bugün

muharrem ince

Ben böyle vazgeçiş görmedim, karamsar umutsuz bir insan olduğumu çevremde bilmeyen yoktur he seçimde olduğu gibi yine olmayacak dedim bana hep umutla her şey değişir dediler yine inanmadım...bir hafta öncesine kadar mitingler kalabalık bir sürü insanla konuşmam ve hepsinde bir umut ışığı olması beni de umutlandırdı. Evet dedim bu adam bir şekilde gidecek oy kaybedeceği de ortada, olan bitenin farkında olan aydın kesim bu sefer daha kesin, kararsız insanlar kararlı, diğerleri bildiğimiz gibi dış güçler...

Muharrem ince nin ikinci turda kaybetmesi falan konuşuluyordu hep Meral Akşener geçerse daha iyi olur denildi, Meral Akşener in ise bir kitlesi olmayacağını düşünüp oyumu inceden yana kullandım. Yalova'yı da hatırlayarak...

Sabah 6dan beri sandıktayım,Muharrem ince'nin sandık başındayız ne olursa olsun 5 ten sonra asla ayrılmıyoruz demeleri de gaz vermişti. Ama gelen haberlere göre bir şekilde geri planda kalmayı tercih ediyor bu kadar basit olamaz. Almanya yenik düştü diye bende bu savaşı kaybetmeyeceğim. Aynı şeyi kendisinden beklerdim. Yarında ne açıklama yaparsa yapsın gözümden düştün herif, eğer yuvana çekilip hakkımızı aramıyorsan bu saatlerde, istediğin kadar koşuştur bu saatten sonra kim sikler yalova kaymakamını!