bugün

entry'ler (2704)

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

(bkz: tabi lan manyak mısın)

arkamı döner yandan bir gülüş atarak hafifçe eğilirim hatta. dudaklarımı falan ısırırım belimi kırarak eğilir alırım... bacaklarımı hafifçe açıp...

sonra da bir den kalkıp burnumu çekip 1 liran var mı be diyip sinyalci olurum. eyvallah koçero hayyyırlı işler abisi der kafamı eğer çukurdaki tas kafalı gibi yürüyerek uzaklaşırım. noldu aq?

mustafa ceceli nin müziği bırakması

görsel

çukur

şu aq senasının ''seni seviyorum adam..'' tribi kakamı getiriyor. bi de çukur güzellemesi yaptı ya ekranı durdurum memelerimi kesmeye gittim. ol-mu-yor ablacım ol-mu-yor.
öldürün şu kızı siktirsin gitsin diziden. sırf kızı izleyelim diye bi iki ifşaları verdiler kıza onu bile taşıyamadı aq kaşe suratlısı. tatlı su feministi işte bu. bana karışamazsın git abi git ya'dan yalana yalana yarrak hunter olarak dönüp duruyor. ruhsuz. yeteneksiz. çok iyi kadınlar olabilirdi bunun yerine. güzelim diziyi akasya durağına çevirdi.

sadiş'in tribi peki. kız yurdunda dikkat çekmeye çalışmak için intihar eden kezo stayla halleri. vartoluyla türkü bar sahnesinde ishal oldum. herife ulti atıp durdu aq köy peynir kılıklısı. erkan kolçak köstendil *in o sahnelerde boynuna sarılıp sikmişim kahramanı geçti kurban olurum bakma şöyle diyesim benim bile geldi ya.

karaca karakteri de bok gibi ama en azından ergenin hakkını vermiş. ergen hırsının vücut bulmuş hali. o bile güçlü aq.

sultan zaten boku yedi de ehehe.

yamaç artık bağırmayacaksın. bıktım he sinsi sinsi sessizce durup masaya vurmandan

balon joje

hoşbulmuş yazardır. sözlüğün mnakoyanları görüp eski yazar kardeşlerine sarılarak teselli bulmak istiyordur.

penisin çok büyük olması problemi

(bkz: tek elle yazılan entryleri ciddiye almıyoruz)

görücü usulü evlenmek

(bkz: gelin hamamında kaynanaya nude yollamak)

yerli ve milli x hamster

isim önerisi olarak (bkz: çok götürgeçli oturgaç)

ufak tefek cinayetler

hala feminist linci yemediğine şaşırılması gereken dizi. kadınları kötü lanse ediyosunuz yeaa falan gelmedi ilginç. o değil de son bölümden bir kere daha anladık ki eyşanlar ölmüyor kimlik değiştiriyor. mervenin anında pelini satışı muh-te-şem değil mi ya?

merve karakterini güçlü yapıcam diye geri kalan herkesi über gerizekalı yapmaları çok ucuz olmuş ama izletiyor kendini. oya karakteri low geliyor bana hala. bir böyle istediğim şimdi siktim ananızı gelmiyor karıdan.

serhan'ı izlerken benim de yükselen alçalan şeylerim oluyor ama onlar paralarım değil. müthiş değil mi ya.

taylan'ın gevşekliği ile ilgili kanun hükmünde kararname çıkarılmadı mı hala? bonboş insan nasıl olunur tam o.

ifade verilme kısmı beni çok sıkıyor ya. o bazlama suratlı teyzenin gafebesi halleri çok eeah değil mi?

zenginler mutsuz abi yea'cılar burda di mi. çay koyuyorum sayı söyleyin. gariban gariban dizi izleyip yorumluyoruz. allah belanı versin kapitalizm.

dipnot : edip iflah olmaz bir osbircisin sen. haz etmiyorum. ağzın kokuyor.

ptt messenger

galiba yüklemek için kpss puanı isteyen app.
burası çok kastı mahkemeye geçelim mi?

çukur

türk televizyon tarihinde *
analize başlıyorum çok doluyum.

kısmen iyi denilebilecek dizilerden. şimdilik en azından.
arak marak , çalıntı , uyarlama vs diyerek sıyrılamazsınız işin içinden. bu gözler ne uyarlama gördü kan squirtledik kan.

7 bölüm kadar iki günde izlemiş bulunmaktayım. çünkü türk dizileri bollywood filmlerini aratmaz nitelikte çektiği için oturup bir solukta izlenmiyor.

buradan senaristlere sesleniyorum. yalvarırım sena rolündeki o alık orospuyu çıkarın diziden lütfen. sırf verir diye takip edilen twitterdaki bonboş kadın fenomenler gibi, götünü başını açıyor diye layklanan insta girller gibi bir kız bu. bu nasıl bir enerji çalmaktır? bu nasıl bir yeteneksizliktir ya! yüzünde sürekli noluyo ya ifadesi , sevgilim rock söylesin bira içelim süpriz yapsın amımı yalasın beklentisi , benimle neden ilgilenmiyosuan yea tribi, mizah yok izah yok , mimik yok , sürekli ağzını şapırdatır gibi konuşmalar , insta butik reklamı gibi kıyafetler , gittiği yerde düzeni değiştirmeye çalışan aşırı iyi yürekli asi kadın rolleri falan ay ucuzluk ay. zaten dizinin başında fakir ve kedi sever , cool kız tavırlar kanser etti beni. kus.
hani cooldun? ikinci günden amını yumruklattın bacım? ya bi daha kus.

yamaç, senin sakallarını koklamak istiyorum sabaha kadar öpmek istiyorum yiğidim, alfam , canım erkeğim ama bu senayla sahnelerinde kadıköy götçü tayfaya benziyosun. üzgünüm.

onun haricinde bence aras bulut iynemli * çok iyi gitmiş diziye. ah bir de erkeği mükemmelleştirmek adına kadınların en sevdiği 10 erkek tipi onedio testi sonucuna göre yapar gibi çocukta her şeyi toplamasalarmış iyiymiş.

gerçi yamaç rolüne daha başka abiler de giderdi yalan yok(bilinen tüm yeni dönem dizi jönleri) ama adam, aras bulut, götürüyor bu işi.
kanat yapmış bi de. kıyamam. aşırı iyi(!) fransızcasınla kulak kanseri olduk arascım. bu yamaç rolünün delirdiği her sahnede ali kaptaaan ifadesini görüyorum ya ahaha aq delisi .

vartoluyu ulan istanbul dizisinden sonra burda görmek beni keyiflendirdi. daha iyi biri bulunabilir miydi yerine? bence evet. sanki böyle selim faktörü ortadan kalksa kötü adam karakterini götüremeyecek gibi geliyor. şivesi falan sempatik. kürtlerin bölücüğüne değinilmiş. çukuru bölmek istiyor çünkü. şakaydı. ırkçılık lincinizle uğraşamam. kötü bir kürt şakasıydı sadece. ehe. neyse.

aliço... dizideki favori karakterim. sempatik, zeki, güçlü, delikanlı. aşırı da yetenekli bir abimiz. deli bile böyle iyi deli olamaz. bu adam biliyor bu işi he. boncuk gözlerinden öperim. ayrıca ben de böyle tertemiz deliricem. her şeyin ayrıntısına kadar takılmaya devam edersem.

idris baba zaten babalar ajansından çıkma gibi belli. dizilerdeki tüm baba/dayı/amca/abi/ağa adamlarına bıyığı bıraktırıp bıraktırıp, iki anlamlı kelam söyletip, dolu dolu duran göz verip, gençliğinde bıyığını siyaha boyayıp, bir de aşık olduğu vintage bir abla uğruna can alıp can verip, gözü de kara mesajı verip salıyolar ekrana. napalım. idris babamız çukur yuvamız.

selim karakterine gelince. adam yürüyen dev bir sperme benzemiyor mu? yani ezik kardeş okey ama çok itici. itici olması mı gerekiyor dizide yapamıyor mu çok mu iyi yapıyor bilmiyorum. kokuyor gibi geliyor bana bu adam. kötü kokuyor. nefret ettim. alnına kızgın demirle vurmak istiyorum. oldum olası böyle içten hırslı sinsi ödlek loser erkeklerden nefret etmişimdir. sevdirmeye çalışmazlar umarım bu herifi bize. yanarak ölür umarım dizide de. uyuz it.

dizide müthiş mantık hataları var ama türkiye konumundan olduğu için hiç girmiyorum. izlerken sadece kesin öyledir aq köylüleri kesin diyorum sadece. tartışmıyorum.

dizinin uzatılabilecek senaryolarını az çok kestiriyorum. inşallah bokunu çıkarıp suyunu içirtmezler. biraz böyle takılır kafamız rahatlar

dipnot: dizideki flashbackler , flash forwardlar falan da başarılı. ezel dizisinde de başarılıydı.
dipnot: dilan deniz çiçek, nolursun git siktiğimin boyoz suratlısı :izmirliymiş

edit: perihan savaş nedenaliye ronalık yapmaya çalışıyor dizide anlam veremedim. despot kaynana modası bitmez vatan bölünmez.

sözlük kızları şuan ne yapıyor sorunsalı

çok kafaya takılmaması gereken durum.

mesela biz beş altı kız bir araya geldik mini şortlarımızı giydik çileklerimizi kremşantiye batırıp yastık savaşı yapıyoruz ve sütyenlerimiz yok?

intihar etmek

kendini öldürecek adam ben ölüyorum demez denilesi.

gece tüm arkadaşlarını arayıp biri açarsa intihar etmicem diyen ama numarasını gizledigini fark etmeyen kız mı bu ?

bak güzel kardeşim imkanın varsa bence de öldür kendini. bırak geride kalan üç gün üzülür anacin babacin kardeşin belki daha uzun süre.

bu ülkede ne yaşama hevesli insanlar öldü biri de bini de koymuyor artık bize. değil mi?

derdin mi biter yeni derde mi başlarsin bilmem. hayat gerçekten yaşamaya değmez kardeşim. hadi bırak entry girmeyi huzura bırak kendini. kaldıkça her şey daha kötü olacak.

ama ya sen?

sözlük yazarlarının itirafları

bir 20 aralık sabahı yine uyumadan edildi. Çünkü biliyorum uyursam uyanamama ihtimalim var.

Bu hastalık beni gün gün öldürüyor. uykumdan alsa dayanirim da , beni benden alınca onu ona bırakıyorum.

kimse bilmiyor. kimse görmüyor. az önce mutfakta yine kendimle konuşurken kahkaha attım sonra birden ellerim köpüklü tezgahin önüne oturdum , yukarı bakıp , onca kulun arasından neden ben bahsetsene biraz dedim , allah biliyor şakacı bir kulum.

düşünüyorum da sözlük. keşke onca ölen o masum , o hayat dolu , o yaşamaya dair planları olan insanlarin yerine ben ölseydim.

inan böylesi çok zor. güneşin doğmasını beklemek çok zor. nefes alamayıp krize girdiğimde kimsenin beni duyamayacagini aslında benim kaç zamandır bağırdığım halde duyulmadığımı bilmek çok zor.

6 aydır mesaj atmayan sevgilinin mesaj atması

ilk altı ay anne sütü ile beslenmiş keyfi yerinde her şey yolunda , ek gıdaya geçince aklına düşmüşsunuzdur. buraya şey karikatürü gelecek bak şuradan siktir git

flörtün zararları

yapılan bir araştırmaya göre , aşırı flörtöz kişiler , kadınlarda orospuluğa erkeklerde orospu çocukluğuna yol açıyor.

samsun da engelli kıza tecavüz edilmesi

bin tane mevzuatın bir tanesinin işlemeyeceği bir şekilde zanlı yargılanacak , olan yine masuma olduğu ile kalacaktır.

hep diyorum her zaman da diyeceğim , herkes kendini öldürurse ülkede ölecek kimse kalmaz mis gibi oluruz.

yeter artık amk ülkesi senden nefret ediyorum.

tükenme noktasındayken güçlü görünmeye çalışmak

yıkılmadim ama italik duruyorum insanına donusmektir.

şimdiye kadar sadece bir kişinin yanında tüm güçsüzlüğüm ve acizligimle durabildim , ona burdan yine teşekkür ederim. Ama onun haricinde hala şu dönemde bile kan kusup kızılcık şerbeti içiyorum modundayim

kalemle saç toplamak

pratik çözümlerden biridir. ben sürekli böyleyim mesela. arada kalemi agzima sıkıştırıp gozlerimi kameraya doğru dikiyorum. saç toplama bahanesine patron azdiriyorum.

heh herkesin istediği entryi girdik çıkayım simdi. amk çomarlari 2017de bile hala bundan tahrik oluyonuz.

uludağ sözlük ün şaka maka 30 luk teyze kaynaması

14 yaşında ergen kaynamasindan iyidir diye düşündüren .

bir de bunun kaç yaşında gelmiş hala ergen olan erkek yazarları var ki menapoz ateşim çıkıyor

eski sevgiliye sütünü helal etmemek

bir ah etme şeklidir. zamanında ahhh ettiğine ah etmek ne zordur bilirsiniz.
madem erkekler anaç kadınları seviyor , madem siz de anaçlik yapip kıymet bildiremediniz o zaman siz de sütünuzu helal etmeyin.

şimdi onlar düşünsün.