bugün

entry'ler (1005)

mauro icardi

topu her eline aldığında en az 30 saniye bekleten karaktersiz orkun'u panenka penaltısıyla madara edip 180 derece kafa golüyle dumura döndürmüş efsane futbolcumuz. tebrikler.

lucas torreira

rakibiyle girdiği pozisyonda yerde kalınca topu rakibine kaptırmamak için yerde kafayla topu takım arkadaşına kazandıran futbolcu. oğlum senin heykelini dikseler t.şağına mermer yetmez!

kara erik habbesi ne son çağrı

izmir'deki son günümde birlikte izmir bombası yiyip vayt çaklıt mokamız eşliğinde sözlüğe foto atmak için yaptığım son çağrıdır.

uludağ sözlük

tahminimce kara para aklama işlerinde kullanılan sözlük. akşamları en aktif olduğu saatlerde bile online yazar sayısı 100 kişi. bu 100 kişiden aktif olarak sözlükte bulunanların sayısı ise en fazla 35 - 40 kişi. diğerleri ya boot hesap ya da telefonunda uygulamayı açık bırakan yazarlar. peki soruyorum şimdi size; bu durumu reklam veren firmalar bilmiyor mu? biliyor. peki sadece 35 - 40 kişinin göreceği reklamlar için bu firmalar ne kadar ödeme yapar? çok az bir ödeme. bu parayla bu dükkan döner mi? dönmez.

izmirli kızlar

buranın havasından mıdır suyundan mıdır bilmiyorum oldukça canayakın ponçik kızlardır. bazı yurdum kızları gibi merhaba dediğinizde "sensin merhaba!" diye kezbanca bir tepki vermezler.

anın görüntüsü

güzel izmir'de güzel bir pazar günü. uyuz bik bik ile karşılaşmasam bari.

görsel

sözlükte birbirine yakıştırdığınız yazarlar

aslolan fenerbahce dir ❤ frank lucas.

karton toplayan pij ❤ kan tutan kasap.

kemal kılıçdaroğlu nu neden sevmiyorsunuz

sevmemek değil de beğenmiyorum. tayyip erdoğan ve akp'ye karşı 10 seçim kaybetmiş bir siyasetçinin 11. seçimde başarılı olabileceğine inanmıyorum. zaten bu kadar başarısızlıktan sonra şimdiye kadar partinin başında tutulması da büyük bir hataydı. kendisinin de şimdiye kadar çoktan istifa etmesi gerekirdi.

eski yazarlara duyulan özlem

aslında hissettiğiniz şey geçen eski yıllara duyduğunuz özlemdir.

karne hediyesi et aldı videosunun tamamı

birincisi bu video ile türkiye'de ne kadar rezil bir habercilik yapıldığını görmüş olduk. medya tarafsızlığını kaybetti. bu haberde de muhalefet yapayım derken iktidara nasıl malzeme verildiğini görüyoruz. bu tür gereksiz manipülasyonlar yüzünden muhalefet seçmenin gözünde inandırıcılığını kaybetti. savunduğu iddialarda haklı olmasına rağmen haksız duruma düştü.

ayrıca haber kanalı önce bu videoyu yayınlayıp sonra gerçeğini göstererek muhaliflere ters köşe yaptırıp iktidara da çalışmış olabilir, bilemiyoruz tabi.

ikincisi her ne olursa olsun haberin foyası ortaya çıkmış olsa bile bu türkiye'de açlıkla mücadele eden milyonların olmadığını, pazar sonrası yerlerden sebze meyve toplayan insanların olmadığını, çöplerden yiyecek toplayan insanların olmadığını göstermez. hepsi bir kenara, devletin belirlediği ve çalışan nüfusun yarısından fazlasının aldığı asgari ücret bile açlık sınırının altında. daha ne olsun.

8 ocak 2023 fenerbahçe galatasaray maçı

galatasaray'ımızın çok temiz bir oyunla fenerbahçe'ye karşı üstünlük kurarak galip geldiği bir maç olmuştur.

olmayan yıldızları kadar attık, olan yıldızları kadar sayıldı.

teşekkürler galatasaray'ım.

aslolan fenerbahce dir

maçtan önce bizlerle dalga geçen maçtan sonra ise ortadan kaybolup gizli gizli entry'lerimizi okuyan loser.

aslolan fenerbahcedir den haber alınamaması

en son üç saat önce entry girmiş. arka arkaya öyle entry'ler döşemiş ki sanırsın galatasaray'ı sahada çiğ çiğ yiyecekler. skor tam götüne göre olunca sanırım ya kalp krizi geçirdi, ya da intihar etti.

neredesin ulan? hangi deliğe saklandıysan çık dışarı. o laflarını kıvırıp bir tarafına monte etti işte galatasaray.

rütbeni bileceksin,
saygı duyacaksın,
selam duracaksın!

5 ocak 2023 starbucks ın yüzde otuz zam yapması

dün gerçekleşmiş zamla birlikte grande filtre kahve 36 lira olmuş. diğerlerini siz tahmin edin. vayt çaklıt moka en az 50 lira filan olmuştur herhalde. sanırım kara erik habbesi için artık bir devir sona eriyor.

bu ne amk geçen yılın aynısı

sabah uyandım dışarı baktım dünden bir farkı yok. şimdi biz boşuna mı o kadar para harcayıp yeni yılı kutladık?

millet neler yapıyor şimdi biz ne yapıyoruz hissi

her günümde bende hasıl olan his. adaletini sikeyim ey hayat.

arkadaşlar 2022 de kaldım yardım edin

arkadaşlar ben 2023'e geçemedim. lütfen çekip alın beni buradan.

mutlu yıllar sözlük

herkese mutlu noeller.

alkol içmeden yılbaşı geçirmek

ne yazık ki benim için bu yılbaşı olacak. işimiz gereği alkol kullanmamız yasak. ühüü.

kadınlar kestikleri saçlarını bile gömmelidir

bunlar o kadar azgın sapıklar ki çöpte gördükleri kesilmiş kadın saçından bile tahrik oluyorlar demek ki. bunların tahrik olması için kadının tırnağını bile görmeleri yeterli herhalde. ya da sesini duymaları. o yüzden bunların mantığına göre kadın komple kapalı bir kutuya dönüşmeli erkekleri tahrik etmemek için.