1. 1.
  senelerdir aynı kanal sayısına sahip telekom hizmeti. büyük bir potansiyel taşıdığı halde, neden daha iyi değerlendirilmez hayrettir.
  1 ... pilotmont
 2. 2.
  yıllar önce çıkan bir husumet yüzünden tüm italyan kanallarının yayınını kesen ama başbakanlarımızın enseye tokat olmasına rağmen halen bu kanalları tekrar yayınlarına almayan tv
  (bkz: berlusconi)
  (bkz: recep tayyip erdoğan)
  1 ... city walk
 3. 3.
  gecenin bir yarısında televizyon izlemeye niyetlendiğinde o kadar kanal arasında sadece reklamları izlemek zorunda kalıp ceşitli bıçak ve spor aletlerini gösteren kanalların bütünü
  1 ... ingılışık
 4. 4.
  'artık digiturk mu alsak acaba?' diye düşündürten ve içinde izlemeye dair pek bir şeyin kalmadığı yayın şeysi.
  1 ... buhara
 5. 5.
  10 tanesi yabancı toplam 40 küsür kanalı barındıran,ilk kurulumda bayaa bir para götüren ama sonra cüzi bir miktar ödediğiniz ve tercih edilmemesi gereken bir hizmet.
  1 ... gothic evil
 6. 6.
  demode teknoljidir.
  -1 ... cnnturk
 7. 7.
  kablo tv ya da kablolu yayın da denilen bir sistem. anten derdi falan olmuyor. kanal yönünden de faydalı bir sistemdir. aylık 10 ytl yi geçmeyen bir ücreti vardır.
  ... only.4.that
 8. 8.
  kurumdan yapılan açıklamaya göre dijital yayına geçilip kanal sayısı 300 olacakmış. ayrıca tv üzerinden internete bağlanılabilecekmiş.
  (bkz: hadi hayırlısı)
  ... teka
 9. 9.
  2yıldır(üyelik baslangıcından bu yana) hiç ödeme yapmadığım halde mahkemelik olmadan aldığım hizmet..
  2 -1 ... machados
 10. 10.
  bazı şehirlerde nedense belli günlerin belli saatlerinde yayını kesilen hizmet. işin ilginci tam da o saatte televizyonda hükümet ve akp aleyhine bir program olmasıdır.
  -1 ... ad lucem