bugün

Online bir ipad/iphone oyunu. Travian'a benzedigini dusunuyorum, her ne kadar hic travian oynamamis olsam da. Hayatinda bu tur online browser oyunu oynamamis biri olarak, beni kendine bayagi bagladigini soyleyebilirim. Goruntu ve efektler gayet iyi, karakterler sirin, kendini sevdiriyo. Turkler oyunda kendilerini pek fazla gosterememis gibi gorunuyo. Dunya siralamasinda gozume carpan tek turk clani var, o da 30 kusurlu siralarda. Ayrica tamamen turkçe oldugunu da soyleyelim. Hem de sacma sapan cevirilerle degil, Tercumeler de gayet guzel.
en başarılı iphone/ipod touch/ipad savaş oyunu.
öyle ikide bir para da istemez, grafikler alabildiğine kalitelidir, travian'ın gelişmiş hali gibidir. Kanada klanlarının yoğunluğu dikkat çeker, bir o kadar da türk klanı vardır.
40. level'dan sonra baydı beni ancak başlarda sağlam bağımlılık yapıyor.
zamanla müptelası olunan oyun. başta yavaş ilerliyor ama sonra kendine feci sarıyor.
30 lvl ile daha yolun başında olduğumu belirtmek isterim.
sadece apple ürünleri üzerinde oynanabilen online strateji ve savaş oyunudur. yıllarca travian oynamış biri olarak ilk gördüğüm anda travianın mobil cihazlar için olan versiyonu sandım mamafi oyuna adapte oldukca çok daha gelişmiş bir uygulama olduğunu fark ettim. eğer oyunu oynamaya yeni başladıysanız tavsiyem yeşil taşlarınızı boş yere harcamayın ve ilk 20- 25 seviyede savunma ağırlıklı çalışın.
uludağ sözlük klanı var mı bilmiyorum ama yeterli kullanıcı varsa açılsa eğlenceli olur.
yeni başladığım oyun. çok eğlenceli. bu tür oyunları sevmesem de bunu sevdim lan. harika oyun. şuan 25 level ım daha yolun başındayık.
apple cihazım var birsürü de boş vaktim var diyorsan aradığın şey bu. Dakikalarca boş boş köyünü seyredip, orasını burasını düzeltirsin. Klanınla çetleşirsin. Ha bi de dışardaysan yanında şarj cihazıyla gezmen şart.
(bkz: şarj bitiren)
çok iyi bir oyun. şuan 52 level oldum ve her saat başı kontrol ederim köyümü. çok sağlam köy kurduk.

1923türk
1923türk2
1923türk3

klanlarımız mevcuttur. ben 2. klandayım. gelin tanışalım sözlükdaşlar.
ben oyun oynayarak boşa vakit geçirmek istemiyorum diyorsanız kesinlikle indirmemeniz gereken oyun.

bir kere başladın mı bir daha bırakamıyorsun.

2 ay sonra kendini yeşil taş satın alırken buluverirsin.
Telefon değiştirme sebebidir.
en popüler ve en yüksek ciro'ya sahip apple oyunu. mükemmeldir. 69. levelde güçlüklede olsa bıraktım mutluyum.
zevkli bir iOS oyunu. 17 levelim.
reklamının her yerde karşımıza çıktığı garip oyun.*
oyuna para vermeyen birine dünyanın yeşil taşını aldırmış oyun. level 50, geliyorum sözlük.
hoş bir oyundur. android işletim sisteminde olmaması ayrı bir güzeldir.
Varsa clanınız davet edebilirsiniz mesela beni .

Yalnızlık çektiğim oyundur . iyidir , güzeldir , zevklidir .
Hala tam olarak çözemediğim ama fena saran oyundur.
her ne şartta olursa olsun mutlaka oynamayı sürdürdüğüm ve ipad'de oynamanın daha bir zevkli olduğunu düşündüğüm bir appstore oyunu. canın sıkılınca 3-5 tane ejderha, pekka veya cadı eğit ve bir köyü yerle bir et. inanılmaz deşarj ediyor.
ancak ne var ki taş satın alıp yükseltmeleri hızlandırmadığınızda oyun sıkıcı derecede ağır ilerliyor. bir binayı veya askeri yükseltmek bir hafta mı sürer, insaf yahu.

android'e de gelmiş. ne gerek vardı abi, biz ios takımı yetiyorduk kendi kendimize. gerçi ios de artık android çakması oldu ya, oldu yani.
Güncellemeye ihtiyaç duyan Apple oyunu.
iyi hoş da saldırı ve savunmalarda bir dengesizlik var özellikle köy binasını 8. Seviyeye getirince daha net ortaya çıkıyor.
Online oynanan türkçe dil seçeneğiyle oynanabilen müptelası olunan appstore oyunu.
Android e gelmistir gencler hayirli ugurlu olsun. Indiriverin gari....
android sürümü çıkmıştır. şimdi 300 liralık android i olan veletler doluşacak oyuna yazık.. 90 level 9 seviye köyüme yazık olacak be..

görsel
25 olan yaş ortalamasının, uygulamanın androide gelmesi sonucu en iyi ihtimal 18-19a ineceği oyun.
görsel
Daha 6 saat once basladigim oyun. Yavas yavas ogreniyoz.

3,5 yıl sonra gelen edit: beyler kadınlar artık oynamıyorum. Klan için mesaj atmanıza gerek yok.
--spoiler--
clan yok mu clan ?
--spoiler--