1. 1.
  nba da bir takim..
  resmi sitesi: http://www.nba.com/suns/

  an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

  Leandro Barbosa
  Raja Bell
  Pat Burke
  Boris Diaw
  Brian Grant
  Eddie House
  Jim Jackson
  James Jones
  Shawn Marion
  Steve Nash
  Amare Stoudemire
  Kurt Thomas
  Dijon Thompson
  Nikoloz Tskitishvili

  koçlari: mike d'antoni
  3 ... atan alir spor
 2. 2.
  play off serisinde lakers'tan ummadığı darbeler almış takımdır. bir an önce elenip la lakers'ın yolunu açmasını temenni etmekteyiz.

  (bkz: phoenix suns sasirma sabrimizi tasirma)
  ... chosen
 3. 3.
  su an seri 3-2 lakers lehinedir.boris diaw adlı fransız oyuncusu nba in en cok gelişme gösteren oyuncusu ödülünü almıştır.
  ... evildeth
 4. 4.
  Steve Nasg gibi insanüstü bir guard'a sahip,bir sezondur 2.01'lik adamı pivot oynatarak playoflara kadar gelmiş ve bana göre yarn gece lakersı yenerek seriyi 3-3e getirecek ve son macta seyirci avantajıyla kobe'ye evinin yolunu gösterecek olan takım..
  1 ... clasura
 5. 5.
  steve nash liderliğinde oynayan (bir de bel ağrısı olmasa)
  shawn marion (the matrix)ın insanüstü performasıyla coşan
  daha amare stoudemire sakat olduğundan yok.
  ve büyük ihtimalle lakers'a elenecek olan takım
  ... armi
 6. 6.
  iki sezondur bir pivot alamayan takım.geçen sezon batı konferans finalinde spurs e karşı çok iyi direnmelerine rağmen pota altındaki eksiklikleri sebebiyle elendiler.

  bu sezonsa kendileri gibi pota altında zayıf bir takım olan lakers la oynuyorlar ve seri çok zevkli geçiyor.lakers ı elemeleri zor;bunun yanında lakers ı eleselerde bir sonraki turda clippers karşısında tutunmaları çok zor...
  -1 ... disco inferno
 7. 7.
  kadroda adam gibi bir pivot olamasının sebebi basittir. zira takım hızlı bir basketbol oynamaktadır ve ağır oyunculara kadroda yer yoktur. oyunda pat burke, brian grant gibi kişiler girdiğinde oyun setleri değişir, ve sete set oyuna dönerler. lakin boris diaw gibi atlanta haws takımında sf zaman zaman g oynayan 2.02 lik bir oyuncunun bu takımda pivot oynaması tamamen takımın fast break takımı olduğunu gösterir. zira nba.com dan bris diaw'ın özelliklerine bakıldığında posetion: g olduğunu görülür.
  1 ... thuglove
 8. 8.
  son yılların en pislik nba takımı. eğer rakipleri güçlü bir takımsa sinir harbine girerek kazanmaya çalışırlar. raja bell ve tim thomas ekibin pislikten sorumlu şahıslarıdır. raja bell rakip her üstüne geldiğinde arif erdem i kıskandırırcasına kendini yere atar. yaptığı bir basın toplantısında kobe bryant ın basketboluna bok atamıştır *. tim thomas kişisi ise dirk nowitzki gibi soğukkanlı bir adama bile olmadık yere teknik faul yaptırabilecek kapasiteye sahiptir. boris diaw, shawn marion, leandro barbosa, steve nash gibi olağanüstü oyuncuların olduğu takımı antipatik yapmaktadır bu iki edepsiz. ama ödeyecekleri diyet yakındır lakin dallas mavericks e batı konferans finalinde elenmeleri yakındır, bir sonraki maç elenmeleri muhtemeldir.
  -1 ... looser
 9. 9.
  nba deki favori takımım.
  -1 ... lucius
 10. 10.
  amare nin yoklugunda kendi sınırlarını zorlayarak 05/06 sezonunda batı finali oynamıs takım.her ne kadar sevmesemde bir basketbol sever olarak bu sene gosterdikleri performasla saygı ve alkıs haketmıs takım.liderleri icin (bkz: steve nash)
  ... jordan