bugün

saçma sapan bir yayın kuruluna sahiptir eleştirilere kulakları kapalı.
"5 te 5"programına laptop elimde girmeyi düşündüğüm tv kanalı.ama daha sonra soruları görüp ve nette bile bulamayacağımı düşünüp vazgeçmiştim.
kanal için hazırlanmış muhteşem ötesi bir video vardır. izleyin, izletin!

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=128398780538751
tuğba dural'ın spikerlik yaptığı kanal
DÜN iTiBARi iLE KARASAL YAYINDAN KALKIP FAKiR HANEMiZiN BAŞIMIZA YIKILMASINA SEBEP OLMUŞTUR.
evde sabahtan akşama kadar açık durabilecek tek tv kanalı.
Burcu Esmersoy olduğu için bile seyredebileceğim,kalitesini günden güne artırma isteği olan bir tv kanalıdır...
ekranın sağ ve alt kısımlarında haber yayınlamalarından dolayı sanki 37 ekran tv izliyormuşum hissine kapıldığım kanal.
kenan onuk dönemleri mumla aranmaya başlanmış kanaldır. bir spor kanalı düşünün ki, ortalama 2-3 saat süren herhangi bir futbol programında son şampiyondan * 1 (bir) dakika dahi bahsedilmesin. ne olursa olsun programların yarısı fenerbahçe' ye geri kalan yarısı da beşiktaş ve galatasaray' a taksim edilsin. yorumculara zaten söylenecek pek fazla şey yok. sergen yalçın, mustafa doğan, gürcan bilgiç ve dersine zerre çalışmayan rıdvan dilmen kanalı sürekli geriye götürüyorlar.
Altyazılarını özlediğimiz televizyon kanalı.
az önce ercan taner'in doğru soruyu bildiği halde yarışmacıya yanlış cevap verdiniz dediğini ve saçmaladığını izlediğimiz kanaldır. sanırım ercan taner yayından sonra bir yere yetişecekti.

(bkz: deron williams)

edit: sorulan soru 'hangi oyuncu all star olmamıştır'
cevabın en azından deron williams olmadığına eminim. adam daha yeni all star oldu.
haberlerinde hangi takımdan bahsederse bahsetsin ya da türkiyeden hangi futbolcuyla ilgili haberi veriyorsa versin genel olarak beşiktaş'ın yediği golleri gösteren kanal. arkadaş zaten geçen sezon ligin en az gol yiyen takımı olmuş beşiktaş, bu kadar olmaz. sanki başka takıma gol atmamış mı bu takımlar. mesela fenerbahçeyle ilgili haber veriyor hemen haberin arkasında beşiktaşa atılan gol. ilginç.

ha bir de şöyle bir şey var. biraz önce galatasaray'ın transferde suskunluğunu bozduğunu söylüyor ve arkasından taşşak geçer gibi sağlık ekibi transfer ettiği haberi veriliyor.

al sana bir ilginçlik daha; luganonun burada oynamadığı ancak gidip milli takımının hazırlık maçında ilk onbir'de sahaya çıktığı haberi ne ilginç ki haberlerde yok. eğer bu olay başka bir takımın başına gelseydi teknik direktörden yönetime kadar herkes suçlanır hatta rıdvan dilmen'e telefon bağlantısı yapılıp 10 dakika aşağılaması dinlenirdi.
http://yfrog.com/f/cc93232695j/
http://img839.imageshack.us/img839/3149/ntvspor.jpg
http://img844.imageshack.us/i/ntvspor.gif/

edit: teşekkürler shaqmarion.
ilk başlarda herşey çok güzeldi.sabah akşam ntvsporla yatıp kalkardık ama şimdi her açtıgımda reklam reklam reklam.
fantezi futbol oyunu için;

(bkz: ntvspor fantezi futbol 2010 2011 sezonu)
babamın ve genelde evinde uydusu olan erkeklerin degiştirmeden izledigi evde yaşayan diger kişilerin illetlik geçirdigi spor kanalıdır...
babamın ve genelde evinde uydusu olan erkeklerin degiştirmeden izledigi evde yaşayan diger kişilerin illetlik geçirdigi spor kanalıdır...
türkiye standartlarının üzerinde bir yayıncılık kalitesine sahip kanal. tabi sarı-kırmızı renkli ufak beyni osman tanburacı dan, gökmen özdenak tan fazlasını almayanların, kanalı taraflı olmakla suçlayıp rıdvan dilmen e, mehmet demirkol a çemkirmesi normal.
Son zamanlarda yaptıklarıyla değil kaybettikleriyle ünlü kanal.FB muhabiri Loran Vayloyan Lig TV'ye geçti onun yerine deneyimsiz ve gördügüm an kanalı degistirdigim bir arkadaş geldi.Murat Kosova gitti genç ismail Şenol hariç basketbol spikeri kalmadı.milli basketbol takımımızın Almanya'da katıldıgı Litvanya-Hırvatistan gibi takımlarla oynadıgı turnuvanın yayın haklarını almadılar Spormax'e kaptırdılar o işi.Premier League-Eurolig-Beko Basketbol ligini alsınlar diyordum şimdi italya ve ispanya ligini kaybetmesinden korkuyorum.Lütfen uykudan kalkın Sayın Fuat Akdağ.
mehmet demirkol>fenerbahçeli
fuat akdağ> eskiden galatasaraylıymış ama sonradan takım tutmayı bırakmış. 2-3 sene önce 90 dakika programında oğlunu fenerbahçe yüzme okuluna gönderdiğini söyledi. heralde gallatasaraylı bir insan oğlunu fenerbahçe yüzme okuluna göndermez. aslında azizi yıldırımsporlu desek daha doğru olur.
ercan taner>beşiktaşlı
burcu esmersoy> eskiden galatasaraylıymış şimdi ise ne olduğu belli değil.
sine büyüka> fenerbahçeli
osman sakallıoğlu> fenerbahçeli
murat caner> galiba tarafsız
emre gönlüşen> adanasporlu
ismail şenol>karşıyakalıymış ama söz konusu fenerbahçe olunca bu arkadaşımız da diğerleri gibi oluyor. ama yine de severiz kendisini.
rıdvan dilmen> fenerlinin kralı
sergen yalçın> beşktaşlı *
mert aydın>fenerbahçeli tarafsızdır ama
kaan kural>ben tarafsız diye biliyordum ama galatasaraylıymış.
ihsan bayülken>beşiktaşlı
ibrahim kutluay>fenerbahçeli
mustafa doğan> beşiktaşlı. ama her an fortuna düsseldorflu olabilir.
banu yelkovan> galatasaraylı
bağış erten> fenerbahçeli. ama bu abimiz de tarafsızdır.
özgür buzbaş> galatasaray muhabiri ama fenerbahçeliymiş. (bkz: haassiktir diyorum)
aykut yıldırım>fenerbahçeli
emek ege>fenerbahçeli
hakan gündoğar>beşiktaşlı
ırmak kazuk> galatasaraylı ama belli olmuyor
lütfullah göktaş> heralde romalıdır
güntekin onay> beşiktaşlı
hıncal uluç>galatasaraylı
mehmet arslan>fenerbahçeli
ersin düzen>fenerbahçeli
tuğba dural>hangi takımlı olduğunu çözemedim
haluk yürekli>galatasaraylı
onur erdem>galatasaraylı

bu kanal mı tarafsız allah aşkına?
*
bok gibi kanal. yarısında çıktım.
tarafsız olduğu galatasaraylılarca ortaya atılmıştır ve maç sonu yorum yapanlar arasında 1 tane bile galatasaraylı olmamasından kaynaklanıyor. yoksa banu yelkovan, ırmak kazuk galatasaraylı olup da ntvspor un bünyesinde olmuş, gs linin çok da şeyinde.
bu sezon maç özetlerini henüz alamamış olan kanal.
pazar günlerinin vazgeçilmez alışkanlığıdır. evde oturulup, tembellik yapılan pazar günlerinde; her ne ile uğraşılırsa uğraşılsın, fon müziği tadında televizyonda açık kalan kanaldır. sadece futbolla ilgili değil, bir çok spor dalında, olabildiğince geniş bir yelpazede yayınları mevcuttur...

diye başlamak istedim ama gün itibari ile olaylar biraz farklılaştı.

son dönemde özellikle futbol yayınlarındaki taraflılığı ile ilgili çok fazla eleştiri almaktadır. eleştirilerin bir çoğunun haklı olduğunu düşünüyorum. bu kanalın sahibi doğuş holding, doğuş holding' in sahibi ise çok koyu bir fenerbahçe' li olan ferit şahenk' tir. yönetim kurulu başkanı, çok koyu bir taraftar hatta geleceğin potansiyel kulüp başkan adaylarından birisi iken, yönetim kurulu üyelerinin, direktörlerin, müdürlerin bu konuyu göz ardı etmeleri çok mümkün olmayacaktır. istemli veya istemsiz. etki altında bırakılıp, bırakılmadıkları bilgim dahilinde değil.

umarım iş çok daha farklı boyutlara gelmez. sırf futbol yayınındaki istikrarsızlığı yüzünden, bu başarılı oluşumun yok olmasını istemem. sonuçta kanalın adı ntv futbol değil, ntv spor. gerekli önlemleri almaları gerek. tarafsız bir yayın anlayışına geri döndüklerinde ve diğer spor dallarına biraz daha fazla vakit ayırdıklarında, çok daha başarılı noktalara geleceklerine eminim.

ayrıca snooker diye bir sporun olduğunu keşfetmeleri lazım artık.
avrupa ligi ön eleme deplasman maçlarının yayın haklarını aldığı halde 3 büyüklerin deplasman maçlarını yayınlayamayan spor kanalı . keşke verebilseler şu maçları akşamları ilgilenecek bir şeylerimiz olsa .