bugün

bir ozkan ugur sarkisi.cok eglenceli bir sarki.gora soundtrack'inde bulunur.
özkan uğur'un Gora için seslendirdiği çok eğlenceli parça.Nakaratındaki "hambabaley hambaaaaleyo hooo hoo" adamı kopartır.
mükemmel ötesi şarkı. goraya cuk oturmuştur, aynı şekilde özkan uğur da bu şarkıya cuk oturmuştur. keyifsiz bir anınızda 3 kere üstüste dinleyince, bütün keyifsizliğinizi atmanıza sebep olur, keyif verir, neşelendirir.
klibinde özkan uğur'un süper bir kravat taktığı ve ilginç dans figürleri sergilediği harika şarkı.
kirkalti ilginc ama guzel bir coverini yapmistir.
albumun sonunada koymustur.
"Bıktım usandım bu hataları tekrarlamaktan
Onun bunun adına film olmaktan "
diye ayar kokan sözlere sahip; neşeli özkan uğur şarkısı.
http://www.turkcevideokli...an_Ugur_-_Olduramadim.htm

şuradan izleyin, dinleyin. kafanız açılsın.
olmasını çok istediğimiz üzürine deli gibi çalışıp ama hiç bi sonuç elde edemediğimiz vaziyet. hatta bazen olmayacak yolları bile deneriz fakat gene de olmaz olduramayız ya. mesela şu an düzgün bir sekilde bitirmek için çaba sarf edip bi türlü entry'i tamamlayamadığım durum.
özkan uğur'un ipleri kopardığı eğlenceli iskankar bir şarkı.hele söylerken kopuktu kopuktu zincir derken bu kelimelerin art arda söylenmesi esnasında oluşan sesler heidinin peynir yerken çıkardığı seslere benzer.** *
zincirini koparanların şarkısıdır, saçmadır ama çok güzeldir.
özkan uğur'un hoş bir şarkısı. *
ne zaman dinlenir ki bu şarkı? sinirlendiğimizde mi, sevdiğimizde mi hüzünlü anlarımızda mı? yok yok. hani delilikle akıllılık arasında ince bir çizgi vardır ya; işte o çizginin delilik kısmına geçiş yapılan zaman ve mekanlarda bu şarkı dinlenir. böyle bir şarkı oldurduğu için mazhar fuat özkan uğur abi'ye teşekkürlerimi bir borç bilirim.

kaza editi: şarkı hiç iyi gelmemiştir. yepisyeni focusumu duvara vurmama neden olmuştur.
oldurulamayan nesne zincirdir.kopuktur zincir,özkan uğur napsın.
an itibari ile tekrar dinleyip, odamdan dışarıya doğru isyanım var ulan diyerekten beni bağırmaya sevk eden şarkı. hayır artık bende bu olay bir refleks gibi oldu, pavlovun köpekleri gibi şarkıyı her duyduğum yerde aynı tepkiyi vereceğim ondan korkuyorum.

aha yine çalıyor, isyanım var ulaaaaaaaaaaaaan
bağımlılık yaratan bir özkan uğur şarkısıdır. bir şarkı bir insanın bir insanın üzerine, sesine bu kadar mı oturur. müthiş vallahi.
özkan uğur' un hambaraleyyambaleyovoooooleyyaaa deyişine kurban olduğum.
--spoiler--
isyanım var ulaan!
--spoiler--

--spoiler--
hambaraleyyambaleyovoooooleyyaaa
--spoiler--

durduk yere neşe veren şarkıların başını çekiyor.
Her seferinde keşfetmek yeniden aşkı,
Bu vakitsizlikte akla ziyan değil mi?...
...

bayılıyorum bu özkan uğur'a yahu!...
şarkının melodisi, sealın 1999 yılında crazy şarkısının unplugged versiyonundaki 3:21 dakikasından sonra başlayan kısımdan arak edilmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=yany95y9xss
özkan uğur'un gora filminden sonra belli birkaç sahnelerine arka planda kendinin ise ön planda olarak seslendirdiği parça.
--spoiler--
ama kopuktu kopuktu zincir, olduramadım
ne yapsam ne etsem olduramadım
--spoiler--
tutunamayanları ortak bir çatı altında toplayan, yüreklere su serpen aynı zamanda, eğlendirirken bi baltaya sap olamadın hissini de inceden inceye enjekte eden sağlam şarkı. Özkan Uğur hayat enerjisiyle göz doldurmaktadır.
yıllardır dinlemekten sıkılmadığım saçma sapan özkan uğur şarkısı. yarrrrabbim, isyanımız var uleynn böyle kopuk zincire. kim koparıyor lan bu zincirleri ? saçmalamak da yan etkilerinden oluyor elllağam. başlıktaki entryleri okuyunca da bu anlaşılıyor. bir okudum da böyle entry olur mu ? bunu da olduramadık, iyi mi ? *
sonradan anladığım özkan uğur şarkısı.

--spoiler--
ama kopuktu zincir
--spoiler--
efsaneler ve eserleri asla unutulmaz bir ekip.
insanı bağıra çağıra şarkı söylemeye iten az sayıda şarkılardandır. isyanın, eğlenceyle harmanlanmış halidir.