bugün

entry'ler (156)

ais rent a car

bu kadar iyi yorumdan sonra, bugün gidip bir araç kiralayacağım. bakalım dedikleri kadar iyi mi?

aracı kiraladıktan sonra bu entryi editleyip bilgi vereceğim arkadaşlar, müsterih olunuz.

edit: arkadaşlar aracı kiraladım, sahiden hiçbir problem yaşamadım. araçları ve hizmetleri çok iyi. aracı iade ettiğimde de ayrıca editlerim.

selahattin demirtaş

Attığı türlü türlü yalanlarla insanları kandırmaya çalışıyor. Hala hak özgürlük kardeşlik istiyoruz gibi kelimeler kuruyorlar arada. Siyasette adam yetmezmiş gibi devlet büyüklerine laflar söylüyor hala haktan bahsediyor. Ak Parti vereceği kadar hakkı verdi hala neyi istiyor anlaşılabilir değil

atak projesi

Yerli üretim milli gururumuzdur. Ak Parti iktidara geldiğinden bu yana ülkemizin yaşamadığı sevinçleri yaşatmıştır bizlere. Kimse inanmasa da bunların olacağına her şey gerçek olmuştur

superonline müşteri hizmetleri

memnun olduğum nadir müşteri hizmetlerinden biridir heralde. ping konusunda yardım almıştım zamanında. düşürmek için bayağı uğraşmışlardı. başardılar da. ilgilendikleri aşikar.

anneler günü

en kutsal varlıklar olan annelerimizin günü. bu başlıkta bile siyaset yapmak istemezdim ama annelere değer veren kaç tane iktidar geldi şu ülkeye?

annelerimizin oyları da ak partinin. onların duasıyla giriyoruz 7 haziran'a...

aile ve sosyal politikalar bakanlığı ne işe yarar

Ak Parti hükumetinin en çok çalıştırdığı bakanlıklardandır. Sosyal yardım miktarını 4 kat arttırdılar. Koruyucu aile hizmeti alan çocukların sayısı 2 kat arttı, engelli maaşı alan vatandaş sayısı 2 kat arttı

avrupa ya vizesiz gitmek

Ak Parti sayesinde avrupanın bir çok yerine vizesiz gidebiliyoruz. Türk insanının önünde ki engelleri kaldırdı ak parti. Teşekkürü borç bilmeliyiz taraflı tarafsız.

sgk tv

Tartışmasız şu bir gerçek.. Ak Parti iktidarı halkı için en çok iş yapan hükumetlerden. AK Parti her bir insana yardımcı olmak için çalışıyor bunlardan biride sgk tv oldu.

insansız hava aracı

ak partiden önce portakal üretemeyen memleket insansız hava aracı üretiyor artık. başka da bir şey söylemeye gerek yok. onlar konuşur ak parti yapar.

kirmizi merkep

hayatı çıkar üzerine kurulu olanlar anlayamaz tabi ki. illa bir çıkar var diyeceksek, evet var. ak parti iktidarının 13 yılda kendisine ve ülkesine kattığı değerler en büyük çıkarıdır. yazdıkları da uzun adam ve ekibine teşekkürdür.

hukuk ve adalet dersinin ilk okulda okutulması

lafa geldi mi, atatürk'ü sahiplenen muhalefet, atatürk'ün cumhuriyeti emanet ettiği gençler için ne yaptı bugüne kadar? kocaman bir hiç!

oysa atatürk düşmanlığı ile itham edilen ak parti, atatürk'ün mirasına sahip çıkıyor, vasiyetini gerçekleştiriyor. bilgili, eğitimli nesiller yetiştiriyor. hukuk ve adalet gibi çok önemli kavramları çocuklara ilk okuldan itibaren öğretiyor.

avrupa birliği

tahminimce 2023 den önce tam üye oluruz. hoş, iktidar sayesinde zaten birçok nimetinden yararlanıyoruz. en önemlisi artık avrupa, türkiyenin arabistan olmadığını biliyor. ak partiden önce avrupalı türkleri hala deve ile seyahat eden bir millet sanıyordu.

uyap

adalet alanında devrim niteliğinde bir hizmettir. ak parti konuşmakla zaman kaybetmeyip yapıyor direkt.

ssk prim borcu

iktidarın çıkan yasalarla faizlerini sildiği borçlardır.. ulan faizi siliyor, ana borcun da taksitle ödenmesini sağlıyor bu iktidar. e bi zahmet borcunu da ödesin vatandaş. her şeyi de ak parti iktidarından beklememek lazım. onlar onlar konuşur ak parti yapar. bakarsınız bunu da yapar.

chp nin trolleri

yazacak bir şeyleri olmadıkları için de; eksi oylar, genel müdürün verdiği parayla aldıkları içkilerini içerler. kafirler!

sgk tv

azınlıkların anadilinde yayın yapan bir kanal bile hayalken, çalışanların bilgi alabilmesi için açılan bir kanalın olması elbette ak parti iktidarının kanayan her yaraya merhem olmaya çalışmasındandır. onlar konuşur, ak parti yapar.

chp nin trolleri

uludağ sözlükte de sayıları epeyce fazladır. siz ak parti iktidarının 13 yılda yaptığı bütün icraatları, hizmetleri tek tek anlatır, somut kanıtlar sunarsınız. bu iktidar sayesinde aldığınız hizmetleri elde ettiğiniz hakları anlatır, bu yüzden ak parti'ye teşekkür edersiniz, onlar gelir size hiç utanmadan, troll derler, para için yazıyor derler. fıtratlarında bu var çünkü, para olmayan yerde işleri olmaz onların. onlar hizmet nedir, vatan-vatandaş ssevgisi nedir bilmezler. varsa yoksa para. o yüzden de herkesi kendileri gibi sanırlar.

zaten genel müdürleri de seçin vaadi olarak para vereceğim diyor. onlar da haklı.

bunlara alçak demek bile iltifat aslında, çünkü alçaklık bile bir seviyeyi belirtir. bunlar bildiğin çukur! foseptik çukurları sizi...

spor

AK Parti sayesinde ülkemiz basketbol, futbol, yüzme, tenis ve bir çok spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmıştır. Bir çok karşılaşmada sporcularımız finallere gitmiştir. Ak Partiden önce final göremeyen ülke Ak Parti sayesinde doğru spor politikalarıyla finallerin vazgeçilmezi olmuştur

sürekli gelişen türkiye

sağlık, siyasi, ekonomi, teknoloji, sanayi, eğitim, temel hak ve özgürlükler, düşünce özgürlüğü, inanca saygı, farklılıkları kucaklama gibi çok geniş bir yelpazede gelişen türkiye'dir.

tabuları yıkan, 72 farklı milletten herkesi ayrım yapmadan kucaklayan türkiye'dir. terörden dolayı hem dağa taşa sıkılan kurşunları, hem de akan kanı durduran türkiye'dir.

sağlıkta devrim yapıp, özel-devlet hastanesini ayrımını ortadan kaldıran, hastanelerde kimseye paranın sorulmadığı türkiye'dir.

anadilimde şarkı söyleyip bir de klip çekeceğim diyen sanatçıların, sürgünlere gönderilmediği, öldürülmediği türkiyedir. anadili yok sayılmayan, köyü yakılıp-yıkılmayan, göz altlarında ölümlerin olmadığı türkiye'dir.

uluslararası para fonuna milyarlarca borçlanıp, (ki bu borç alınan paraların nereye gittiğini de kimse bilmiyor) bu borcun üzerine her gün binen faizle beli bükülmeyen, borcunu ödeyip, 'isterseniz borç verelim' diyebildiğimiz bir türkiye'dir.

yanıbaşımızda sivil filistinlileri katleden politikacılara, 'siz insan öldürmeyi iyi bilirsiniz' deme cesaretini gösteren türkiye'dir.

üniversite öğrencilerimizden 'haraç' almayan, ilköğretim öğrencilerimize kitaplarını ücretsiz veren türkiye'dir.

sürekli gelişen türkiye, sürekli hizmet etme aşkıyla çalışan insanların eseridir. onların mottosu, vaat değil, gerçeklerdir.

hep birlikte aydınlık bir geleceğe yürüyoruz, ak parti iktidarı ile. yolumuz hizmet yolu, safımız vatandaşın safıdır.

onlar konuşur, ak parti yapar!

hiçbir projesi olmayan ana muhalefet

Ana muhalefetin seçim vaatlerine bakılınca tek dertlerinin para olduğu anlaşılmaktadır
ana muhalefetin seçim vaatleri ;
-Emekli maaşları arasındaki farkı kaldırmak için intibak yasası çıkarılmalı
-Emekli maaşlarından 12 kalemde alınan katkı payları kaldırılmalı
-En azından dini bayramların birinde yılda bir kez emeklilere ikramiye verilmeli
-Maaş artışlarında gıda enflasyonu dikkate alınmalı

Orantısız maaş dağıtarak devletin kasasını boşaltmayı amaçlıyorlar. Zaten bu yönde bir açıklaması da gelmişti genel müdürün.

Ak Partinin seçim beyannamesinde ki ana başlıklara bir göz atalım (sadece ana başlık unutmayın)
- Yurt içi tasarruflar artırılacak
-Yatırım ortamı güçlendirilecek
- Ödemeler dengesi
- Enflasyon ve para politikası
-Mali piyasalar ve finansal hizmetler
- Vergi tabanının genişletilmesi
- Kayıtdışılığın azaltılması
- Özelleştirmelere devam
-BES'te “otomatik katılım sistemi
-Yatırımcılara yüksek vergi indirimi
-Özel sektörde kursiyerlere asgari ücret
- Petrol ve doğalgaz aramaları artırılacak
- MTA ve TTK yeniden yapılandırılacak
- Yeni otoyollar inşa edilecek
- Mega ulaşım projeleri hayata geçirilecek
- "Hava Ulaşım Ağı" oluşturulacak
- Elektronik ticaret hizmetleri geliştirilecek
- Küresel bir reklam kampanyası uygulanacak
- işgücü niteliği yükseltilecek
Bunlar sadece ana başlıklar detaylı açıklamaları internet sitelerinden bulabilirsiniz farkı anladınız sanırım. Birizi laf yapar Ak Parti icraate geçer
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.