bugün

çok marjinal bir tip. bir kez nişantaşında gördüm tripleri falan inanılmaz. müziği de 5 para etmez.
kendisinden pek hazzetmeyip şarkılarını çok sevdiğim ve akıl sağlığımın bir kısmını borçlu olduğum şarkıcı. sabahları kediyi kucağa alıp manyak manyak dans etmek için ideal bütün şarkıları.

aşksızım tatsızım sen yokken de bahtsızım. senmişsin yerim yurdum. sen yokken kısmında kedi kucaktan atlar tabii. olsun napalım, sınırlara saygı duymak lazım. (kediyi yakalayıp tekrar kucağa aldı)
--spoiler--
uzun zamandır yok nerede acaba
--spoiler--

tütü giymiş şımarıklık yapıyordur.
biri bu kadına 47 yaşında olduğunu hatırlatsın.
Toksik pozitifliginden dolayı itici bulduğum müzisyen, yaşamak çok güzel diye çok kafa sikiyo, değil ablacım ya Türkiye'de yaşıyoruz biz amk.
Enerjisinin %5'ini diğer insanlara verse koca ülke duracell pil takılmış gibi gezer.
--spoiler--
Aşksızım, tatsızım
Sen yokken ne bahtsızım
Duma dum, duma duma dum
Senmişsin yerim yurdum
Duma dum, duma duma dum
Senmişsin yerim yurdum
--spoiler--

https://youtu.be/UYRjXntP3UA
minyon tipli ve şuan burda konusu açılmış bence amacına ulaşmış gibi duruyor ne dersiniz?
menepoza girecek hala yeni regl olmuş gibi heyecanla ped reklamında oynuyor.

abla kendine gel sen 46 yaşındasın.
bu arada siyah ped çıkmış.
nil ablanız gibi şımararak kullanın.
gitme dünyam dönsün dönsün
dünyam dönsün dönsün
ben hiç kimse ölsün mölsün istemem

cok basarili sarki sozlerinin sahibi.
kimse ne diyor acaba bu diye ciddiye alip dinlemedigi icin arada kaynayip gidiyor iste.
millet pandemi zamanı marketlerde ucuza sabun tuvalet kağıdı bulacağım diye kendini yırtarken, günlerce balkonda hava almaya çalışırken, 10 liralık maskeyi 150 liraya alırken çiftliğinde millete olumlama yapıyordu. bir iş arkadaşım var sabah 6 da kalkıp işe gelirken her gün bunun salladığı aforizmalarını dinliyor. şu sektörde para kazanan en gereksiz insanlardan biri.
Seferad Yahudilerindendir.tabiki bu önemli değil.son zamanlarda şarkılarıyla değil reklam filmleriyle meşgul olan kişidir.
ayaklarına oje sürme fantezim olan ünlü hanımlardandır.
Kadın başarılı, zengin ve güzel olunca kıskananı da çok tabi.
söyledim... sana bişey olmaz dedi.
sabah sabah olmayan keyfim kacti bak yine aklima geldi.
45 yasinda yanaklarina fazla allik surunce sevimli oldugunu sanan bir kadin.
surati da kocaman aptal bir goruntusu var.
birisi su kadina 5 yasinda olmadigini hatirlatsin.

bu arada derdime sokayim.
duyunca sinirlerim bozulur. zaten şımarıklık ve samimiyetsizlik görünce çığlık tablosu gibi oluyorum aniden. her şey toz pembe ve biz çok eğeğğe minvalindeki ağız bükmeye gelemiyorum, aklımı koru. mıy mıy gibi.
Zekasıyla romantikliğini birleştirdiğinde ortaya çıkan güzel bir karışım kendisi.
Onun aşkı bana xl şarkısı ve özgür kız reklamıyla ünlenmiş şarkıcı.
sevgilim olsa enerjisiyle bana bahar yaşatırdı gibime geliyor...
birakin ya neresi tatli asiri irite edici. aptal.

45 yasinda kadin bakin benden 10 yas buyuk.benim yanimda bir kadin boyle abidik kubidik hareket yapsa cakarim agzinin ustune. mal mi nedir.
sinir bozucu.
Acayip itici olan kadin.

Digeri de g*lse b*rsel.
çakma polyannamız.
bu sene 23 nisan'da konserine gitmiştim. oldukça güzeldi konseri.
Şarkılarını seviyorum. Çok da güzel kadın. Başarılı her kişi gibi kıskanılıyor çok.
hiçbir zaman çekici gelmemiştir. Nerde nez'in aliminyum poposu nerde nil karaibrahimgil.
bokunu cikartmak.
yani ilk ciktiginda hadi neyse lan kazik kadar oldun.
sesin guzel degil sen tatli degilsin sevimli hic degilsin.
yani yakin bir arkadasi falan da mi yok iki kolundan tutup silkeleyecek nil kendine gel aq 5 yasinda degilsin kazulet gibi kadinsin diyecek.
simarikliktan hic hoslanmam aptal.