak.

reno3

oppo reklamlarında sıla oynuyordu. severim kendisini.

acı patlıcanı kırağı çalmaz ın ingilizcesi

kırağı doesnt steal hot eggplant.

siyasi görüşü farklı biriyle evlenir misiniz

evlenilse de sorun çıkar. ileride çocuk sağcı mı solcu mu olsun kavgası olur. çocuk uyuşturucuya başlar. para için babasını bıçaklar. anası başka adama kaçar. babası tekrar evlenir. üvey anası eziyet eder.

osmanlı nın kaybettiği savaşlar

devletler kazanır kaybeder. önemli olan sonuçlarıdır. kaybedilen savaşlar 700 sene hüküm sürmesini engelleyememiş. 1071 malazgirt savaşıyla anadolu'ya girip almışız dünyayı.filmi de çıkmış hatta. bu cuma vizyona giriyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.