bugün

ibb'den 16.6 milyon TL yardım alan vakıf.

savunma sanayimizi okçulukla geliştiriyoruz.

gururla yerli ve milli.
çok önemli bir vakıftır. ülkemize çok büyük katkıları olmaktadır. yarın savaş çıksa ne yapacağız? ama bu vakıf sayesinde abd bize nükleer bomba bile atsa okçularımız onları durduracaktır. neymiş efendim ibb 16 milyon yardım yapmış ne olmuş yaptıysa?.. biiznillah tüm düşmanlarımızı yeneceğiz. okçu kardeşlerim hep birlikte yaaaa hak!

https://www.gazeteduvar.c...vakfina-16-6-milyon-lira/
6 okçular vakfı'na dönüşmesinden korkulan.

ama yemezler.
Aç kalacak olan haramiler.
Deterjan yardımından yararlanması beklenmektedir.
Geliri yoktur artık.
Ibb den Aktarilan odenekleri incelenmeli ve kanuni olmayan harcamalar yaptilarsa paralar faizi ile geri alinmalidir.
En büyük bağışçısı artık bağış yapmayabilir.
an itibarı ile chp'nin altı okunu yemiş vakıftır.
elf ordusu kurmuş diyorlar.
Akp yatırımı. Geri dönüşsüz hibe. Ye kürküm ye. Izahi yok mizahi yok. Apaçık fantazi. Devletin kasasına giren parayı yönetememek.
AKP'nin en büyük finansal kaynaklarından birisidir. En büyüğü için;

(bkz: cengiz holding)
yerli "legolas"larımızın 2023 senesine hazır ( bor madeninden yapılmış oklar ile dünyayı fethedeceğiz onlarla ) hale getirilmesi için gecesini gündüzüne katıp çalışan vakıftır.

şaka lan şaka yıllardır ibb den falan aldıkları ödeneklere sarılıp yatıyorlar akşamları sıcacık. başka numaraları yok.
Boş beleş vakıftır.
Buradaki beleş mecazi anlamda degildir.
giderayak ibb'den 1 milyon lirayı kapmış vakıf.
https://tele1.com.tr/bila...den-1-milyon-lira-122588/
Koxp açtıkları söylenir.
(bkz: ya hak) dediğim vakıftır.
Tarihten gelen bir akımı temsil etmek daha doğrusu vitrin efekti yapmak için kurulmuş garip bir stk. Tarihi değeri ve geçmişi Osmanlı'nın öncesine dayanıyor bana sorarsanız.

Bkz:uhud' da Ganimet için safları erken terkedip yenilgiye neden olan okçular...
Olimpiyat şampiyonu yetiştirmiştir

görsel
aynı vakfı cehapeli bir belediye veya oluşum kursaydı, işte spora teşvik, işte spora destek abi diye övgü yağmuruna tutulacaktı.
Şimdi cemalistler ters köşe oldular.
bu vakfa belediyelerden aktarılan kaynak, uzay madenciliğine aktarılsaydı; bugün plütondan saf elmas, plütonyum, iridyum falan getiriyorduk.

mevzu başarı getirmesi değil, belediye kaynaklarını vakıflara aktarmaları. kendi paranızı aktarın, vakıftır, hayır kurumudur eyvallah da vatandaştan toplanan vergileri niye aktarıyorsunuz?