bugün

entry'ler (1719)

satılık ekşi sözlük hesabı

ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın e mail vesaire değiştirilecektir. nick altı temizdir kimseyle kavga edilmemiştir.

sosyal fobi

Nereden başlasam bilemiyorum.
Saçma sapan kuruntular dinlenme ortamında 50-60 olupta sosyal ortama varıldığında birden 130 Lara varan nabız.
Okey oynarken ellerim titreyecek diye ortadan taşı alırken nabzın anlık artması.
Sosyal ortamda yemek yerken zorlandığım için sürekli eve söylenen yemekler.
Binbir zorlukla girilen iletişimde adını öğrendiğin insanın 1 gün sonra adını unutmak çünkü ismi vesaire umrumda değil tek önem verdiğim şey benim o anki iletişim kurma becerim.
Dökerim sağı solu pislerim endişesiyle yemeklerde çorba söylememe en basitinden cacık yiyemek.
Sulu yemeği dökerim endişesiyle pilava karıştırma ve katı olarak yemek yeme.
Bir iş yaparken kesin ellerim titreyecek rezil olacağım düşüncesiyle işi yapamama ya da ben bunu evde hallederim diyip durumu erteleme ve geçiştirme.
Bir yemek yenecegi zaman mümkünse tek başına gitme ve kimsenin karşısına oturmama yüzünü duvara dönme.
Her an izleniyormus hissi.
Her an bir sonraki güne dair planlar kurma.
Hayatımda hiç bir insan olmamasına rağmen kız istemede kahve içerken elim titreyecek korkusu düğün pastasını keserken elim titreyecek endişesi.

25 yaşındayım yaklaşık 10 yıldır bu sorunlarla boğuşuyorum bir şekilde günler geçiyor bir şekilde günü noktalıyorum ancak ben artık çok yoruldum.

nasıl hissediyorsun

her geçen gün daha güçlü.

ekşi sözlük

an itibariyle zorlamıştır.

sevgilinle metroda öpüşürsen ben devreye girerim

fashion TV izleye izleye çıldırmış fısfıs ismail sözleri.

insan ilişkilerinden çıkarılmış en önemli ders

mmorpg oyun oynayan adamdan zarar gelmez adam saatlerini harcadığı oyun karakterini mi düşünsün ibnelik pustluk peşinde kosmayimi gamerleri seviniz.

çok dinle az konuş tabi karşındakini dinlemeye değer biri olarak görüyorsan. hiyerarşik yapının katı oldugu bir kurumda çalışıyorsan sadece kendi işini yap başkasının etlisine sütlusune karışma ayrıca amirlerinede elinden geldiğince yaran yani işini yap sundure sundure yap. zira (bkz: bizim burada çalışanı sikerler)

bir kere kalbini kırana imkanlar dahilindeyse bir daha şans verme ikinci dalga daha kötü gelecek.

balık burcu kadından sevgili olmaz.

iiBF mezunundan arkadaş olmaz.

kafayı boşaltayım derken yaraklara gelmek

ince düşünen adama kalın girer demisler yapacak bir şey yok sinir stres anksiyeteye devam ne kafa boşaltması kardeşim norvectemi yaşıyorsunuz.

kolektif sahiplik

belli bir maddi veya manevi ürünü toplu bir şekilde sahiplenme. insanların duygusal ve fiziksel özellikleriyle bir bütün olarak o duruma aidiyet hissetmesi anlamına geldiğini düşünüyorum.

ilk iş günü

Bakalım neler olacak günüdür. Bugündür

ozan tufan ile rojin haspolat ın nişanlanması

(bkz: K*rt) Sanırım.

ermeni

Osmanlı döneminde milleti Sadık’a sadık millet olarak bilinirlerdi.

arda turan

Bayrampaşa’nın torpilli topçusu. THY transfer ücretini karşılamasa Barçanın b sini göremezdi. Ayrıca çükümle oynasam daha diri bir görüntü sergilerim sahada. Obez gibi koşuyor. Çöpün çöpü.

sony playstation 5

Çıkmasıyla birlikte Sony playstation 4 e sonunda param yetecektir. Bekle beni fifa 21.

101 deki işten ayrılan güzel kız

Bu arada BiM’in türbanlı dobişkolarına nazaran 101 kasiyerleri gayet seksi duruyor.

kpss 2020 yerel saat sorusu

Sorular açıklandı zaten adam benim kitapçığımda bu soru başkaydı diyor.

13 eylül 2020 trabzonspor beşiktaş maçı

beşiktaş eğer yenilirse sergen’in ipinin çekileceği maç. şaka şaka saplayın şu amk lazlarına ya. yüzyılın transfer hamlesi şörlot norveç’te am üstünde göt sikiyor kulüp başkanının telefonuna cevap vermiyormuş daha puhahahahahaha.