bugün

daha önce de çeşitli başlıklarda duyurduğumuz üzere artık d-smart platformunda olan kanaldır. nitekim şimdilik şifresiz ve paketsiz bir seyir izlemektedir ki çok büyük olasılıkla bir paket kapsamına da alınmayacak nba tv. en azından bu sezon böyle geçecektir.
5tl verip format attırırsanız basit bir Next uydusuyla bile izlenebilecek bir kanal.
d smartta iki gün önce farkettiğim kanal. açar açmaz karşıma shaqın orlando magici ile hakeemin houston rocketsinin maçı çıktı. sonraki sabah ta golden state warriors los angeles clippers maçının son çeyreğini izledim. o andan beri ne kendisini gördük ne de kendisinden bir haber alabildik. hayır paket uyarısı da çıkmıyor direk siyah ekran var. sebebini bilen yardım etsin allaşkına.
sezonluk internet yayını 139.99$ olan* televizyon kanalı. bir takımın bütün maçlarını ise 109.99$'a izlemek mümkün. online yardım konusunda da gayet tatmin edici bir hizmet sağlamaktadır.
reklamlarıyla büyüdüğüm kanal. hey gidim hey ne günlerdi onlar. televizyonda yeri hep 5. tuşuna denk geliyordu. şimdi ise o tuşa basınca yüzlerce karınca görüyorum.
sırf izlemek için dijitürke üye olmayı bile göz aldığım kanal. ama yok orda da yayın hakkı kaldırılmış... d samrttaymış....o kadar da değil ...d smartı napıcam ben...oysaki kablo tvde bi aralar ne güzel gecelere yelken açıyorduk seninle...lebron wade howard....özlediğim kanal...
günümüzde d-smart ve turkcell tv üzerinden izlenebilecek kanal.
görsel

Nba tv şimdi de digitürk'te.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, Amerikan ulusal basketbol ligi NBA’in resmi yayıncısı NBA TV’yi içerikleri arasına ekledi. NBA TV bugünden itibaren Digiturk 73. kanal üzerinden basketbolseverlerle buluşuyor.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor. Digiturk, Amerikan ulusal basketbol ligi NBA’in resmi yayıncısı NBA TV’yi platformdaki spor kanalları arasına ekledi. NBA TV bugünden itibaren Digiturk 73. kanal üzerinden basketbolseverlerle buluşuyor.