1. 1.
    11 ağustos 1988 , sakarya-akyazı doğumlu gençlerbirliği'nin santraforu olan oyuncu .. ümit milli takımda da forma giyiyor , 1-2 kez izleme fırsatı buldum gerçekten kaliteli bir isim , umarım bozulmaz , türk futboluna uzun süre iyi hizmetlerde bulunur .. bu sezon 6 golü var rakam az gibi , ancak 2 ay sahalardan uzak kalması onun daha cok golle bulusmasını engelledi ..
    4 ... yolyemez
  2. 2.
    ağabeyi sinan pektemek de futbolcudur. her ikisi de akyazısporda futbola başlamıştır. her ikisi de sakaryasporda profesyonel olmuşlardır. ağabeyi 24, kendisi 18 yaşında profesyonel olmuştur. Sinan pektemek şu anda sarıyersporda tff 2. ligde top koşturmaktadır.

Mustafa pektemek ise sakaryaspor ve sarıyerden sonra 18 yaşında gençlerbirliğine transfer olmuştur. 21 yaş altı milli takımının vazgeçilmez oyuncusudur.
    ... herkonudauzman
  3. 3.
    gençlerbirligi'nin genç gelecek vaad eden forvet oyuncusu.
    ... xyoung
  4. 4.
    oynadığı futbolla, tekniğiyle, kalitesiyle sırıtan genç yetenek. (bkz: gemisini kurtaran kaptan)

sivasspor maçında da golünü atarak gençlerbirlği'ni galibiyete taşımıştır.
    1 ... moro
  5. 5.
    türk futbolunun gelecekteki en büyük yeteneklerinden biridir. sadece biraz geç parlamaktadır. 1-2 sezon sonra milyon eurolar bu sefer onun için saçılacaktır. ve kesinlikle sercan yıldırım abartısından daha iyi futbolcudur.
    1 ... particle
  6. 6.
    galatasaray'ın jo ile ters manyel vererek kadrosuna kattığı futbolcu. bir kaç saate açıklanır. ha, jo da gelir belki, bilemiyorum.
    1 -1 ... kamasutra denedim begenmedim
  7. 7.
    güntekin onay'ın tivitlediğine göre dün ceylan otel'de adnan sezgin'le görüşmüştür.
    2 ... killanici
  8. 8.
    verdiği röportajda galatasaray'a gelmek istediğini belli eden futbolcudur. transfer dönemi bitene kadar imzayı atması kuvvetle muhtemeldir. *
    1 ... re ra
  9. 9.
    güntekin onay'ın twitter'inda belirttiği üzere 2010-2011 sezonundan itibaren galatasaray forması giyecek futbolcu. güntekin onay çok emin konusmus kendisinden, tabi fake bir hesap değilse.

http://twitter.com/guntekinonay
    -3 ... susac
  10. 10.
    sene sonunda geleceğini devre arasında birçok isimden duyduğumuz oyuncudur. thomas doll'un en güvendiği forvet olduğu için bırakmaması nedeniyle devre arasında gelememiştir.
    1 ... firstofall
  11. mustafa pektemek Başlığındaki Önemli Entry'ler