bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar arkadaş. bu arada ilk defa yazar başlığı açmış oldum öhöm öhöm.. inşallah pişman etmez beni. güzel dileklerle açılışı yapıyorum.
editler gelebilir, ensendeyim evlat.

edit1= bu yiğene ne desem ":)))" gibi bir cevap alıyorum. yani, karakterlerle aramı bozacak olan yazar.

edit2: yola gelme potansiyeline sahip olan yazar.

edit3: teessüflerini bildirmiş olan, hassas bir yazar.

edit4: (#11937866) ihanete uğradığını düşünen yazar. (alakası yok ama yine de olan şeyler bunlar evlat).

edit5: gözünü açtığı gibi sevgili modlarımız tarafından kapatılan ve adeta "sana ceza, biraz çaylak olarak takıl bakalım" dermiş gibi, çaylaklığa düşürülen yazarımız. artık ne geldi başına da böyle oldu bilinmez. bekle ve gör diyoruz.

bu arada kendisine notum: kendini cin gibi hissedebilirsin, hani herkesi görüyorsun fakat kimse seni göremiyor ya, heh işte öyle. ben de cin gibi olmanın zevkli olacağını düşünürdüm. ama biraz sinir bozucu oluyor. cin min olmayalım abi hepimiz insan olalım ya.. görelim görülelim falan.. ne bileyim işte..*

edit6: çaylaklığı bitmiş yazar kişisi. hiç bozuntuya vermeden devam ediyor yazmaya . ah ah.. yolun açık olsun. tabelalara dikkat et diyorum.
aaa benn diycem ama ihanet bu bana.
hadi yine kendi reklamını yaptın iyisin.
(bkz: #12097212)

güldürmüştür. *
boş gezenin, boş kalfası yazar.

(#12153192)

'80 öncesi olayların tek tarafını ülkücüler zannediyor zavallı.
bir de üstüne "ülkücüler atatürk'ü sevmez" diyor. atatürk sevgimize de dil uzatıyor aklınca "kemalist" genç. atatürk sevgisini "laik" yaşamadan ya da 3-5 tanzimat kalıntısı tipin "cumhuriyet balolarından" ibaret zanneden birisi olduğundan pek yadırgamamak lazım gelebilir.
zira bu tipler, bir evde fatih'in tablosu, kabe resmi, ulu önder mustafa kemal'in tablosu gördüğünde oldukça şaşırırlar.
ne yazık ki bu "güruh" sayesinde ulu önder mustafa kemal atatürk'e -haksız bir biçimde de olsa- olan sevgisi azalıyor insanların.

bir kez yazmıştım. görmemişse bir daha baksın.

aptalların önermesidir.

--spoiler--
ülkücüler ya allah bismillah allah u ekber diyerek cana kıyıyormuş. herhalde şu yakın tarih özürlü insanlar '80 öncesi olaylardan bahsediyor. nazım hikmet'in atatürkçü olduğu ülkede
tarihi atv ekranından öğrenince insanlar bu tür sorunlar meydana çıkıyor. normaldir.
kendilerine dursun önkuzu'yu hatırlatır; '80 öncesindeki devrimci-ülkücü mücadelesinde iki tarafın da kayıplar verdiğini öğretmek isterim.
bak bakalım "cana kıyan" kimlermiş yakın tarih özürlü seni:
http://www.yusufiye.net/ulkucusehitler/sehitler.html

bu arkadaşlar utanmazlıklarını devam ettirmeye kararlılar. ne diyorlar? ülkücüler atatürk'ü sevmezler diyor. bak sen. laf söyledi bal kabağı. atatürk sevgimize de dil uzattı. neyse devam ediyorum. ne demiştim? hah, ülkücülerin turandan başka düşüncesi yokmuş.
allah beyni kıvrımsız bırakmasın, sonuçları böyle oluyor.
yahu hangi ideolojinin nihai bir amacı yoktur? sosyalistlerin nihai amacı yok mudur? büyük doğucuların nihai amacı yok mudur? atatürk'ün nihai amacı yok mudur?
ha dur bak, turan konusunda ülkücüleri suçlayan bu andavallar önce atatürk'ün turan ile ilgili söylemlerinden habersizler. atatürk değil mi ömrüm yetmese bile türk birliği gerçekleşecektir diyen?
şu kemalist tayfanın sığırlığından da gına geldi. gider kürtçü kılıçdaroğlu'nu yalarlar gelirler en büyük türk milliyetçisi büyük atatürk'ün fikrindeki ülkücülere laf çarpmaya çalışırlar. dedim ya; sığır...

ha şu kemalistlerin osmanlı düşmanlığı ayrı mesele. atatürkçü demiyorum bak, kemalist diyorum zira bunlar kemalist beyinlerin ürünü laflardır. ne imiş? osmanlı devleti gerici bir devlet imiş.
yüce allah'ım yaratıyorsun, bir de takip etsen keşke.

bak bakalım ilber ortaylı ne diyor osmanlı hakkında:

"yobazsız toplum olmaz, ama osmanlı, yobazı kılıçla bir anda kaldırmayı bilendir. üstüvanî mehmet efendi taifesine köprülü'nün yaptığı belli."
"

ha bizim sığır kemalistler ilber hocadan daha iyi tarih bildiği için bu yazdığımın anlamı yoktur.

türk tarihi bir zincirdir. osmanlı da , göktürkler de, selçuklular da, türkiye de bu zincirin bir halkasıdır.
hoş, kime anlatıyoruz?
--spoiler--
feminist olduğunu düşündüğüm yazar kişisi.
oh my god'un törkiş telaffuzudur.
nicki görününce şahikayı akıllara getiren yazardır.

o değil de her başlığın altına yazıyor mübarek. **
Karanlıkta çok kalmış, Aydınlatılması gereken bir yazar.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
oh gay mat diye okudum bir an, sonra dedim ki olm gay dediğin parlak olur burada bi çeviri hatası olmasın?
netekim öyle imiş.
selam olsun. (smilik sevimlik sırıtkanlık)
sözlüğün en iyi 17 yazarından biri, sözlüğe olan katkısı yadsınamaz.
(#12711584)
kanım kaynadı bi an.
(bkz: oh my göt)
(#13295308)

tanıdığım bir kaç arkadaşı hatırlatıp yarmıştır gece gece .
(bkz: #13414838)
şaşkınlık durumlarını anlatmak için kullanılan, türkçesi aman tanrım anlamına gelen ingilizce ünlemin türkçe yazılmış halidir.
yeni bir ilişki ile yeni defter arasında güzel bir bağlantı kurarak beni benden alan yazardır.
kalemi, kelamı, yüreği sağlam yazar. *
idolüm olabilicek yazar. güzel yazıyor helal olsun.
mesaisi başlamış, harıl harıl çalışan bir troll. dikkat çekip bokunda boncuk bulmuşçasına zafer çığlıkları atması dileğiyle.
şakirt trollerin kafayı yedirteceği yazar.
islamı ümitsizlik dini zannediyor galiba bu arkadaş.
(#14382547)
osmanlıya gereksiz bir imparatorluk diyen yazar. muhtemelen papua yeni gine vatandaşı.
not: araştırma gereği duydum, osmanlının el atmadığı etkilemediği bir millet varmı diye, bunu bulabildim.
(bkz: atasözü ile vecize arasındaki ortak yönler)

çok var bunlardan sözlükte.
güncel Önemli Başlıklar