bugün

abartılmış güzelliktir. gideri vardır ama abazan bir toplum olduğumuzun kanıtıdır. ilk açan kadına oo seks makinesi süper hatun en iyisi diye yardırıyoruz. önemli olan fark edilmemiş güzellikleri yakalamak.

edit: ilk açan derken yerleşik hayata geçmeden öncelerini kastetmemiştim ama istediğiniz gibi anlayın amk.
zerre sevilmez ama gençliğinde her bulan soluksuz...
ilk açan kadın değildir.açan kadınlar arasında ilk lanetlenmemiş olanıdır.ilk açanlar; (bkz: arzu okay), (bkz: feri cansel), (bkz: mine mutlu), (bkz: figen han), (bkz: zerrin doğan), sarışın (bkz: dilber ay), (bkz: zerrin egeliler) ve (bkz: meltem ışık) tır.
Araba camına sıkıştırılıp tecavüz edildiği sahnesiyle bilinçaltımızın altına yer eden şu an da tv programlarında çok dobra konuşan taş gibi ablamız.
asıl adı kamile suat ebrem, türk sinemasının ''iyi ki var'' denen oyuncusudur. yeteneği tartışılabilir belki ama türk sinemasında isim yapmış yönetmenlerle çalışmış, kadınların iç dünyasını, sorgulamalarını, bastırılmış ya da bastırılmamış duygularını yansıtan filmleriyle sinemada önemli bir yer etmiş kadındır. adı vasfiye, iffet, teyzem bu filmlerine örneklerdendir. hele teyzem filminde ''umuuur, umuuur...'' diye seslenişi unutulmaz.
--spoiler--

beyler ağalar istanbul ne tarafta?

-gösterilim anam

--spoiler--

replikli tecavüz komedisi oyuncusu.
Şaşırtıcı şekilde kültürlü,okuyan, zeki sanatçımız.
tas kibin beton gibin.
bir insanın gözleri bu kadar mı güzel olur? sorusunun cevabı hanım.
başı cama sıkışandır.
asıl adı kamile suat ebrem'dir. 21 haziran 1954 doğumlu türk sinema ve dizi oyuncusudur.
değerlidir. cesurdur. kimsenin oynamaya cesaret edemediği rolleri hep o canlandırmıştır.
sohbetinin kaliteli olduğu bütün sanat camiasında bilinmektedir. fahişe rolleri ile nam
salmıştır . ilyas salman ile beraber oynadıkları çirkinlerde sever filminde ilyas salman
başrolde yer almasına rağmen senaryo gereği ilk defa bir başrol oyuncusunun yatağında
değil hayallerinde yer almıştır bu filmde.
çok güzel kadın ama güzel olduğu kadar da hafif kadın. bir hülya koçyiğit değil.
Favorim olan film sahnesi bakkalcıya ödeme yaptığı sahnedir.
Mujde.rar.sikistirilmisdosya.
ne güzel bir kadınmıs bea gencken.
Gülen gözler filminde bile sutyenli sahne koymuşlar. Ben bişe demiyorum.
taksi camina sikistirilip duzulen ablamiz. aklima ne zaman gelse guldurur.
kadınlığın ham maddesi olan oyuncu.
hem masumluğun hem de en işveli kadının örneği.

(bkz: ölümüne tav oldum kevaşeye)
YeşilÇam tarihindeki en cazibeli, şehvetli , seksi kadındır. Bunun yanında asil olmayı da başarmıştır.
Boyunun göt kadar olduğunu görünce hayallerimi yıkan kadın.
zamanın en şehvetli oyuncusudur.şimdi modası geçti mi? derseniz hiç sanmam oynasa bir yerlerde izlenir.
Kadın gibi kadındır.
yılların sinema emekçisidir. ayrıca sadece bir oyuncu olarak kalmayı tercih etmemiş, fikirlerini ortaya koyma cesaretini göstermiş cesur yüreklerden biridir.
milletin iradesine saygisizlik etmistir.

fakirlik suc degil. asaladigi insanlarin sayesinde kendisi, belki suan ki rahat yasantisini surduruyordur.

bir an once ozur dilemeli...