1. 1.
  kendisinden beklenen patlamayı bu sene * gösterebilen utah jazz guard ı.
  -1 ... serander
 2. 2.
  bu yaz, bir süre john stockton'la çalışmış olan point guard.** 2005 draftında chris paul yerine kendisini seçen jazz yönetiminin beklediği patlamayı bu sene yaptı ve şu an ligde asist krallığında ikinci sırada. utah'ın beklentileri aşan başarısını sürdürebilmesi için, deron williams'ın da çok yönlü* oyununu devam ettirmesi gerekli.
  ... stockton to malone
 3. 3.
  Performansiyla hakikaten jeni jason kidd dedirtiyo bu çocuk kendine.Carlos Boozer'ın bu sene ki all star performansında kesinlikle en büyük pay Deron'undur. Dün gece LA Clippers'a karşı career high 28 sayı ve 14 asistle oynamış takımının galibiyetinde en önemli rolü üstlenmiştir.Deron ve Carlos bu formlarını sürdürürlerse Utah'ın bu seneki başarısı tamamen Andrei ve Memo'nun performansına baglı.Onlar da performanslarını bir standarda oturturlarsa Utah en azından konferans finali oynayabilir.

  edit: Daha önce Atlanta maçında da 28 sayıya ulasmıs. Yani dün gece ki maçta Career High score unu egale etmiş Deron. Yanlışlık olmasın. Düzeltme için szymkowiak a tesekkürler.
  2 ... ucankacan
 4. 4.
  Henüz çaylak yılında olan Deron Willıams ilk planda "Ulan şurdan içeri bi drive gömsem ,kesin basket-faul çalar bu dürzü" diyen takımı oynatmak fikri aklına bu düşünceden her zaman daha sonra gelen bi oyun kurucudur...kalibrasyon ayarını tutturursa chris paul , steve nash ,jason kidd kalitesine gelebilecek iyi point guard adayıdır.
  1 ... cmoslogic
 5. 5.
  allen iverson ın sakatlığı geçmediği takdirde david stern in aklındaki ilk isimdir. utah jazz takımı bu sene iyi bir performans yakalamış ve bunda boozer, memo ve deron un katkısı üst düzeydeydi. boozer sakatlanınca ve memo da seçilmeyince utah tan oyuncu neden alınmadı sorusu gündeme gelmiştir. bu durumda deron ın alınması kesin gibidir. *
  1 ... serander
 6. 6.
  dunku warriors macinda takimini tasiyan ve son saniyelerde takimini kurtaran oyuncudur.
  ... vermilion
 7. 7.
  john stockton gibi bir efsaneyi izlemiş utah jazz taraftarlarına henüz ikinci yılında olmasına kendini sevdirmiştir. belki stockton ın asist ve top çalma rekorlarını kıramaz ama çalışırsa çok büyük bir pointguard olur. ayrıca nike kendisine sponsor olmuştur.
  ... cumingsoon
 8. 8.
  all star olamamanın acısını skills challenge'da çıkarabilitesini yüksek gördüğüm yetenek manyağı. baron'ın bile seçilmedeği batıda all star seçilememesi tabi pek sürpriz olmadı ama bu hırs küpü kardeşimiz bu olayın etkisiyle oyununa seviye atlatacaktır kanımca.

  not: skills challenge'da rakipleri wade, kidd ve paul'dur. eh paul mu deron mı sorusunun cevabını alacağız sonunda.
  1 ... stoudemarionash
 9. 9.
  (bkz: #994951)

  Jason Kidd'in tahtını sallayan, kendisine güvenenleri mahcup etmeyen guard..

  Jason Kidd 11.1 PPG 7.7 RPG 10.4 APG

  Deron Williams 19.1 PPG 2.9 RPG 10.2 APG

  PS: Rebound konusunda ortaya fark cıksa da Utah'ın uzunlarıyla New Jersey'nin uzunlarini karsilasirmaya gerek duymadim. Ayrica evet Jason Kidd ortalama 15 mactir Dallasin formasini giyiyo haberim var..
  ... ucankacan
 10. 10.
  lakabı ingilizce şeytan kelimesine atfen d-will olarak kullanılmaktadır.
  2 ... ariel