bugün

güçlü bir duruş sergiledi. siyasi hakimiyeti kuvvetli bir insan. Farklı görüşten olsak da saygı duyuyorum, büyük heyecan yarattı seçim gününe kadar. Tebrik etmek lazım.

Adam kazandı muhabbeti de gereksiz uzatılıyor. yok tehdit ediliyormuş bilmem ne ahahah mal mısınız lan?? Bence samimi bir cevap vermiş ve yenilgiyi kabullenmiş. Kabullenmeseydi zaten ergen gibi davranmış olurdu.
Adam kazandı derken demek istediği; "bu seçim vesilesiyle Türkiye bir adam kazandı"dır.
Ben böyle vazgeçiş görmedim, karamsar umutsuz bir insan olduğumu çevremde bilmeyen yoktur he seçimde olduğu gibi yine olmayacak dedim bana hep umutla her şey değişir dediler yine inanmadım...bir hafta öncesine kadar mitingler kalabalık bir sürü insanla konuşmam ve hepsinde bir umut ışığı olması beni de umutlandırdı. Evet dedim bu adam bir şekilde gidecek oy kaybedeceği de ortada, olan bitenin farkında olan aydın kesim bu sefer daha kesin, kararsız insanlar kararlı, diğerleri bildiğimiz gibi dış güçler...

Muharrem ince nin ikinci turda kaybetmesi falan konuşuluyordu hep Meral Akşener geçerse daha iyi olur denildi, Meral Akşener in ise bir kitlesi olmayacağını düşünüp oyumu inceden yana kullandım. Yalova'yı da hatırlayarak...

Sabah 6dan beri sandıktayım,Muharrem ince'nin sandık başındayız ne olursa olsun 5 ten sonra asla ayrılmıyoruz demeleri de gaz vermişti. Ama gelen haberlere göre bir şekilde geri planda kalmayı tercih ediyor bu kadar basit olamaz. Almanya yenik düştü diye bende bu savaşı kaybetmeyeceğim. Aynı şeyi kendisinden beklerdim. Yarında ne açıklama yaparsa yapsın gözümden düştün herif, eğer yuvana çekilip hakkımızı aramıyorsan bu saatlerde, istediğin kadar koşuştur bu saatten sonra kim sikler yalova kaymakamını!
tayyip'in adamı, olaylar sıçrarmış. sanki erdoğan diktatörlüğünde daha az insanın canı yanacak, geçin bunları...
Tamamen sosyal medyanın abartısı olup yere göğe sığdırmadıkları balondur kendisi.Ayrıyetten hazımsızlığından dolayı çıkıp açıklama yapmayıp muhalif cephenin uykusuna mal olmuştur.Bu sadece bir seçim görüş ayrılıkları olsada hepimiz tek bayrağa tek vatana tek millete hizmet ederiz buda bilinsin kimse devletten üstün değildir.
Hala ortada yok. Hadi hayal kırıklığına uğradığı için konuşmak istemiyor diyelim. Ama meral akşenerde ortada yok ne bir ses ne bir açıklama. Burnuma kötü kokular geliyor umarım yanılıyorumdur.
her gün cuma namazı kılan şahıs.

cuma namazı tutar dediydim ama her gün demesi işte orada ipler koptu. şuanda ühü ühü üğğğüüüüüğğğğ..
Şu an ekran karşına geçmiştir.
anadolu ajansı sonuçlarını çıktı ekrana kabul etti, hala bu adamın peşinden giden varsa net geri zekalıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=_aOmofm3wBA
Sesi kırgın,aglamakli...
Ince huzunlu, ince mazlum...

Ince balonu patladi, turk solu yikik...

Ayrica resmen dunden beri kendine yakistirilanlari reddedip alayci bi sekilde secmeniyle dalga yapti.

Kraldan cok kralci olmayin, akilli olun...
"50 günlük kampanya yerine 500 günlük, 5000 günlük kampanya ile devam edeceğiz"

5000 gün yaklaşık 13.5 yıl ediyor. 13 yıl daha AKP devam edecek yani!
Siz devam edin siyasete, benden Pas.

Mısır, Arabistan'a gol yağdırır bugün
bu kafalar ile chp'den bir yol olmaz.

mantık yıllardır aynı; herseye muhalefet, çamurluk, yaygara, mide bulandırma.
mükemmel konuştu az önce. ilk defa bu adamın böyle zeka fışkıran konuşmasına şahit oldum.
Karşısındaki bekir (!) in çingene siyaseti ile kıyaslanılamaz.
Düzgün siyasetçi. En azından gandi gibi savsaklamıyor. Gelecek neler getirir bilinmez. Yıldızı daha da parlayacaktır. Yolu açık olsun inşallah.
az önceki konuşmasında duygularıma tercüman olmuş insandır kendileri.

siyasete girdiği günden bugüne iyi başarılar elde ettiğini kimse inkar edemez, ilk gün nasıl desteklediysem sonuna kadar kendisini desteklemeye devam edeceğim.
konuşmasının başında kendisi için endişelenen insanlara şizofren demiştir. sanki türkiye normallikler ülkesi gibiymiscesine. terbiyesizlik bu. kendisine oy vermedim ancak farklı olduğunu düşünmüştüm. bundan sonra da apolitik olmamin bas aktörü kendisi olacaktır, siyasetscilerin hepsinin aynı olduğunu her seçim öncesi hatirlamak üzere bu entryi kişisel hafıza olarak kullanıyorum

Edit: yeni bir parti kurmasını, CHP ile ugrasmamasini canı gönülden diliyorum.
Kendisine dün oy vermedim fakat tutumu ile yaptığı açıklamada aklıma zamanında duran emmi'nin şu sözünü aklıma getirdi...

(bkz: unutmayın en büyük kabadayılık beyefendiliktir)
içimizde ki barışçı, demokratik ve kardeşlik duygularını kısa bir sürede olsa uyandırmamıza sebep olan kişidir.
Siyaseten bitmiştir en azından benim icin !
dürüst bir siyasetçidir.
ekmeleddin gibi biranda siyaset sahnesinden kaybolacak...

sanırım kuş tavuk falan besler..

yallah pensilvenyaya..
Sol cenahın yeniden umutlanmasına sebep olacak kişi. Muhafazakar ve Milliyetçi oyları hanesinde toplayabilecek ve toparlayabilecek lider adayı.
Yenilgiyi kabul edemeyen cehapeliler tarafından linç ediliyor. Adam %30 oy almış amk. Anket şirketleri %25’lerde gösteriyordu. Buna rağmen beğenmiyorsanız kılıştarla yola devam edin.