bugün

medical park hastahaneleri yön.kur.başkanı'dır, trazon'ludur,15 sene önce sıradan bir doktorken şu anda en büyük zincirin sahibidir,trabzonspor başkanlığına adaydır.
Kendisi göz hastalıkları uzmanıdır. Malum şirketin başındadır. Rabbim yürü ya kulum diyor işte. Aynı zamanda çalışkan biri olduğunu biliyorum. Hiç durmadan anlatabilir. Kolay değil bu kadar yol almak. Trabzon'a şans diliyorum.
iyi mala vurur. inşaatçıların kralıdır.
muharrem ertaş için kullanılan tabirdir.

bilmeyenler için, muharrem ertaş, neşet ertaşın babası, hocasıdır.
aziz ve rte tafından açıkça desteklenen, trabzonspor'un iyice ağzına sıçmak için yollanılmış adamdır.

trabzonlu taraftarlar kızmasın ama böyle.
Bağıra çağıra başkanlık yapan bir tip değildir inşaallah dediğimiz trabzonspor un müstakbel başkanı.
şayet trabzon'da köklü bir aileden gelmiyorsanız ve ya derin trabzon tarafından desteklenmiyorsanız ne kadar paranız olursa olsun bu klübe başkan olamassınız demişlerdi kendilerine nitekim genç üyelerin olduğu son 4 sandıkta trabzon'da yaşayan ailelerin desteğiyle ibrahim hacıosmanoğlu seçimi kazanmıştır.
medical park hastanelerinin sahibi bir rivayete göre bu hastanelerde emine erdoğan ile ortak olduğu söylenir ama bu iddia ne kadar doğrudur yada tamamen yalandır orasını bilemeyeceğim.
ama ak parti'nin adamı olduğu kesindir.
muhtemel yeni trabzonspor başkanı.
Trabzonsporun yeni başkanı olmuştur. Hayırlı olsun.
yeni başkanımız hayırlı olsun.
karton mafya gibi yandaş ve kadın düşmanı çıkmaz inşallah denilen yeni ts başkanı. beşiktaş' a yönetim bakımından rakip lazım bu ülkede.
Celil hekimoğlu'na az da olsa fark atan yeni bajgan.

Akplidir.
bir Galatasaray taraftarı olarak başkan seçilmesine çok sevindigim trabzonspor Başkanı.

allah utandırmasın.
Umarım trabzonspor'u iyi bir yere çıkarabilir. Zor bir işe başladı. Vira bismillah.
hacıosmanoğlu'nun yok ettiği trabzonsporluluk itibarını ekibindeki diğer üyelerle birlikte geri kazandırması önümüzdeki süreçte sağlayacağı en büyük katkı olacaktır. zira şampiyonluğun 2-3 takım arasında paylaşıldığı, anadolu takımlarının figüran olarak boy gösterdiği bir ligde kendisinin ''50. yılda şampiyonluğa'' hedefi ne kadar vizyonlu ve planlı olduğunu gösterir.

yönetim kurulunda, usta'nın seçilecek olmasıyla benim çok dikkatimi çeken isim ise yemeksepeti.com'un kurucusu nevzat aydın. çok deli bir trabzonsporlu ve başarı hikayesi takdire şayan.

yolları açık olsun!
ilk sayimda 3061, celil hekimoglunun itirazi sonucu son sandiklarin yeniden sayilmasiyla 3062 oy alan trabzonsporumuzun yeni baskanidir. hayirli ugurlu olsun. guclu ve onemli isimlere yonetim kurulunda yer verdi. guzel bir kongre sureci oldu. haciosmanoglunun gozyaslari, hekimoglunun beyefendi durusu ve bariscil soylemleri kongrenin unutulmazi oldu. insallah trabzonsporumuz yeni baskaniyla guzel günler gorecek.
Öncelikle Çok iyi bir trabzonlu. Trabzonspor ve basketbol aşığı.

Başarılı olacağına inanıyorum. iyi de bir insan. Yolu açık olsun.
trt sporda dün gece denk geldim. arkadaşım da ben de çok şaşırdık bir trabzonlunun bu kadar kibar içten ve pozitif konuşmasına.
trabzonspor eski günlerine ancak böyle bir adam ile dönebilir.
Sirf listesinde nevzat aydin oldugu icin baskan olmasina sevindigim adam.
Mitinglere de katilmazsa tamamdir bu is.
şu kaba saba ve maalesefe görgüden yoksun, yasaların bile dokunamadığı eski başkana kıyasla ülkem adına beni umutlandıran başkandır.

Fenerbahçe'liyim ama trabzon'a beyefendi birinin başkan olmasına çok sevindim. neydi o eski başkan? mahalle takımına malzemeci olmayacak adam koca kulübe başkanlık yaptı.
trabzonspor kulübünün yeni başkanıdır aynı zaman medical park hastanelerinin de patronudur.
şu an ntv spor da ve görüşleri, tespitleri, uygulamayı düşündüğü çözümler muazzam.
"benimle bilimsel olarak anlaşabilecek bir hoca olmalı" anlamında bir cümle kurdu ki hayli önemli.
bilimselin altını çizdik.
lucescu üstüne basa basa 50 kere türkiye'ye gelmeyeceğim demesine rağmen seçimden önce ve sonra lucescu diye tutturan,yok oğlunu geçirecek diye abuk subuk haber çıkartan,şimdi de hami mi gelse diye düşünen başkan.adam akıllı bir yönetici gelmeyecek herhalde bu trabzonsporun başına.
trabzona girerken dağlara taşlara bu adamın ismini yazmışlar. hatta forumdaki tuvalletlerde okumamız için kapılarda medikalparkın reklamları var. şaka maka iyi reklamını yapıyor.
güncel Önemli Başlıklar