şahsıma kasımpaşa tarafından rüşvet teklif edilmesine şaşırmadığım oyun.
38 yıldız puanıyla 30 yaşında arz-ı endam ettiğim şahane oyun.
pro lisansın kalktığı oyun.
çok basit bir oyun olmasına rağmen oynayanın fena halde bağlandığı oyun. herkes oynuyor yala.
dün akşam keşfettiğim ve gece 2:30 a kadar elimden düşmeyen oyun. iş yerinde bile bağımlılık yaptı. kovduracak bu oyun beni.
antrenör orospu çocuğuyla aram iyi değil diye yedek bırakıldığım, yedek bırakılmamla birlikte de takımın tepetaklak düşüşe geçmesini izlediğim oyun.

olum o değil de kumara fena sardım bütün kazandığımı 21'de öldürüyom amk.

2 maç oynayayım da biriken parayla kumar oynayayım diye bekliyorum. çok fena lan.
16 yaşında balıkesirspor'u süper lige çıkardığım, 17 yaşında lig, uefa ve tr kupası şampiyonu yaptıktan sonra türkiye'ye fazla olduğumu anlayıp 18 yaşında arsenal'e transfer olduğum fakat ingiltere'de yardırırken sezonun ortalarında kumar bağımlılığım yüzünden kadro dışı edilip sezon sonunda beni isteyen r.madrid, chelsea, milan gibi dünya devlerine aldırmadan 2. Lig ekiplerinden deportivo la coruna'ya gidip inzivaya çekildiğim futbolculuk simülasyonu. Şu an daha 19 yaşındayım ve sezonun ortasında deportivo'dan ayrılıp atletico madrid'in yolunu tuttum. Bu sezon atletico'yu tüm kulvarlarda şampiyon yapıp michael jordan gibi başarıya doyarak 20 yaşında jubilemi yaparım diye düşünüyorum.
istemeye istemeye galatasarayda başladığım kariyerimde ilk sene de şl dahil bulunduğum tüm kupaları aldım ikinci sezonda o şekilde sezonun en iyi genç oyuncusuydum. menajerlerin ve italyan mafyasının oyunlarıyla bir anda kendimi napolide buldum başarılı ama bir o kadar da çalkantılı geçen sezonun ardından ayrılık kararı aldım artık italyadaki baskıya dayanamıyor zorla geldiğim bu topraklardan gitmek istiyordum. yeni adresimse çoktan belliydi allianz arena da gurbetçileri selamlayacaktım onların yeni rummenigesi olacaktım. oldu da başarıya boğulmuştum. oyuncu ödüllerinin bir kısmını toplamıştım ama yüksek kaliteden, pep in sıkıcı oyunundan sıkılıp, son dönemde moda olan merkel-rte capslerine de dayanamayıp transfer rüzgarına kaptırmıştım kendimi. geçirdikleri zor günleri van gaal sevgimi göz önüne getirdim. bu bunalımdan klubü gaal ile birlikte çıkarıp beckham cantona ronaldo ferguson efsanelerinin yanına van gaal hoca ile birlikte adımı yazdırma isteği ve falcaonun da transferiyle birlikte bu güzel sanatsal şehrin kırmızı yakasının yolunu tuttum. lakin ülkede yapılan ırkçı hareketler canımı fazlasıyla sıkıyordu başarıyla dolu bir sezondan sonra katalanların yeni sezon transfer listesine dahil oldum. şimdilik her şey olumlu gidiyor nereye transfer olurum ilerki sezonlarda bilmem ama son durağımın neresi olacağı belli.
güncelleştirmelerle daha da güzel bir hal almış bu arada oyun onu da yazayım bari.
Güncelleştirme ile daha da saran oyun. Zirvede bırakmak öncelikli hedefim.
(bkz: New Star Soccer 5) güzel oyundur amma velakin 10 saati devirdikten sonra sıkabilir.
Adeta bir sergen yalçın kesildiğim oyun. Sahada futbol oynamaktan çok ganyan oynamışlığım vardır.
oynanabilecek android oyunlarının başında gelenlerden birisidir.

eğlenceli, vakit geçirmek için birebir.

yalnız en son pro sürüm için baya zorluyodu oyun sonra ne oldu bilmiyorum...
akıllı telefonlardaki hali bombok olan oyun. hey gidin win xp'de new star soccer 3 oynardık, ne günlerdi.
pro lisans almakla bütün sorunların çözüldüğü oyun. kökü 2 tl lan alın gitsin. aldım ben.
internette vardı geçen sene full apk'si
kazanılabilecek her başarı, atılabilecek her gol atıldıktan sonra sıkmaya başlayan oyun. tabi bunun için bir 10 sezon oynamanız gerekiyor.
reklam göstermeyi çok seviyor.
Basit bir pas attı diyerek her seferinde sinirlerimi bozan oyun.
içinde ganyan(at da alabiliyorsun),rulet,yirmibir ve slot bulunduran,kız arkadaş yapabildiğin,ada,alışveriş merkezi gibi şeyler de alabildiğin FUTBOL OYUNU.
Herhalde takım adları tam yazmadığı için ve gerçek futbolcu olmadığı için lig haznesi bütün futbol oyunlarından çok daha geniştir.Ama nedense Türkiye'de stsl ve pttyi koyup Faroe Adaları gibi bir ülkenin 1. 2. ve 3. ligini koymuşlardır.ingiltere'den amatör ligi bile koyulmuş.
Muhteşem kramponları vardır.Top ayaktan çıktıktan sonra falso verebilirsin.Slot hilesi ile her şeyi alabilirsin.
Fakat eksikleri de vardır.
Çok kolaydır belli miktar bilene.
Dediğim gibi kramponlar çok fantastiktir.
Belirli bir yıldız seviyesine çıktığında her kulup seni ister ama ne bok yersen ye yıldız düşmez ve o kulupler yine seni ister.
Her kulup aynı parayı verebilir.
Hangi kulube gidersen git onu tek başına şampiyonluğa oynatabilirsin.

Dilerim ki yeni sezonda bu eksiller çözülür.
gerçeğe en yakın futbolcu simülasyonu oyunudur. kendinizi kumara kaptırırsanız kariyeriniz dibi görür. bu yönden iyi bir hayat dersi verir.
Önceden at çiftliği kurmuştum. Maçlar umrumda değildi tüm para at yarışında dönüyordu.
Önceden çok oynadığım oyundu. 82 yaşına kadar gelmiştim hatta.
vermeyince de bozuluyodu kız nereyi bombalıycaksa artık.
iKi gün önce yüklediğim ve 43 levele kadar geldiğim oyun, başarıların yüzde 90 ı bitti.