bugün

entry'ler (385)

asansor calisiyor

çok iyi bi insan.

mcices

harika bi sözlük yazarı, entrylerini okurken aç kalkıp yağda yumurta yaptığım güzel günlerim geliyor aklıma.

kanka bak seninki geliyor

mükemmel entrylerini okurken adeta halamın yaptığı patlıcan dolmasını yufkanın arasına koyup yiyorum.

desaparecido 2

gelişiyle sözlükte çok ses getireceğine inandığım enfes yazar, şimdilik o bi fidan, orman olmasını dilerim.

tschaikovsky

mükemmel entryleriyle sözlüğe katacak çok şeyi olduğuna inandığım ballı badem tadında yazar.

embesilite

evde yiyecek bişey yokken birden komşunun getirdiği aşure adeta, sağolsun iyi yazar.

abazan hatun

sözlüğün en mükemmel yazarlarından, çörek otlu bal adeta.

sabah7defulmakyajokulagidenkiz

susamlı simit tadında entrylere sahip enfes yazar.

vardabandıra

doğrusu için (bkz: vardabandra)

baptist

duyarlı bi yazar, sevdim.

resim yaparken bulutları mavi renkle boyamak

buna kızan öğretmen varsa harbi maldır, sayfa beyaz lan.

not: öğretmenler iyidir.

nobetci baykus

nickine hayran olduğum müstesna yazar, yaz helvası adeta.

sadece bir kişi için online olmak

çok möhim bir marifet, aferin cocuklar daha hırslı daha azimli oynamamız lazım.

wade322

sözlüğe çok şey katacağına inandığım müthiş yazar, şimdilik sadece bir fidan, büyüyecek orman olacak.

tylerdurden4

sözlüğün en iyi yazarlarından olan bu kardeşimizin entrylerini okurken ülker kremalı püskevitin sadece kremasını yermiş gibi mutlu olabilirsiniz.

isyankarbumerang

sözlüğün en iyi yazarlarından bu kardeşimin entrylerini okurken kendimi sıcak soba üstüne konmuş portakal kabuğu kokluyor gibi huzurda hissediyorum.

keşke nickim şu yazarınki olsaydı denen nickler

(bkz: nickname)

motosikletli kız

o kadar harika bi yazar ki ben diyim kıymalı börek siz diyin ballı çörek.

oyledegildeboyle

entrylerini okudukça eski bi dostla karşılaşmış gibi oluyorum, kendisiyle sabaha kadar çekirdek çitilebilir.

yazar var entry var biyrooon

samimi entryleri olan bi yazar arkadaşımız entrylerini okuduktan sonra kokoreçlerimizi yiyip eve dağılacaz zannediyorum.