bugün

entry'ler (423)

fener çöküşe geçince derbi iptal etmek

gerizekalı beyanı.
aziz yıldırım zamanında boşuna söylememiş;
"memleket elden gidiyo ne şikesi?"
sizin de laf kalabalığınıza verilecek en güzel cevap bu.

20 mart 2016 derbinin ertelenmesi

ya ben anlamıyorum aga.ulan ülkede bombalar patlıyo,masum yüzlerce insan ölüyo adamın biri de çıkmış yok aziz istedi yok fenerbahçe yorgun,şikeciler vs. bir sürü laf kalabalığı...
şu olayın sportif bir çıkar amaçla yapıldığını düşünen zihniyeti anlamak inanın mümkün değil işiniz gücünüz taraftarlık ulan.
o 52 bin taraftarın canı sizin alacağınız 3 puandan daha mı önemsiz?
hee, o 52 bin taraftarın mağduriyetine laf söyletmem sonuna kadar haklılar. madem erteleyeceksin son 2 saate bırakma.milleti mağdur etme demi?

volkan şen vatan kahramanıdır

adam kareköküdür.kafa atmadı diye az üzülmedim

ivan bebek

Allah büyük bu maçtan aldığın para boğazından nasıl geçecek lan kanı bozuk? Nasıl rahat uyuyacan bu gece? Ulan bu herifi fenerin her avrupa maçına veren hakem Heyetininde....
tanım:Kanı bozuk şeref yoksunu hırvat hakem

hiç gol yemeyen kaleciye ne denir

kaleci denmez.

tolga sarıtaş

Oyunculuğu iyi,mütevazi,bir ses sanatçısı olmadığını düşünürsek eğer sesi gayet iyi.Gözler zaten ateş ediyo.Valla helal sarıbaş,mavigöz

sabah sekizde derse gitmek

Lisede eyvallah dedirten ama üniversitede soyuna sopuna sövdürten durum.Gözlerimiz yanıyor hacı dayı.

gökhan gönül

Sadece futbolculuğun değil insanlığın da tüm doğrularını barındıran futbolcu.Bugün ki ajax maçında sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen neredeyse hiç sırıtmadı diyebiliriz.

ülkemde suriyeli sığınmacı istemiyorum

vicdani değerlerini çöpe atmış insan söylemi...
insan kelimesini kullandığım için afedersiniz.
Bu insanlar buraya senin ağız kokunu çekmek için gelmediler efendi.Senin rahatın şuan nasıl iyiyse savaş öncesinde de onların rahatı kendi ülkelerinde iyiydi.Kimse buraya yemeğe,sığınmaya muhtaç olmak için gelmez çaktın mı köfteyi?
Biz ne zamandır ırk,mezhep ayrımı yapmaya başladık? Dinimiz bunu mu emrediyor? Peki ya insanlığımız?
Allah inşallah bizi de bu durumlara düşürmez de vatanımızdan yurdumuzdan olmayız.

kafayı cinsellikle bozmuş tipler

ahlak eğitimini ailesi başarıyla verememiş tiplerdir.

sabır mı daha kıymetlidir şükür mü

Şükürdür.ayrıca şükür vazifesini yerine getiren bir insan için sabır da beraberinde gelecektir zaten.

ailemizin sevgisini haketmediğimiz gerçeği

ailenin hakkı ağzında kuş dahi tutsan ödenmeyeceği şahsımca da doğrudur fakat karşılık verme konusunda kişiden kişiye değişen bir durumdur.
Ailesinin ona kattıklarını ve yaptığı fedakarlıkların farkında olup,onları mutlu etme amacıyla giriştiği her sonucu iyi olsun kötü olsun aile için mübahtır.Aile yaptıklarının karşılığında çok birşey beklemez,karşılıksız sevginin en yoğun olduğu kurum ailedir çünkü...

yürü yerine yörü diyen insan

özümüzdür,sözümüzdür.

bulgur pilavı

pirinç pilavından daha sağlıklı bir yemektir.
sebzeli yapıldığında daha lezzetli bir yemek ortaya çıkacağından şüphem yok.Tecrübeyle sabit...

beş kardeş

Onur ünlü yapımı dizidir.Leyla ile mecnundan sonraki tüm onur ünlü yapımlarının kısa sürmesini aklım almıyor.

cinsel başlıkları topluca şikayet etmek

başlığı üstte tutup ilgiyi arttıralım arkadaşlar.ciddiyim bu terbiyesizliği yapan ergenlerin yerini kaliteli yazarlar alacaktır zamanla.Sırf bu başlıklar yüzünden ben dahil çoğu yazarın sözlüğe artık daha az girmeye başladığını beyan etmek isterim.Lütfen biraz ilgi gösterelim ki bir yandan aramızdaki bunca aklı selim yazarın kaç yıllık emekleri boşuna gitmesin.

cinsel başlıkları topluca şikayet etmek

bir an önce kimin el atması gerekiyorsa atsın durumudur.
kendi cinsel sorunlarınızı gidin özel hayatınızda anlatın dayıcım.bazen maneviyatımız üzerine öyle saçma cinsel konular görüyorum ki ulan diyorum bu adamın kızkardeşi,annesi,halası,sevdiği kız yok mu? yok mu lan sen hangi gezegenden geliyosun? dedirtir sonunda...

derste ders dinlemek dışında yapılan etkinlikler

hocanız apır sapır espri yapıyosa ve yaptığı espriye sadece kendisi gülüyorsa,sözlüğe girip vakit geçirmektir.Onun dışında dinleyiniz ders önemli.

le petit prince

Yazarı savaş pilotu olan bir çocuk kitabıdır.Fakat seslendiği kitle çocuklarla sınırlı kalmayacak kadar geniştir.Böyle güzel bir kitap olabilir mi diye düşündürür insana...
"insanların artık hiçbir şeyi anlamaya vakitleri yok. Onlar her şeyi tüccarlardan satın alıyor. Ama dost satan tüccar olmadığı için artık insanların dostları yok."

sevgilinin gülüşü

ne dert bırakır ne tasa...
dünyanın sayılı güzelliklerinden birisidir.