bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  24 saat izlenebilecek tek kanal.
  4 ... atan alir spor
 2. 2.
  lebron jamesin maçlarını sektirmeyen kanal.san antonio niye şampiyon oldu ki zaten.bunların maçlarını vermeyelim biz,lebron ne de olsa geleceğin michael jordanı adayı.
  2 ... monolith
 3. 3.
  türkiye de ilk yayınlanmaya başladığı yıllardan beri izleme şansı yakaladığım nba kanalı,lise yıllarımda uyumadan okula gittiğim çok fazla gün olmuştur,amerikada yayınlanan şeklinden farklı olarak ülkemizde ve diğer ülkelerde nba tv international olarak yayınlanmaktadır,amerika da yayınlanan orjinalinde her gün maç yayını yoktur,bir çok yayıncı kuruluş olduğu için amerika'da yerel kanallar haricinde ulusal kanallarda maç yayınları günlere bölünmüştür perşembe tnt günü pazar abc günü vb..,maç seçme politikasını ilk zamandan beri beğenmiyorum ama tüm nba severler gibi umduğumu değil bulduğumu yemeye alıştım artık,bir new jersey nets taraftarı olarak genelde ayda 1 bazen 2 maçımız yayınlanıyor,buna karşılık bir ayda hiç bir iddaası olmayan portland'ın 4 maçının yayınlandığını görünce küfür etmemi sağlamıştır bu gibi örnekler çok daha fazladır,digiturk'ten kablo tv'ye geçtikten sonra murat murathanoğlu,kaan kural,murat kosova,yiğiter uluğ,osman sakallıoğlu tarafından maçlar yorumlanmaya başlamıştır,daha iyisi olmadığı için en iyisi bu allah başımızdan eksik etmesin nba tv yi dediğim nba kanalı.
  1 ... amaru
 4. 4.
  2006-2007 sezonundaki yayın programı
  http://www.ntvspor.net/Pages/3572.asp adresinden takip edilebilir.
  ... stockton to malone
 5. 5.
  ilk haftalarda iki maç veren, *, gündüz ise tekrar olan bir maçı * 4 kez yayınlayarak rekor kıran kanal.
  ... serander
 6. 6.
  15 kasım sabahı denver-miami (2.30), San Antonio-Houston (3.30), Chicago-Dallas (3.30), L.A. Clippers-Utah (4.00) maçları varken sabah 5.30'daki Toronto-Golden State maçını yayınlayacak olan kanal.
  2 ... stockton to malone
 7. 7.
  uykusuz gecelerin vazgeçilmez kanalı. basketbolu sevme sebeplerinden..
  ... insomniac
 8. 8.
  maçı anlatanların ve yorumcuların, *****maçları anlatıyoruz ama birde bize sorun, sabaha karşı maç,dön öğleden sonra beko basketbol ligi ne, yetmedi la liga ve bundesliga, drakula ya döndük şeklinde özetledikleri türkiye abdsaat uyumu dolayısıyla, hem çalışanların hemde izleyenlerin ritmini bozan kanal.
  ... serander
 9. 9.
  Yapılan anlaşmalardan dolayı Türksat 2A uydusundaki yayınını biss şifreleme sistemiyle şifreleyerek veren kanaldır.Kanalı izlemek için verilen şifreler nette aratılarak bulunabilir.
  ... ozcartman
 10. 10.
  yalnızca oturduğu semtte kablolu tv olan şanslı azınlık tarafından adam akıllı izlenebilen digiturk e yığınla para döken bizlerin nedenini bir türlü anlayamadığım halde izleyemediğimiz kanal.
  teşekkürler digiturk..!
  2 ... munzevi