1. 1.
  yakın tarihte yayınlanması beklenen oyun.
  kayda değer yenilikler beklenmekteymiş.

  1 ... eqin
 2. 2.
  ne zaman çıkacağını merakla beklediğimiz oyun.
  ... cnyt
 3. 3.
  bu gidişle yeni sezona anca yetişecek oyundur.
  ... coolgoose
 4. 4.
  yeni sezona bile yetişemeyecek gibi.
  1 ... cnyt
 5. 5.
  7 kasım 2008 de sevenleriyle buluşacak oyun. türkçe dil desteği de dahil.
  1 ... notrinova
 6. 6.
  bugün itibari ile çıkmıştır.
  gerçekten çok güzel bir iş çıkmış. önceki oyundan farklı neler var bakalım.
  öncelikle maç motoru hakkında çok konuştular ama öyle süper bir maç motoru yok. gene de oldukça keyif veren, sensible soccer vari maçlar aynen devam ediyor. maçların oynanışında gözle görülür bir fark yok sanırım.
  lig, turnuvalar, antreman gibi olaylar ayrı menülere atılmış ama kullanımı çok kolay hale getirilmiş.
  casino aynı. at yarışlar resmen ayrı bir oyun gibi.
  paramız olduğunda antreman aletleri alıp evde çalışabiliyoruz.
  satın aldığımız ev, araba gibi nesneler, hayat tarzımını belirliyor. orada yazan şey sanırım sponsor gelirlerini etkiliyor.
  eskisi gibi 50 tane araba markası yok onun yerine dire araba diye geçiyor. kıyafet, saat gibi gereksiz şeyler de kaldırılmış.
  eskiden arada bir ailemize, arkadaşlarımza hediyeler almak zorundaydık. bunu görünce daha pratik bir olay koymuşlar. haftalık gelirimizin yüzde kaçını kime ayıracağımızı belirleyebiliyoruz. mesela haftalık gelir 500 olsun. %5'ini aileye gönder. %2'sini arkadaşlara dağıt dediğimiz zaman. her hafta 25 dolar ailemize 10 dolar arkadaşlara gönderiliyor. oyunun başında sırf kariyer, sırf sosyal ya da dengeli olmak gibi birkaç şey seçiyoruz ama oyuna etkisini bilmiyorum.
  akıl almaz sayıda lig ve takım eklenmiş. üstelik isimler de anlaşılır. eskiden takım isimleri gerçekti yanlış hatırlamıyorsam. o değişmiş artık hepsi uydurma. ama anlaşılıyor. liverpool, loverpool, bursaspor, barsaspor olmuş. ama mesela bursaspor'dayken, barsaspor atatürk stadı diyerek, kapasiteyi, şehrin bulunduğu yeri falan tam olarak gösteriyor. valla bravo. futbolcular eskiden tamamen sallamaydı.(en azından en bilinenler hariç,bir çoğu) şimdi gerçeğe çok yakın ama ufak kaydırmalar var. örneğin, mustafa keçeli, mostafa keçali olmuş falan. yani anlaşılıyor kim olduğu.
  bana göre tek bir eksiği var. biraz yavaşlamış. cm tipi, lig seçerek başlıyoruz ve sadece seçtiğimiz liglere transfer olabiliyoruz. denemek için türkiye, ingiltere, italya, ispanya açtım. maç sonraları biraz bekletiyor. oyun hızlı ama oyuna ilk başlarken, tam bir işkence. oyunun ilk açılması inanılmaz uzun sürüyor ama sonra bir daha olmuyor aynısı, sadece bir defaya mahsus.
  çok beğendim ama new star soccer 3'ü satın almış biri olarak, satın almayı düşünmüyorum. hele ki pes, fifa da bu işe el atmışken. bence nss onlardan kat kat güzel olmasına karşın. karakterimiz 22-23 yaşlarına geldikten sonra yavaş yavaş sıkmaya başlayacağını bildiğim için almaya çekiniyorum. yoksa baya güzel olmuş. ciddi oyun gibi olmuş.
  ... regulus
 7. 7.
  fm 2009 ile aynı tarihe denk gelmiş pis oyun. o kadar bekledik onu, şimdi new star soccer'ın başından kalkamayacağız.
  ... der meister
 8. 8.
  az önce kısa süreliğine inceleme fırsatı bulduğum new star soccer serisinin son halkası. henüz tek bir maça çıktım hiçbir özelliği olmayan, 15 yaşında bir velet olarak. hiçbir şey yapamadım tabi, 30. dakikada da çıktım oyundan. her ligde böyle midir bilmiyorum fakat bende oyun nisan ayından başladı. rusya kupası'ndan da elendik, lig kasım'da başlıyor. yani önümde uzun bir boşluk var. bu boşluğu antrenman yapıp güçlenerek değerlendirmeyi düşünüyorum ben. efendim oyun hakkında konuşacak olursak,

  arayüz insanı acayip yoruyor ve karmakarışık. bir müzik var evlerden ırak, iğrenç. maç dışında sesi kapatarak oynamak en güzeli. oyuna alışmak kolay ama önyargılı olmamak gerek. ben ilk açtığımda bu ne mna koyim diyerek kapatmıştım, canım sıkıldı birkaç dakika kurcaladım ve buldum neyin ne olduğunu. bunlar sayılabilecek en kötü özellikler. bunun yanında top ve oyuncular çok küçük gözüküyor maçta, neden onu anlayamadım ama baya küçükler. nss 3'te daha bir keyifliydi maçlar. oyun sistemi değişmemiş ama daha bir afilli maçlar. seyirciler falan, stadyumda bir maç oynandığının farkına varıyor insan. nss 3'teki gibi yeşilliğin üzerinde top oynanmıyor. ama yine de anlaşılabilir arayüzüyle nss 3'ü aratacak gibi.

  oyunun en güzel yönü yeni başarılar eklenmiş olması. achievements bölümünde birçok hedef var. milyoner oldum, ilk milli maçımı oynadım, milli maçta hattrick yaptım gibi; çok fazla, sanırım 100 tane falan vardı. oyunu daha oynanabilir kılıyor bunlar, hepsini bitirmeden bırakmam diyiveriyor insan. bir amaç var en azından. daha gerçekçi yapılmış bir oyun. oyunculuk duygusunu daha iyi yaşatıyor.

  fark ettiğim en güzel "süperlik" antrenman olayında oldu. 100$'a enerji içeceği alabiliyor ve 5000$'a da doping alıp çılgın atabiliyoruz. artık eskisi gibi zorlaşan görevler yok. dribbling antrenmanına gittim ben, 70 saniye süreniz var ve birsürü koni var. konilerin arasından geçince 5 puan alıyorsunuz. 100 puan dribbling yeteneğinizi +1 artırıyor. süper gerçekten.
  ... der meister
 9. 9.
  10 maçtan sonra nss3 gibi registration code isteyen, isteyecek oyundur. oyuncu adı ve keygeni verebilecek olanlar 5 aylık emeği kurtarmış olup beni çok sevindireceklerdir. hafız nasıl ya, new star soccer'ımı istiyorum ben.
  ... der meister
 10. 10.
  hala kırılmamış, ortalarda gözükmeyen güzelliktir.
  1 ... der meister