bugün

2. nesil çaylak adayı. *
üst üste anathema şarkı sözleri yazarken bir anda kaybolan nerde bu ya derken gothic metal i hayvani bir şekilde tanımlayarak karşımıza çıkmış yazar.yazı çok uzun ama okumaya değer.*
gerek msn messengerda olsun gerek sözlükte yaptığımız yazışmalarda olsun şahane klavye kullanımım sonucu yazdığım ibişçe iletilerle başa çıkan insandır kendisi. ayrıca durmadan müzik zevkimi eleştirdiğini de belirtmeden geçemeyeceğim. iyi ki metal dinliyor. pis gothic* bende kendisinin ankara ankara diye başının etini yiyorum. bi de beni bi ara acayip şüphelere düşürmüştü* konuyla alakalı olaraktan (bkz: sahip bizi yataşa götür) bakınınızı vermekte bir sakınca görmüyorum.
rock ve heavy metal bilgileri guzel aktarmis sozluk yazari.
uludag sozluk'e uye olma sebebim, bundan once baska bir olusumdan tanıdıgım*, gothic dinleyicisi, bilgili ve hossohbet yazar. iyi de yazar.
Kemal sunal vb.kişilerin komedi filmlerinin takipçisi yazar...
düşünceleri hoş yazar...
(#404038) içinde ki cumhuriyetçilik ve laiklik volkanını patlatan, dürüst, seviyeli, yazılarının devamını beklediğim yazar.
beni ilk önce netsözlükle aşina yapan ardından daha kaliteli bir yere yani buraya aşina olmamı sağlayan goth yazar.
bu benim mahalleden arkadaşımın,liseden sınıf arkadaşı. bu gothic evil nickini falan görünce ben de bunu doom metalci falan sanmıştım.ben bu gothic'i görmemiştim.tanışalı bir yıl oldu,işte neyse adamı bi gördüm bildiğimiz ankaralı uzun burun ayakkabı,ipek gömlek,röfleli saçlar falan acayip şaşırdım. adamın metal ile alakası yok,anathema'nın a'sından haberi yok.ankara havaları, arabesk falan dinliyo. bende sevininiyordum metalci bi arkadaşım daha oldu diye ama yok...adam keş...
laik dusuncesi ozgur iyi yazar sozlukteki entryleri hemen goze carpiyor*
karanlığa bağıracağına bir mum da kendisi yakmıştır,atatürkçü,cumhuriyetçi laik doom metalcidir. SOnuncu garip kaçtı farkındayım;ama öyle.
an itibariyle gotik metalle beni farklı bir aleme çekmiş insan. elleri dert görmesin.
(#443981 ) bu entrysinden dolayı takdir ettiğim ve varlığından memnun olduğum yazar.
tanımaktan memnun olduğum en kafa yazarlardan biridir.sahip olduğu müzik bilgisiyle ufkunuzu açar.ama zirvelerden sıkılıp gitar çalmaya kaçabilir.*** *
sözlükteki diğer yazarlara gotik mp3 yollıyarak onlarıda gotik yapmaya çalışan bir yazar.
ayrıca her ilginç şeye şaşırma özelliğine sahiptir.
cebinde akrep vardır.
moralim bozuk olduğunda, canım sıkkın olduğunda yanımda olan,desteğini hiç esirgemeyen yazar kardeşim.* *
atatürk'ü, türkiye cumhuriyetini, ilkelerimizi her daim savunan, bu topraklar için dökülmüş kanları unutmadığını, bu kanlara hainlik etmek isteyenlere karşı her zaman dimdik ayakta durduğunu gördüğüm, sözlükte varlığından dolayı mutlu olduğum yazar. hep burada olasın ve hep ayakta durasın.
benim dava kardeşim** tanıyıpta görebileceğiniz en makara yazarlardandır.kendilerini basta kız sanma gafletimde bulunsamda şu sıralar aramızın çok iyi olduğu sevilesi yazar.
müzik zevki , atatürk sevgisi , ince ve yerinde espirileri , hoş sohbeti ve de galatasaraylılığı ile kalitesini belli eden yazar.
bana yazmış oldugu destek yazısını anında gördüğüm;
fakat o kadar güzel bir yazıya ne desem az olacağı için hakkını ödeyemeyeceğim yazar kardeşim.
unuttuğum bir olayı bana hatırlatarak,
nacizane iyiliğimi bana hatırlatmış insan. * *
uzun bir vakit entrylerini takip ettiğim, ondan sonra da kendisiyle msn de uzun uzadıya muhabbetler edip bu muhabbetler sonucunda da;
kendisinin dürüst, azimli, inançlı bir kişiliğe sahip olduğunu anladığım yazardır. tek kızdığı ve kaldıramadığı konu, laiklik ve atatürk'e dil uzatılmasıdır. laikliğin din düşmanlığı olmadığını ayırt edebilen, etmeyene de haklı olarak sinir olan, bu uğur da entrylerini silah gibi kullanabilen, kelimelerini esirgemeyen/esirgemiyecek olan yazardır.
avcı kendisi,canı kan çekmekte bu aralar;ama hastalıklı insanların kanı kendisine dokunur diye korkmaktayım,bulaşıcı olmasın yeşil bakteriler.
boş vakitlerinde orc değil yobaz kesen,world of warcraft'ı farklı yorumlamış yazardır.şu günlerde dişlerini bileylemekte,sokakta yeşil başlı avına çıkmaktadır.
kendinden baskasini da dusundugunu gosteren yazar*