bugün

futbolcu simulasyonu. ilk versiyon pek dandikti ama 3 gerçekten harika.

(bkz: new star soccer 2)
(bkz: new star soccer 3)
10 maç sınırlamalı commodore 64 tadında bir oyun. şifresini bulup kırabilirseniz sizde hissedeceksiniz belli bir zaman sonra bunaltacak olan oyun.
(bkz: new star soccer 4)
en zor seviyesi bile çok kek olan oyun. 16 yaşında beşiktaş'ta başlayıp 21 yaşında real madrid'in kaptanı olunabiliyor. bu zaman zarfında adidas, nike gibi devlerle milyonluk sponsor anlaşmaları imzalayıp paranın gözüne konulabiliyor. kariyerindeki 227 maçta 504 gol atılabiliyor ve milli formayla 18 maçta 62 gol atılıyor. bu zaman zarfında bir kez ingiltere'de, iki kez ispanya'da lig şampiyonu, bir kez şampiyonlar ligi şampiyonu, bir kez dünya kupası sahibi, bir kez avrupa kupası sahibi olunuyor * 5 kez en iyi genç oyuncu, bir kez de dünyanın en iyi oyuncusu seçiliyor. bu kadar basit bir oyun olmasına rağmen zevk veriyor. *
oyunda rakip kaleci süper ancak kendi takımın kalecisi bu kadar mı kolay gol yer? benim gibi usta golcü'nün kaçırdığını kötü takımlardaki yeni yetmeler rahat atıyor. kalecin mi var derdin var.
android versiyonunu saatlerce oynadığım oyundur. son versiyonu ile mobil sürümüne milli takım özelliği de gelmiş tadından yenmez blackmart alpha isimli market programından son versiyonu ücretsiz indirilebilir.
en boktan versiyonu bile insanı hayattan alıkoymaya yeten oyun. yapan abilerin eline sağlıkta bide şu sınırları kaldırsak. sınırsız maç yapmak istiyoruz.
telefonumda oynadığım oyun. ilginçtir türkiye liginde oynarken sadece fenerbahçe ve ankaragücü maçları öncesi rüşvet teklifi gelen oyun. *
telefonumda oynadığım ve bir zamanlar 54 yıldıza kadar ulaştığım kariyer oyunu. şarz bitene kadar oynayabileceğiniz bir oyun türü.
bağımlısı olacağınız oyun, browser versiyonu da bulunmaktadır.
LYS' yi kazanamama neden olmuştur bu oyun, o yüzden hiç haz etmem.
hem bilgisayarımda hem telefonumda sürekli açık olan vazgeçemediğim oyun. alt liglerden takımı alıp şampiyonlar ligi kazandırmak bambaşka.
tekinsiz birinin* rüşvet teklif ettiği oyun.
beni neden bu kadar ikilimde bıraktığını anlamadığım oyun. Her şey full olmasına rağmen neden antrenörle takım arasında ya da takımla taraftar arasında bir seçim yaptırıyorsun anlamıyorum ki. Hayır bir az bir çok olsa tamam da. Ayrıca güncelleme gelmesi gereken oyun.
kesinlikle güncellemesi gereken bi oyundur. Belirli bir süre sonra sıktığıda doğrudur.
real madrid' e kadar gelip bıraktığım oyun.
Sinavlara calisan ogrencilerin kesinlikle oynamamasi gereken oyun. Aşırı derecede bagimlilik yapiyor.
mümkün oldukça oynamamaya,hatta oynayan arkadaşlarınız varsa onlardan uzak durmanıza sebep olan oyun. sınavlarınız varsa boku tutma aşamasına gelir benim gibi pişman olursunuz efenim,tecrübeyle sabit...
şimdi androidde heran heryerde.
pro lisans almanın ücretli olduğu oyun. 16 yaşımda adana demirspor'da başladığım kariyerim fakirlikten 17 yaşımdayken bitti.
her ne kadar kötü grafiklere sahip olsada bağımlılık yapan oyundur.
pompey takımıyla 3 yıl uğraştığım sonunda ingiltere premier lige çıktığım oyundur.
kendini bilen bünyelerde zaman geçirteci, kendini bilmeyen bünyelerde ise zaman öldürgecidir, güzel oyundur.
eski versiyonunda 30 yaşında barca kariyerimin olduğu oyundu ki guncelleyene kadar. guncelleyince kariyer de gitti.

(pro lisans almama yardim edebilecek mesaj atabilir boyle de saçma bir sey çıkmış. )
android versiyonu harika olan oyun. tam vakit geçirmelik.