resmi olarak bugün sözlük kulüp binasına gelip, ön yazarlık anlaşması imzalayarak çaylak olan, sözlükte ki antrenmanlarda beğenildiği takdirde yazar olacak zat-ı muhterem.

(bkz: bizler inandik sende inan) *
ing. gizem
an itibariyle sözlükte aktif olarak yazmaya başlamış, yazar olması an meselesi olan çaylak durumunda ki sevgi yumağı.
(bkz: mysteryler villası)*
teknik bir arızadan dolayı sözlükten ayrı kalmış , hakkında "3. nesil galiba" diye düşünürken 2. nesil olduğunu öğrenince beni şaşırtmış uuser.
hoşsohbettir.cana yakındır.sözlüğün kazandırdığı güzel insanlardandır...
her olası zirvenin beklenenidir ayrıca.**
alaska mysterys diye bir buz hokeyi takımı da vardır..
200. entrysine kadar tek bir başlık açmayacak olan yazar.

aylar sonra gelen edit: valla yaptım.
ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesi'nde çok dinleyip az konuşan ama öz konuşan, hemen uyum sağlayan, güzel güzel kaynaşan ve istanbula gidip okulun ilk haftasında burda olmayacağı için kendisini kıskanmama sebebiyet vermiş olan kafa uuser.
yüzünden gülücük eksik olmayan yazar. gothic evil in "gece geç yatıyor benide ayakta tutyor" diye isyan ettiği yazardır aynı zamanda.*
tarafımdan zorla zirve insanı olmuş şahıs. pek bir cana yakın ve içten bir uuserdir.
msn muhabbetleri hem sarar hem de uykusuz birakır.
sürekli entryleri silindiği için 200. entrye ulaşamayacak ve dolayısıyla hiçbir zaman başlık açamayacak olan yazar
(bkz: canın sağolsun be sözlük)
stephen king'in bir romanı.genellikle öğrenciler okumaları için zorlanır bir de bundan sınav yapılır.
kendisine olan düşüncelerimi burada tanım içeren bir entry olarak sunduğum, kişiliğinin hoşluğu ile gözlerimi doldurmuş sanki 8 yıllık dostmuşum gibi konuştuğum, bozuk bir pcye sahip vatandaş. ayrıca sahura kadar uyumuyoruz birliğine mensuptur.
işkence edilesi yazar.
iftar zirvesinde tanıdığım, oturduğu yeri sürekli işgal etmemle pek bi ayakta bıraktığım hoş sohbetli yazar arkadaşımdır.
ben gibi solak olan. iftarda * çorbasını sol eliyle içen, annem gibi dayanamayıp da kaşık tutan sol eline vurup, "içme sol elinle. haramdır" demek isteyip de diyemediğim dünyalar güzeli gözlere sahip uuserdır.
candır can kendileri. bir insan bu kadar tatlı, canayakın ve sempatik olabilir ancak. bütün iyi meziyetleri üzerinde toplamış bu insanoğlu.
(bkz: şirinlik muskası)
öteki eşi için: (bkz: starsailor)
19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesinde tanıştığım ilk yazarlardandır, cana yakındır. az yiyip çok kaynaşmış, gecenin en çok resim çektiren yazarıdır. pillerimi bitirmiş olan uuserdır.*
gece gece jürisi olup*, 12 saat okulda kalma rekorunu kıran, ve bu yüzden hastalanan yazar.
juri karşısında tüm zorluklara karşı insanüstü bir başarı sergilediğini düşündüğüm yazar. zira gerek saat olsun *, gerek hastalığı olsun, gerekse jürideki gıcık öğretim görevlisi olsun, hepsine karşı yapabildikleri, herkesin yapabileceği şey değil. üstelik o kadar zeki ki, ordaki hatalarından bile çoooktaan ders çıkarmıştır. * *
büyük olduğu gerekçesiyle benden bayram mesajı bekleyen sözlük yazarı. yalnız bu mesajı beklediği kişi biraz sorunlu olduğu için daha çok bekler.

devamlı sitem eder, neymiş efenim zirvede yer tutmamışmışım. ama masada yan yana 2 sandalye boş değildi ki sayın sözlük yazarları, ben ne yapayım ? *

başta korkutucu gibi gözükür ama alttan alıp üste çıkmak daha uygun düşer buna. ama yiğidi öldür hakkını yeme. zirveye gelmek için büyük bir özveride bulunmuştur. onun sayesinde 42 kişi olduk. yoksa 30 lara düşerdik *

daha uzun yazıcaktım sayın başlık sahibi, ama yavaş yazmam, ellerimi klavyeye sürtmemem istendi benden. büyük sözü dinlerim ben ...
zirvede kaynaşıp, bayıldığım.gülümseyenim, kaymaklı ekmek kadayıfım. canımın içi yazar. *
cumartesi sevgiye boğacağım biricik userdır.zirvede talihsizlikle kaçırmışımdır. * *
seamea'ylen anlaşamayan yazar diye biliyordum bunu. çok iyi arkadaşlarmış, ilginç. sanki pazar günü telefonla beni arayıp "red yav, seamea gitti mi, zirveye gelcem de" diyen bu değildi.. garip bi'şeysiniz yeminlen...
"yorgunlahmacun ile hukuku olduğuna göre muhakkak bizim oralardandır" şeklinde düşündüren yazar.