bugün

Nerdesin iki gözüm, çık bi açıklama yap artık
Senin gibi insanın değerini bilemediler.
Bu günden sonra CHP , Muharrem incenin genel başkan olması için mücadele etmelidir, bu gerçekleşmeyecekse oylarını iP e kaydırmalıdır , ne yaparsak yapalım yüzde 25 oyumuz garanti rahatlığını vermeyin bu partiye.
bir gün malum şahısa gününü gösterecektir.
Yallah Yalova kaymakamlığına.

görsel

Beybi!
git chp yi kurtar şu teröristlerden muharrem. ciddiyim güzel sevenlerin var. sana yüklenmeyeceğim. umarım chp nin başına geçersin.
ahh maarem ahh.

https://www.youtube.com/watch?v=hZ5lqYpTMxY
Siyasete ilk başladığı günden bugüne kendisini takip etmekteyim ve ilerleyişinin her geçen gün daha yükseğe tırımaşına şahit olmaktayım, cumhurbaşkanlığı adaylığında iyi bir kampanya yönettiğine inanıyorum, şahsi olarak görüşüm muharrem inceyi daha iyi yerlerde görmekten sevinç duyarım.

Edit: kendisini tanımayanları bu kampanyada tanıtmış oldu, buda kendisi için bir başarıdır.
nerde adam kazandı demiş sayın aktroller?
Canım ince. Bu millet için çok uğraştın, çok çaba sarf ettin ama olmadı. Canın/canımız sağ olsun. Bizim milletimize iyilik yaramaz. Bir insan 1600 tl asgari ücret ile çalışıp 2200 tl asgari ücret yapacağım diyen birisine nasıl inanmaz? En basit örneği bu. Neyse dediğim gibi bizim milletimize iyilik yaramaz deveye diken bize siken yaranır. Sen hiç canını üzme bir CHP’li değilim ama bugün gittim sana oy verdim oyumun arkasında durdum takip ettim. içim rahat senin de için rahat olsun.

Canım ince.
Valla kabul etti o da. inşallah biz yanılırız ve ülke için bu adam iyi bişeyler yapar.
Demiştim demeyi sevmem. Bu balonu siz şişirdiniz. Yanlış strateji kurbanı oldunuz. Dün coşup çılgın atan, eleştiri kabul etmeyen ekşi ve uludağ sözlük yazarları bu entrymi bir daha okuyun.

(#39659534)
Muharrem ince bu durumu kabullenmiş olabilir. Ey halkım... Siz kabullenebiliyor musunuz. Ben kabullenemiyorum. her şey bu kadar kolay değil. Bu iş ince'nin "bitti" demesiyle bitemez. Eğer "ince" yenilgiyi kabul ediyorsa, bu halk etmemelidir. Çünkü hala direnen bu halkın gücü ince'den de yüksektir. Cesaretinizi kırmayın. Ohal döneminde yaşadığımız bu seçimi çıkıp haykırın. Cesaret göstermemizin zamanı geldi. Meydanı bu kopuklara bırakmayın.
Üzüldüm öğretmen. Biz kaybettik, şu kazandığını sanıp sevinen kitle de kaybetti.
Şayet dediysen bunu doğru demişsin: "adam kazandı"

Bi daha da siyaset miyaset konuşmuyorum, duvarda küçük bi örümcek buldum onunla sohbet edicem.
Muharrem Ince TV'ye cikip ya da tivit atip, 'kaybettik' dese bu kadar koymazdi. Ama o mesaj olmadi, onbinlerce insan bi umutla o sandiklari cani pahasina korudu, saatlerce yemedi icmedi ayrilmadi o sandiklardan, yazik, cok yazik.
her şey için teşekkür ederiz. yüreklerimiz senin sayende umut doldu. hiç inancımızı yitirmedik senin için. enerjinle coşkunla mutlu ettin bizleri.

sen endüstri 4.0 , bilim , eğitim , ekonomi dedin.
malum şahıs kek , kıraathane, yol dedi.

halk yine yaptı yapacağını be ince başkan. senin vaatlerini ne anlasın elin köylü çomarı. onun için tek önemli olan kendi çıkarları. biz cahiliz muharrem ince , sen bize fazlasın.

bir de keşke çıkıp iki kelam edeydin de merak içinde sabahı beklemeseydik.
iyi geceler (no subliminal) .
Herşeye rağmen teşekkürler öğretmenim, gerçekten umutlanmıştım bu bile yeter iyi ki varsın.
seçimin kaybedeni olsa da aynı zamanda kazananı da olabilir zira partisinden %8 (partisine göre %40) yani 4 milyon oy daha fazla almıştır ve eğer partinin başına geçmek isterse muhtemelen geçebilecektir. seçimin asıl kaybedeni ise kemal kılıçdaroğlu ve chp'dir.
Hocam, meslektaşım, abim!

60 günlük bu süre boyunca 30 yıllık ömrümde hiç olmadığı kadar bana/bize umut aşıladın. Başka konuların da konuşulabileceğini gösterdin. Bırak bunları gerçekleştirmeyi, meydanlarda bunları duymak bile ruhuma, aklıma iyi geldi.

Ben her şeyden çok senin adil olacağına, Ötekileştirmeyeceğine inanmıştım. Olmadı canın/canımız sağ olsun. Neticede hepimiz aynı gemideyiz. Biz seninle gemiyi batmaktan kurtarma hayalleri kurduk. Şimdi batarsak hep birlikte batacağız.

Yalnız...

Bu 60 günlük rüya bir vatsap mesajıyla mı sonlanmalıydı? Çık ekrana. Yine kaybettik de ama gözlerimizin içine bakarak de. Biz onu da alkışlarız.
ABD ile müttefik olma vaadinin bedelini ödeyen aday.

(eksicilere not: ABD ile müttefiklik Davutoğlu kafasıdır, orta doğu halkarının kanının eline bulaşmasıdır, hendeklere göz yummaktır, binlerce tır silahı kendi orduna karşı teslim etmektir, emperyalizme hizmet etmektir, 15 temmuz darbe girişimine susmaktır)
tehdit edildiğini düşünüyorum. Bunun başka bir açıklaması yok. Bu kadar mangalda kül bırakmayan adam bi whatsapp mesajıyla “kaybettim” dememeli. Ysk da bulunan insanların tivitlerine bakıyorum oylar başa baş diyor.. muharrem ince kaybettim diyor. Yarın çıkıp kuzenim yazmış mı diyecek?
Belki de yıllar sonra bizleri güneşli günlerin var olabileceğine inandırdın, içimize umut tohumları ektin, milyonların artık çıkmayan sesi oldun. Sırf bunun için bile minnettarız sana inan. Belki seçimi kaybettin/kaybettik ama seni seven milyonlarca insan kazandın. Her şey için çok teşekkürler, daha aydınlık yarınlarda buluşmak dileğiyle.
hem sokaktaki iktidar destekçisi halk ile muhalefet halkı birbirine düşürmemek için, hem de gerçekten hayal kırıklığına uğramış olacağından dolayı bu halde görünmek istemediği için açıklama yapmaktan, kamera karşısına geçmekten çekiniyor diye düşündüğüm cumhurbaşkanı adayı, benim cumhurbaşkanım.
Amerikalılar la bisiklet turu yapıyormuş. Haha ulan ne güzel yendik.

Artık ne partisine dönebilir ne meclise.

Ayrıca cumalarada gitme derdi bitti. Artık müslümanmış gibi davranmana gerek yok.

Ulan mv de değil ya bu nasıl s.ctı haha. Apoletlerini sökecem diyordu, polise it diyordu. Ne oldu lan! 5 milyonluk mitingin oy mu kullanamadı.

Katıksız şizofren!