bugün

entry'ler (441)

haluk yıldırım

Ufuk Sarıca’nın milli takım koçluğundan ayrılmasının nedeni olan kişi.Ufuk Sarıcayı çok sevdiğimizden bu davranışına anlam veremediğimiz kişi s

istanbul konfor turizm

Sabiha Gökçen Havaalanından Bursa, Sakarya,Kocaeli ne taşımacılık yapan firma. Ama yalan söyleyen çalışanları var, hemen kalkıyor diyip, sizi servisle bir yere götürüp orada bekletiyorlar. Bunu alışkanlık haline getirmişler. Dikkatli olunmalı. Mümkünse diğer firmalar tercih edilmeli

emma alicia paz ayala

Bekarlığa veda partisinde alkolü fazla kaçıran Meksikalı bir hanım. Damat beyin onu terk etmesiyle sonlanmış olay.

acun ılıcalı

kendisini çok severim,eğer bir kanalda görürsem mutlaka o kanalda durur izlerim.Uzun yıllardır izliyorum kendisini,fakat son dönemde bir şey dikkatimi çekti,acun elde ettiği başarılardan dolayı yavaş yavaş hafif narsistik özellikleri ağır basmaya başlamış.Yarışmalarda özellikle karşıdakilerle dalga geçmeler,tepeden bakmalar.insallah eski Acun tekrar bu özellikleri azaltarak geri gelir.Herşeye rağmen kendisini severek izliyoruz

Peşin edit:Bu entry birazdan zaman ötesine gidecekir.

atina

Temmuz ayında 2 geceliğine gideceğim şehir. Konaklamayı Nasıl yapacağımı bilmemekteyim

esat yontunç

Ses konusunda iyi bir juri olduğunu öğrendiğimiz kişi.Ayrıca zamanında Acun Ilıcalı'ya çok iyi bir arkadaşlık yapan kişi.

engin altan düzyatan vs yunus günçe

2000 yılında Koçum Benim adlı dizide beraber oynayan iki oyuncunun karşılaştırılmasıdır.Biri şuan survivor da mücadele ederken,diğeri televizyonda dünyasında daha da yıldızlaşmakta.

acun ılıcalı vs okan bayülgen

Acun ılıcalı ile okan bayulgeni karşılaştırmak, acuna büyük haksızlık olur.Micahel Jordan ile ibrahim Kutluay ı karşılaştırdığını düşün.

okan bayülgen

Narsistik kişilik özellikleri nedeniyle ekranlarda sevilememiştir. Neden bir acun ılıcalı olamadığının en güzel nedeni kişilik yapısıdır.

nate huffman

2001 yılında aslında euroleague degil suproleague mvp si secilen basketbolcu.
(bkz: suproleague)

ibrahim hacıosmanoğlu

dün yaptıklarının psikolojik açıklamaları için
(bkz: antisosyal kişilik bozukluğu)

danilo gallinari

5 eylül 2015 italya türkiye basketbol maçında
14/15 serbest atış
1/2 üçlük isabet
8/8 ikilik isabet ile oynayıp,son 9 saniye kalan serbest atışı kaçırmasıyla 1994 dünya kupasında roberto baggio nun finalde penaltı kaçırmasını hatırlatmıştır bana.

ekşi sözlük

Öncelikle tanım:1999 -2004 arasındaki halinden eser olmayan sözlük. 10 yazılandan 2-3 ü troll. Ayrıca belli bir siyasi ortam hakim.

sulcus tendinis m flexoris hallucis longi

anatomi sözlülerin belalısıdır kendisi.

alim karasu

nbaminer.com editorlugunu yapan basketbol duayeni.

nbaminer com

batug.com ekibinden alim karasu önderliğinde müthis bir site

player ve team stats kısımlarında 1996'dan beri oynanan maçlara ait çok büyük bir arşive sahip. özellikle oyuncuların ve takımların geçmiş sezon performanslarını karşılaştırmak için birebir bir kaynak. ayrıca başka sitelerde bulunmayan onlarca istatistik de mevcut.
databaselerinin büyüklüğü ile çok detaylı analizler yapabiliyorlar blog kısmında da.

psikoloğa danışmak

psikiyatrist e danışmak her zaman daha iyidir.

ekşi sözlük

ekşi sözlükle ilk tanışmam 2000-2001 yıllarıydı, o dönem ki ekşi sözlükle şuan ki arasında dağlar kadar fark olmuş.Yan taraftaki en beğenilen entryler kısmı güzel olsa da, çok fazla troll biriktiren sözlüktür şuan gözümde.

5 temmuz 2014 hollanda kosta rika maçı

penaltı kullansın diye son anlarda değişiklik yapıldığını çok gördüm ama penaltılara gitmek üzere olan maçta penaltı kurtarsın diye kaleci değişikliliği yapıldığını ilk kez görmemi sağlamış maç.

5 temmuz 2014 hollanda kosta rika maçı

ilk defa sirf penaltilar icin yapilan bir kaleci degisikligi goruyorum. sonuca gore van gaal ya itin otune sokulacak ya da dahi ilan edilecek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.