Yemek tarifi paylaşımı yapılabilecek becerikli kızdır.
Hele biri var durmadan tavuk yapıyor. Sorsan hamarat.
bana balık tutmayı öğretme, balık ver...açım aç...
Yoktur.

Bunun nedenini açıklayayım hemen.

Örnek seçimi yapacağımız ana kütle olan uludağ sözlük içinden seçtiğim rassal örneklerin (yani burada tanışıp daha sonra buluştuğum insan sayısı) tamamı yemek yapmaktan bi haber ve yemek yapamamayı bir gurur vesikası ve "prenses" lik olarak gören insanlardı.

Ana kütlenin tamamını inceleme şansım olmadığı için yapmış olduğum sondaj usulü denetim sonucunda olumsuz bir görüş olarak rahatlıkla yoktur diyebiliyorum.

Büdüt: lan niye eksiliyorsunuz. istatisik bilimini kullanıp bir yargıya vardım. Dediğim şey bilimsel bir kuram değil. Karşıma net verilerle çıkacak arkadaşlar olursa reddetmem.
Gelsin kapışalım dediğim kızdır.
Marifetli ve tehlikelidir.
Sozluk erkegiyim ama bu konuda "benim" diyen sozluk kiziyla her turlu kapisirim. Hodri meydane!
En iyi yemek yapan bnm . Allah im o nasıl yemekler o nasıl lezzetler . Üstüme tanımam . Muhtesemim.
Yumurtayı kırarım tavada,
üstüne tuz, biraz da kırmızı biber atar,
Tavanın kapağını kapatırım.
Yavaş yavaş pişer.
iddiaya varım en iyi ben yaparım.
Et yemeklerinde geliştirmem gerek kendi mi.olur muyum?
yapsın bir pilav görelim bre.
benim. şaka değil lisede aşçılık okudum. kıymetimizi bilen olmadı.
Helal denecek kişidir. Yemek yapmayı bilen kız kalmadı cümlesine cevaptır.
Uludağ sözlükte yazmayan kızdır.
Hamile taklidi yapan panda
Moongirl
Sarmasiklar gibiyim
Alyssum
Bright future
romeosuzjuliet
tam ekmeği yardıktan sonra malzemeleri arasına eşit, orantılı ve tertipli yerleştirebiliyor ise tamamdır.
mesaj kutumu yeşillendirmesini istediğim insan kişisi,tşk,bye <3
Eline 8 10 malzeme verin ve dünya mutfağından bir yemek söyleyin, yapamayacaksa yemek yapıyorum dememesi gereken kız.
Diğer türlü herkes gördüğünü yapabilir. internette binlerce video var. Bir beceri emaresi değildir.