saat 20:00'de beşiktaş inönü stadı'nda oynanacak stsl 29. hafta açılış maçı.
handikap 1 olacak maçtır.
Beşiktaş'ın Rüştü, Hilbert, ibrahim Toraman, Sivok, ismail, Ernst, Necip, Fernandes, Nihat, Simao, Almeida kadrosu ile maça başlayacağı mücadeledir.
(bkz: nihat oynuoyor dağılın)
simao attı; beşiktaş 1-0 gençlerbirliği.
manuel fernandes'in 11 de başladığı nadir maçlardan biri gibi gereksiz bir not giriyim dedim
schuster e ders niteliğindeki maç. Paslaşmalar ders niteliğinde.
(bkz: necip uysal)
bjk'nin güzel paslastigi mac ilk yarisi itibariyle. eger bu oyunu senenin geneline yayabilseydi besiktas su anda puan cetvelinde cok daha yukarilarda olurdu. 'bu macta kesin gol atar' diyerekten fantezi futbolda kadroya aldigim simao'nun golünü atarak da bana hic de farkinda olmadan selam ettigi mactir da ayni zamanda!
nihat'ın acayip şutu gençlerbirliği kalecisi tarafından acayip şekilde kurtarılmıştır. eğer gol olsaydı ligimizde atılmış en güzel 10 gol içine rahatlıkla girerdi.
yok mu demek istenen ama denemeyen maçtır. digitürk mü alsam ya da kahveye mi gitsem ? iyi de sınırsız internetı rulo yapıp kime göndersem o zaman?
ibrahim toroman attı; beşiktaş 2-0 gençlerbirliği.
ibrahim'in güzel bir kafa vuruşuyla 2-0 olan maç.
jedinak, frikik, gol, 2-1.
geçen hafta kayseriye diziyle gol atan jedinakın kariyeri boyunca iki hafta üst üste gol atmasını sağlayan maç.
mustafa pektemek attı 2-2 oldu.
ismail'in hatasıyla 2-2 olan maç. ayakta duramıyor tiynetsiz herif. sıçıyor her maçta.
(bkz: obarey)
tayfur hoca'nın bizi yaktığı maç. ismail'den de bi halt olmayacağını gördük.
garipten hasan ali kaldırım diye sesler duyulmasına neden olan maç.
beşiktaşlıların erken havaya girip, gerçeklerle tanıştıkları maç.

ne demişler, 2-2 mi?
beşiktaş'ın neredeyse pozisyon vermeden 2 gol yediği karşılaşma.
ismail yüzünden kaybedilen maç.
beşiktaşlı olmayanları hele ki bu sene bu durumdayken hiç ilgilendirmeyen maçtır. bundan sonra kazanılacak ya da kaybedilecek üç puan bir şey değiştirmez. hal böyleyken bazılarına giren çıkan nedir ben onu çözemedim?
ek: bak bak verdiler sinyali yine toplaşmışlar bizim başlığa. ulan ne manyak adamlarsınız takımınızın şampiyonluk yarışında olması bile tatmin etmiyor sizi, hala derdiniz beşiktaş. nasıl taraftarsınız anlayamadım. ne diyelim siz de bir gün yalakası olduğunuz akp'nin mensupları gibi tatmin olursunuz inşallah.
fenerli rezillerin enrty yazmak için maçın bitişini bekledikleri maç. daha önce 2-2 demeye götleri yok.