bugün

entry'ler (715)

ceren özdemir

Ah Ceren o kadar güzelsin ki Şule, Özgecan, Helin, Güleda ve daha adını sayamayacağım binlercesi gibi.. Annesinin babasının bakmaya kıyamadığı, bu günlere getirmek için kim bilir neler çektiği canlara kıymak bu kadar kolay mı gerçekten ya ? Benim evde beslediğim kuşun tırnağını keserken bile canını acıtacağım diye aklım çıkarken siz nasıl oluyor da bir insana bile isteye böyle vahşice davranıp canını alıyorsunuz? Gerçekten aklım mantığım vicdanım almıyor o kadar kötüsünüz ki kötülüğünüzü anlatmaya yetecek hiçbir kelime yok benim lügatımda.

11 ağustos 2018 fenerbahçe bursaspor maçı

Her maç sonunda ağlamaktan bıkmadınız mı allah aşkına ya yok olmayan penaltıymış yok şikeymiş yok şuymuş buymuş. Ağlasanız da dövünseniz de yeniden doğduk, yeniden varız.

Edit: Kudurun köpekler.

anın görüntüsü

görsel
içki nedir bilmezdim, şimdi bir ayyaş oldum.

15 temmuz 2018 81 ilde sela okunması

Eş zamanlı sela operasyonudur.

recep tayyip erdoğan

görsel

tayyipler alemi pankartı taşıyan orospu

Allahım bu gözler lgbt bayrağına alman bayrağı diyenleri de mi görecekti. Tamam anladık çomarsınız, cahilsiniz bazılarınız trolsünüz ama sizce de bu kadarı biraz fazla değil mi?

şu an dinlediğiniz şarkının içinden bir cümle

Bazı yalanlar güzel, bazı gerçekler acıymış.

türkiye milli futbol takımı

2018 dünya kupasında yok gibi oynayan takımdır, hepsine tek tek helal olsun.

atatürk ün 5 yaşındaki manevi kızına bira içirmesi

Hepinizi tek tek eksileyebilirim fakat eksilemek için beklediğim 30 saniyeye bile değmezsiniz sevgili çomar kardeşlerim.

Edit: artılarınızla yaşamıyorum ki eksilerinizle öleyim.

sözlük yazarlarının itirafları

iyi ya da kötü birlikte 4 seneni geçiyorsun, defalarca ayrılıp barışıyorsun, sınava birlikte hazırlanıyorsunuz o kalıyor sen kazanıyorsun, düşüyor düştüğü yerden kaldırıyorsun, ailesi sırt çeviriyor sen hiç elini bırakmıyorsun, zor zamanlar geçiriyor diye kendinden fedakarlık yapıyorsun, kendi çevrendekilerin söylediğine kulak tıkıyorsun, bulduğun her fırsatta yanına gidiyorsun, istemediği bir işte çalışıyor mutsuz diye mutlu olması için elinden geleni yapıyorsun, ilişkim bitecek en azından güzel bitsin diye çırpınıyorsun. Sonra o geliyor sanki 4 gündür flört ediyormuşsunuz gibi bir rahatlıkla gerçekten çok üzgünüm, geçen hafta biriyle istemediğim bir şeyler yaşadım diyor. istemediği bir şeylerden kastı tecavüze veya tacize uğramak sanırım. Çünkü ben istemeden aldatmak diye bir şeyi daha önce hiç duymadım.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Zihinsel engelli kardeşime, sırf otizimli olduğu için kreşte dışlanan yeğenime ve artık bitme noktasına gelen ilişkimi kurtarma çabama ağlıyorum.

reglken denize girmek

Tampon kullanılması halinde sıkıntı yaratmayacak olaydır.

mustafa kemal atatürk

görsel
Gülüşüne kurban olduğum

1 temmuz 2018 ispanya rusya maçı

ispanya'nın köyüne döndüğü maç. Almanya, Arjantin, Portekiz oyuncuları rakı masası kurmuş sizi bekliyor hadi gidin ağlayın.

anın görüntüsü

görsel
Sanırım Ali Rıza Bey'in ruhu kedimin bedeninde hayat buldu.

atatürk ile erdoğan arasındaki bariz fark

Birinin ayyaşken(!) kurduğu ülkeyi diğeri ayıkken yönetemez.

kız çocuğu olan godoş baba

görsel

içki içen adamdan cumhurbaşkanı olmaz

hırsızdan olur, yolsuzdan olur, yalancıdan olur, kul hakkı yiyenden olur, başı sıkıştığında kandırıldım diyip zırlayandan olur, yandaşına rant sağlayandan olur. Ama içki içen adamdan cumhurbaşkanı olmaz çünkü içki içmek bunların hepsinden daha günah, çünkü içki içmek sadece içen kişiye zarar veriyor, çünkü bizim halkımıza seven değil sken yaranıyor.

bazı chplilerin şehitlerimizin kemiğini sızlatması

görsel

kıraathane açana oy veren halk

görsel