bugün

görsel

Nba tv şimdi de digitürk'te.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, Amerikan ulusal basketbol ligi NBA’in resmi yayıncısı NBA TV’yi içerikleri arasına ekledi. NBA TV bugünden itibaren Digiturk 73. kanal üzerinden basketbolseverlerle buluşuyor.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor. Digiturk, Amerikan ulusal basketbol ligi NBA’in resmi yayıncısı NBA TV’yi platformdaki spor kanalları arasına ekledi. NBA TV bugünden itibaren Digiturk 73. kanal üzerinden basketbolseverlerle buluşuyor.
günümüzde d-smart ve turkcell tv üzerinden izlenebilecek kanal.
sırf izlemek için dijitürke üye olmayı bile göz aldığım kanal. ama yok orda da yayın hakkı kaldırılmış... d samrttaymış....o kadar da değil ...d smartı napıcam ben...oysaki kablo tvde bi aralar ne güzel gecelere yelken açıyorduk seninle...lebron wade howard....özlediğim kanal...
reklamlarıyla büyüdüğüm kanal. hey gidim hey ne günlerdi onlar. televizyonda yeri hep 5. tuşuna denk geliyordu. şimdi ise o tuşa basınca yüzlerce karınca görüyorum.
sezonluk internet yayını 139.99$ olan* televizyon kanalı. bir takımın bütün maçlarını ise 109.99$'a izlemek mümkün. online yardım konusunda da gayet tatmin edici bir hizmet sağlamaktadır.
d smartta iki gün önce farkettiğim kanal. açar açmaz karşıma shaqın orlando magici ile hakeemin houston rocketsinin maçı çıktı. sonraki sabah ta golden state warriors los angeles clippers maçının son çeyreğini izledim. o andan beri ne kendisini gördük ne de kendisinden bir haber alabildik. hayır paket uyarısı da çıkmıyor direk siyah ekran var. sebebini bilen yardım etsin allaşkına.
5tl verip format attırırsanız basit bir Next uydusuyla bile izlenebilecek bir kanal.
daha önce de çeşitli başlıklarda duyurduğumuz üzere artık d-smart platformunda olan kanaldır. nitekim şimdilik şifresiz ve paketsiz bir seyir izlemektedir ki çok büyük olasılıkla bir paket kapsamına da alınmayacak nba tv. en azından bu sezon böyle geçecektir.
d-smart 78. kanaldaki yayınına başlamıştır an itibariyle.
lokavtın kalkmasıyla birlikte 'e hadi başlayın artık abi' söylemlerine konu olan kanal. akıbeti meçhuliyetini koruyor. zira digiturk ya da ntv gruplarından hangisiyle anlaşacaklar merak içindeyim.
lokavt süresince basketol şampiyonası maçlarını verecek gibi duran kanal. pozisyonları ezberledik anasını satim.
sırf izleyebilmek için spor paketini açtırdığım, açtırdığım gün lokavt kararının açıklandığı, daha sonra bir süre sinyal yetersizliği yaşayan ve artık türkiyeden izlenemeyen kanal.

digiturkte nbatv yerine sports tv adında bir kanal konmuş.
--spoiler--
HIV and AIDS is a cruel reality that affects millions of people around the world,

Safe sex, practicing monogamy, and saying 'No to Drugs' are intelligent decisions that can stop the spread of this deadly disease,

Together, we must learn how to protect ourselves and others from this deadly disease ... because your knowledge is the best protection.
--spoiler--

gibi bir biliçlendirmeyi beyne kazıyan kanal. bir dönem bay ve bayan kirilenko aile efradından daha çok görülen kişiler halini almış idi.
*
an itibariyle 94'den 2010'a kadar olan tüm smaç yarışmalarını yayınlayan kanal. 12'de başlayan yayın sabah 8.30'a kadar sürecek.
arada sıkıcı maçlar verse de * her zaman seyredilesi kanal. bir de gün boyu aynı maçın 2343634523 defa tekrarını vermese süper olacak.
çok sağlam kanal.

öyle ki dreambox ile bile izleyemiyorum. yıllar önce babam zenginken bir ara bunun da olduğu pakedi almıştı. hatta sanırım ilk yıllarıydı bu kanalın. 24 saat izler, evdeki potamla basketbol oynar, basketbolcu olup nba'de oynama hayalleri kurardım. tabi bunda new york'ta ve montreal'de yaşayan dayılarımın da etkisi büyüktü.

hey gidi hey. şimdi bir chicago, bir toronto maçı izlesem duygulanırım o günleri hatırlayıp. tey gidi tey. az mı midtown madness oynayıp amerika'da yaşama hayali kurduk. tey gidi tey.
http://www.hurriyet.com.t...tbol/16332925.asp?gid=373
beşiktaş maçlarını yayınlayacak diye duyduğumda beni havalara zıplatan kanaldır. ancak banttanmış. ne anlamı var banttan yahu. dizi mi izliyoruz??
amerika ayağı 'allen iverson'lı beşiktaş cola turka, fenerbahçe ülker maçını yayınlayacak olan kanal.

saatler uyuşmadığından banttan yayınlanacak ve maçı chris webber yorumlayacakmış.
tekrardan digiturk platformunda yerini alan, aratanların 81. kanalda bulabileceği kanal.
d smart'ta yayına başlaması muhtemel olan dizidir. bi bu eksikti. doğan yayıncılık neye elini atsa kurutuyor, sonunda tele dünya ve kablo tv'den kaldırılmaasın da nba tv biz yanmayalım.*
hangi platformda olacağı merak konusu olandır, mikron beyinli o.ç digitürk'ün bizlere attığı son kazıktan sonra daha da çok istenendir...
gün itibariyle digiturk platformunda yayını sona ermiş kanaldır.
Bu günlerde "bir gecede iki maç" olayıyla gitmeye çalışan ama böyle olunca arada spikersiz maç vermek zorunda kalarak ( (bkz: bu sabah)) izleyicisine çektiren kanal. Spikersiz verecekseniz ne önemi var zaten internettten izleyebiliyorum.
turksat uzerinden biss şifresiyle artık izlenebilen kanal.