bugün

24 saat izlenebilecek tek kanal.
lebron jamesin maçlarını sektirmeyen kanal.san antonio niye şampiyon oldu ki zaten.bunların maçlarını vermeyelim biz,lebron ne de olsa geleceğin michael jordanı adayı.
türkiye de ilk yayınlanmaya başladığı yıllardan beri izleme şansı yakaladığım nba kanalı,lise yıllarımda uyumadan okula gittiğim çok fazla gün olmuştur,amerikada yayınlanan şeklinden farklı olarak ülkemizde ve diğer ülkelerde nba tv international olarak yayınlanmaktadır,amerika da yayınlanan orjinalinde her gün maç yayını yoktur,bir çok yayıncı kuruluş olduğu için amerika'da yerel kanallar haricinde ulusal kanallarda maç yayınları günlere bölünmüştür perşembe tnt günü pazar abc günü vb..,maç seçme politikasını ilk zamandan beri beğenmiyorum ama tüm nba severler gibi umduğumu değil bulduğumu yemeye alıştım artık,bir new jersey nets taraftarı olarak genelde ayda 1 bazen 2 maçımız yayınlanıyor,buna karşılık bir ayda hiç bir iddaası olmayan portland'ın 4 maçının yayınlandığını görünce küfür etmemi sağlamıştır bu gibi örnekler çok daha fazladır,digiturk'ten kablo tv'ye geçtikten sonra murat murathanoğlu,kaan kural,murat kosova,yiğiter uluğ,osman sakallıoğlu tarafından maçlar yorumlanmaya başlamıştır,daha iyisi olmadığı için en iyisi bu allah başımızdan eksik etmesin nba tv yi dediğim nba kanalı.
2006-2007 sezonundaki yayın programı
http://www.ntvspor.net/Pages/3572.asp adresinden takip edilebilir.
ilk haftalarda iki maç veren, *, gündüz ise tekrar olan bir maçı * 4 kez yayınlayarak rekor kıran kanal.
15 kasım sabahı denver-miami (2.30), San Antonio-Houston (3.30), Chicago-Dallas (3.30), L.A. Clippers-Utah (4.00) maçları varken sabah 5.30'daki Toronto-Golden State maçını yayınlayacak olan kanal.
uykusuz gecelerin vazgeçilmez kanalı. basketbolu sevme sebeplerinden..
maçı anlatanların ve yorumcuların, *****maçları anlatıyoruz ama birde bize sorun, sabaha karşı maç,dön öğleden sonra beko basketbol ligi ne, yetmedi la liga ve bundesliga, drakula ya döndük şeklinde özetledikleri türkiye abdsaat uyumu dolayısıyla, hem çalışanların hemde izleyenlerin ritmini bozan kanal.
Yapılan anlaşmalardan dolayı Türksat 2A uydusundaki yayınını biss şifreleme sistemiyle şifreleyerek veren kanaldır.Kanalı izlemek için verilen şifreler nette aratılarak bulunabilir.
yalnızca oturduğu semtte kablolu tv olan şanslı azınlık tarafından adam akıllı izlenebilen digiturk e yığınla para döken bizlerin nedenini bir türlü anlayamadığım halde izleyemediğimiz kanal.
teşekkürler digiturk..!
nba'de bu gece la lakers - sa spurs, phoenix suns - houston rockets gibi maçlar oynanırken ; philadelphia 76ers - memphis grizzlies maçını yayınlayan, güzide kanal..
sadece kablo tv platformu uzerinden izlenebilinen kanal.sene basında digiturk e yayın haklarını alan dogus grubu tarafından teklif edilmesine karsı kabul edilmemis ve benim gibi bir cok basketbol sever bu kanalı izlemekten mahrum kalmıstır.
alternatifi ve şifresiz izlenimi için, (bkz: sportitalia).
an itibariyle hidayet in son saniye üçlüğüyle maçı kazandırdığı orlando magic boston celtics maçının son 7.5 dakikasını vermekte kanal. hido nun son saniye üçlüğü ve sayı sonrası takım arkadaşlarının hido yu hero ilan edercesine sevinçleri için an itibariyle izleyiniz:

(bkz: nba tv)
http://www.ntvmsnbc.com/ntv/nbatv/default.asp adresinden aylık yayın akışına xlc formatında ulaşılabilen kanal.
13 nisan pazar gecesi gayet uygun bir saatte yayınlanacak lakers - spurs maçı yerine sabaha karşı 5 te portland - dallas maçı yayınlayacak olan kanal; ilginç!

edit: yayınlanacak; daha doğrusu yayınladığı maç detroit - toronto maçıymış. neyse takımlar boston - detroit filan olmadıkça fikrim değişmeyecek.
işe girene kadar izlenebilen kanal.
haftanın en iyi 10 hareketi için izlenebilecek bir tv kanalı. allahtan bu görüntüleri 10 dan 1 e doğru veriyorlar ki yarıda yakalarsanız en iyi hareketi kaçırmayabilirsiniz.
digiturk üzerinde 75. kanalda yayında olan ve en düşük aylık 47,90 yıllık 507,00 ytl ödenen sinema paketi tarifesinden izlenebilen kanal. bu platformu digitürk'e koyduktan sonra ne yaparsanız yapın şeklinde gelişen mantığına hayran kaldım doğuş grubunun. kablo tv'de aylık 9 lira verip izlenen kanalın digitürk'te aylık 47,90 olan pakete koyulması tam manası ile deha!!!! örneğidir. bravo doğuş grubu bravo digitürk.
ilk günün maçları olan portland-lakers ve boston-cleveland yerine bucks-bulls gibi tırışkadan takımların maçını yayımlayan kanal. gene alamamışlar tnt yayınlarını.
maç seçimleri beni çıldırtan güzel kanal. ntv'nin yaptığı seçimler tabi bunlar. her ne kadar "yav işte bize bikaç paket sunuyorlar, biz de uygun olanları seçiyoruz" deseler de, istedikleri gün maç değiştirdiklerini pek ala biliyoruz. şimdi diyceksiniz bunu girdinin amacı nedir? yav bu gece lebron - iverson karşılaşacakken toronto - heat maçının yeri nedir anlamış değilim?!
digiturk'e tekrar gelmiş ama zengin olamayanların izleyemeyeceği kanal.
ama kablo TV'ye iki ayda 14 YTL verilerek rahatlıkla da izlenebilecek bir kanal.
dün gece lakers-boston maci varken sirf hidayet oynuyor diye orlando-new orleans macini vermis böyle de milliyetci bir kanal!
orlando ve utah gibi takımların sanki ligin elit takımlarıymış, şampiyonluk kovalıyorlarmış gibi durmadan maçlarını veren kanal. Lakers, Cavs, Celtics gibi takımların maçlarını ayda bir veya iki kez veren kanal. onlarda zaten orlando ve utah maçı oluyor. bana ne kardeşim hedo'dan memo'dan. türkiye sırf bunları mı izlemek zorunda?
biss şifrelerinin artık public olmadığı kanaldır.