bugün

''NTV habere gitmeyince, haber NTV'ye gitti.''
sadece ntv önünde toplanılarak yapılan bir eylem yoktur ntv'ye.

doğuş grubunun sahibi olduğu garanti bankası'ndan paralarımızı çekmeye, hesaplarımızı kapatmaya başladık.

yayına girdiler. biraz daha insanlar paralarını çekmeye devam ederse tayyip'in anasına küfredecekler.
görsel
şu anda başbakana laf söylemeye başlayan birisini konuşturan kanal. ne oldu lan dün geceden beri?
biri haber versin kapılarının önünde haber var.
sloganı türkiye nin haber kanalı olan hükümet oyuncağı.
Devlet yanlısı yayın yapan bir kukla televizyon kanalidir.
kapısının önünde eylemler yapılan tv kanalıdır.

kapısında bir tv kanalının utanç duymasına sebep olacak eylemler yapılan kanaldır, basın yayın organı olarak halkı bilgilendirme görevini kasten yapmayarak, yaşanan bu büyük olayları görmezden gelerek iktidara olan bağlılığını göstermiş ve tarihe satılmış olarak geçen kanaldır.
halkın haber alma hakkını engelleyerek türkiyenin utanç kanalı olmuştur.
önünde eylem yapılmasıyla ve garanti bankası'nın zarara uğramasıyla birlikte korkmuş olacak ki, eylem ile ilgili haberlerini çoğaltmıştır. gezi parkıyla ilgili eylemlerde canlı yayın ile bağlanma gerçekleştirmiştir. ilk defa ankara'ya da bağlanıldı. Hayret ettim.

http://www.cnnturkhaber.c...e-protesto-gosterisi.html
haber kanalıdır.*
peki bir haber kanalı ne yapar? herhangi bir olay olduğunda o olayı halka bildirmek durumunda değil midir? eğer bildirmeyecekse neden kendilerinden haber kanalı olarak bahsederler? sen bu halka yayın yapıyorsun arkadaşım ama korkaklığından ülkede olanları gösteremiyorsun. çizgi film kanalı ol o zaman. sanırım bugün olanlarla ilgili yayın yapıyorlarmış.* ama çoğu insan haklarında artık hiç iyi şeyler düşünmüyor.
(bkz: teknik arıza nedeniyle sesi yayınlamayan ntv)
sapla samanın karıştığı bir durum yine. önceki entrimizde belirttik. bu kanalın suçu yok. istediğini yayınlar istediğini yayınlamaz. senin benim baskımla bir görüntüyü yayınlıyorsa hiç olmaz. medya bağımsızlığı denilen birşey var.
haber niteliği taşıyan görüntüleri kendileri seçer, kendilerini ilgilendirir. bize düşen izlemek yada izlememektir.
şimdi hac mevsiminde, halk tvden mekkeden canlı yayın bekliyor muyuz? hayır. sebebi yine aynıdır. kendi bilecekleri iştir. eğer bizim baskımızla bunu yaparlarsa bunun adı bağımsız medya olamaz.

28 şubat döneminde hizaya getirilen medya kanallarını, köşe yazarlarını ne çabuk unuttuk. askeri brifing alan köşe yazarlarının birlik halinde yazdıkları copy-paste yazılarını ne çabuk unuttuk. atılan manşetleri ne çabuk unuttuk. buna karşı çıkan mehmet ali birand gibilerin dışlandığını, işinden olduğunu ne çabuk unuttuk.
http://www.rtuk.gov.tr/sa...7e-4364-9b6a-1e3242552102

kısacası; ntv nin yaptığını tasvip etmiyorum ama bunu yaptıkları için onları zorlayamam. sorun onlarda değil. demokratik olamyan yapımızda. demokrasiyi sindirememizde.
Ntv 18. yüzyıl Fransasında yayın yapıyor olsaydı, kimsenin Fransız devriminden haberi olmayacaktı ve işin kötüsü bu kanalı izleyenler bizim gibi meydanlara doluşanlar yani bir stv değil bunu yapan...
güven ve huzur veriyor.
kendilerine karşı yapılan protestoyu canlı göstererek beğenilsin beğenilmesin haklı bir cevap verdiler bazı kişilere.
halkın sesidir. hele spor programları paha biçilemez.
tarafsızdır. en iyi kanal olma yolunda hızla ilerlemekte kendisi.
yandaş medyadan direniş tarafına geçmekte olan ilk kanal. özür dilemesi ve gezi direnişini sürekli ekrana getirmesi takdire şayan. özrünü kabul ediyorum ntv.
--spoiler--
kalabalıkta artistlik yapanın tenhada özrü kabul olmaz
--spoiler--
(#19932924) hatasını anlamıştır ve özür dilemiştir. özrünü kabul ediyoruz en azında ben ediyorum ve diğer kanallarında doğru yolu bulmasını temenni ediyorum.
iktidarın kucağından kalkmayan yağdanlık, büzük korkusundan özür dilemiştir. Yeter mi ? Yetmez.. Önce tayyip geldiğinde, diktatörü eleştirebilecek misin bakalım ? Eleştiremezsen sadece birkaç günü kurtarırsın. Öteki günleri, size zehir ederiz. Ya halkın kanalı olursun, ya defolur gidersin. Ferit şahenk, kimin sayesinde artistlik yapıyor unutmasın, havasını alırız..
Hisselerinin dusmesinin ardindan derhal 180 derece çark etmis kanaldir. Bakalim bu kadarla kurtulabilecekmisiniz.
şu aralar hitler belgeselleriyle meşgul kanal.
(bkz: noluyo tv)
(bkz: nehaber tv)
(bkz: cıvık babam afedersin)
güncel Önemli Başlıklar