bugün

yargılandıkları duruşmada usul gereği yapılan kimlik tespitinde mesleğini soran hakime şu cevabı veren kişi:
- mesleğim kabadayılık hakim bey.*
kardeşi vedat ergin ise aynı soruyu şöyle yanıtlamıştır:
- abime yardım ederim hakim bey. *
hayrullah kefoğlu lisesi'nin eski müdürünün adıdır. bir kabadayılığına rastlanmamıştır.
alaattin çakıcı ile girdiği söz düellosuyla gündeme gelmişti bir aralar.
hasmına taktığı lakaplar ve tanımlamaları ilginç, bir o kadar da komiktir.

*şerbeti katmerli şambabası.
*voltajı düşük, sihirli lamba.
*adam mısın, madam mısın?
*sana kim dostluk yaptıysa, hep düşmanlık görmüştür.
*sen ancak kantine yarım kilo boya yazdırıp saçını boyarsın.
*havalar soğuk ve yağışlı, boyaların akar. kınalı kuzu.
*utanmaz adam. kokuşmuş.
*satanist düşünceli şambabası.
*kaşarlanmış edepsiz, sen bu alemin de edebini bozdun.
*anafor kolpacı. paranoyak.
*fiziğin, kimyan değişti, ben de sanal dünyanı değiştiririm
bir tutuklunun alnına dövme ile " adi" yazdırmışlığı vardır.
http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=78162
bugün ortaya çıkan, 8 yıl önce uşak cezaevinde çekilen görüntülerle, psikopatlığın önde gideni olduğunu gördüğümüz gulyabani.
bugün fox tv anahaberde uşak cezaevi'nde 8 yıl önce çıkan "isyan"da "bu devlet bana mustafa duyar'ı öldürttü, onu ben öldürttüm" diye bağırdığı bir videosu sunulan eski ulusalcı/ülkücü mafya komutan veli küçük'ün maşalarından birisi.
"bayrampaşa cezaevinden karagümrük'e başarılar" pankartı yıllarca vefa stadında asılı kalmış bir abi.
racon filan bilmez, eyvallahı yoktur, çakıcı'ya o lafları söylemek her babayiğidin harcı değildir.
an ihtibari ile kurtlar vadisi senaristlerini tehdit etmiş ve "Kurtlar Vadisi dizi yapımcılarına söyleyin en kısa zamanda iki ağabey kardeşin kellesini alacağım. Size söz basın mensupları bunu bir yere yazsınlar" sözünü söylemiş kişidir.
lafla peynir gemisi yürütmeye çalışan mahalle abilerinin küçüğü.
türkiye'nin ilginç insanlarından. mahkemede adresi sorulduğu zaman "fenasi kerim sokak abdullah apartmanı" şeklinde cevap vermiştir.
suçludur ve hak ettiği cezayı almıştır. ama yine de bu durum göstermiştir ki, türkiye'de adalet, sadece küçük sineklerin takıldığı bir ağdan ibarettir.
Bu adama o kadar çok şey borçluyuz ki! Gerçekten. Nasıl bir adalet sisteminin olduğunu ve buna "hukuk devleti" dendiğini bizlere gösterdiği için minnettar olmalıyız.
Hakkında görülen işkence ederek adam öldürme suçuna Uşak Ağır Ceza mahkemesi beraat kararı verirken bu kararı yargıtay bozuyor. Yeni dava ise hükmü veriyor: Ömür boyu hapis.
Nasıl ya...
Bir mahkeme beraat verirken nasıl bir diğeri müebbet verir? Hooooop diyen yok mu?
kolay yoldan para kazanmak için hiç düşünmeden can alabilen, toplum için tehdit unsuru olan tehlikeli şahıs. allah bu tip insanların şerrinden korusun.
Agabeyleri (bkz: nejat ergin) de goz altina alindi.

Devlet bunlara aman vermiyor. Zaten bunlari adam yerine koyan ve sayan adam degildir.
Bunlara yiyebildigi kadar dayak, icebildigi kadar su vereceksin.
Mahalleye ve uzandiklari her yere kan kusturan bu insanlik harici insanciklar devletin sevkatli kollarinda daha mutlu olurlar.
devlet baban, bu ve bunun gibi isimlere hareket çekme hareketin allahını görürsün mesajını vermiştir.

(bkz: sedat peker)
(bkz: alattin çakıcı)
eksisozluk.com/entry/6649325

alaattin cakıcı'yla bir dönem mektupla$maları dillere destan olan, yaratıcılık konusunda cakıcı'yı 8 e katlayan ki$i.
alaattin cakıcı'ya sanal pokemon, anafor kolpacı, $ambabası, satanist, kınalı kuzum, ciguli ve marziye diye hitap edip saclarına ak dü$ürüp memletten kacırdı.
(bkz: nuriş)
Hayatımıza kattığı tek şey çoğu kişi bilmez "mermi manyağı yaparım" lafıdır.
Alaattin Çakıcı ile husumetleri Kurtlar Vadisi dizisine konu olmuş, Karagümrüklü mafya babası. Yaratıcı söylemleri ile gündeme gelmiştir.

Türk argosuna '' Mermi manyağı yaparım '' sözünü kazandırmıştır.