bugün

yorgunlahmacun bizzat *kardeşi olur yazarıdır. sizin orası neresi bilemicem ama egenin bağrından* kopup türkiyenin başkentinde yaşamak zorunda kalan, bu aralar pek bi isyanlarda, tutuştum yazarıdır. * * *
seve seve her daim istediği zama yanında biteceğim hatundur. dostluğu bir başka olan tadından yenmeyen hatun kişisidir.
bu kadar şeker bir insana yakıştıramadığım durumdur. hayır önce ben vardım ama gururluyumdur istenmediğim yerde durmamdır.
son olarak sizlere ümit besenden nikahına çağır beni sevgilim armağan etmek istiyorumdur. *
(bkz: mystery severim seni)*
(bkz: başlıkları alt alta okumak)
cok bilmis kizlar
mystery

yorumsuz...
zirvelerin vazgeçilmezi uuserdır. muhabettin merkezindeki insanlardandır. tabu da son on dakikada yapılan oyuncu değişikliği ile takıma girip, bize galibiyeti getirmiştir.** bütün zirvelere gel ne olursun yazarıdır.
paso ayakta kalıyor ben buraya oturacagım bu sefer diyor ama biri hemen kapıyor. ben tüyoyu vereyim buraya oturayım demeden otur sen deyince olmuyor. solakmış belli..
sırf mantı yemek için* zirveye katılıp, bu emeğine ulaşan yazardır. umarım beğenmiştir özbek mantısını.
zirveye gelebilmek için kızılaydan ulus a kadar yürüyüp bizi mahçup eden uuserdır. trafik sıkıntısı için kusura bakmasın, ben masumum vallaha.
güzelliğiyle zirveye renk katmıştır ve katılabilmek için benim gibi aynı zorluğa katlanmıştır.*
ankara halı saha zirvesinin halı saha olmayan kısmına renk katan yazardır. yazılarını ilgiyle takip edeceğimdir.
karşılıklı yorgun bir lahmacun yemişliğimiz ve akabinde de ibrahim i çekiştirmişliğimiz olduğundan pek bi sevecen gördüğüm insandır, bi ara hocalara küfrediyordu cemillen, ama detayını anlayamadım.
yine de sen haklısındır;
şefersiz ulan bu hocalar, haysiyetsiz hepsi !
bir değil, tam iki adet güzel göze sahip insan...
ilk baharda güneş yüzünü gösterir göstermez istanbul' da olmasını istediğim yazar ayrıca ankara' nın o soguk havasında yanımdan ayrılmamış, yol parama kadar çekmiş * , zirvelerin gözdesi insan bekliyorum sabırsızlıkla ...
(bkz: senin gözlerin yeter bee)**
freedean kumasıyla hain planlar yapan zevce. 2 kişi de olsanız bana yetmezsiniz dediğim uuser. * derslerden pek vakit ayıramadığım hanımım. *
haberlerin bu kadar çabuk yayılmasına şaşıran zevce. freedean la çılgın planları olan, işin içine fewzi1907 yi de katarak türkiyedeki 3 önemli binanın yıkımına katkıda bulunacak, çok fazla hayır duası alacak anarşist yazar.* ayrıyetten ihmal edilen, hali hatrı sorulmayan yazar.
(bkz: unuttun beni zalim)
sonunda internete kavuşan, gururlu, mutlu ama çok yorgun yazar.
en sonunda kavuştuğumuz yazar yok öyle istemeyiz bağlantı sorunu falan*
beni hiç kırmayan biricik kumamdır. canımdır. yirimdir.
kesin lan sevişmeyi alla alla gelmiim oraya insanıdır, ayrıcanak olmaz öyle şey freedean benimdir benim kalacaktır, huhtur.
fazlaca muhabbet etme fırsatımız olmamasına rağmen imajı ve yazdıklarıyla kendisini sevdirendir.
sevilesi insandır derim başka da bişey demem...* *

Gün yüzün görmeyeliden ki günüm dün gibidir Bana
bin yılca gelir gerçi sana dün gibidir.... * *
en sonunda dün yanyana fotoğraf çektirebildiğimiz canım yazardır. zabalayn ın katkıları unutulmamalıdır tabii ki.
ayrıca "e biz niye zirveler harici görüşmüyoruz ki seninle ama ayıp oluyo böylee aa.." yazarıdır. biricik kumamdır.senin gibi şeker kumaya can kurbandır.
bu aralar pek bir yoğun olan, bu yoğunluğun stresini dün akşam biraz olsun atmıştır umarım diye düşündüğüm ve tabiki onunlada karşılıklı dansettiğim canım cicim. *
dünkü zirvede içtiği buz gibi şarap ve biralar yüzünden hasta olan, hastalıktan geberen yazardır. yıllık fotolarında bayık gözler ve kırmızı bir burunla balyancho gibi çıkması muhtemeldir.
super yazar hemde gizemli ama zirveden sonra hasta olmuş gecmiş olsun dedigim zirvenin şıkı seçilen yazar.
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinin en şık bayanı.