bugün

Son bölümü parça izledim. Bölüm sonu sarılma sahnesinde yetiştim. Oldukça duygusaldı. Bir daha tekrar izleyeceğim. Kesin ağlarım.
Dizi her ne kadar kore menşeili olsa da, cidden güzel dizi.
Diziyi seyrederken salya sümük ağlayan kadınlar, ertesi gün okul basıp otizmli çocukları protesto ediyor. Yorumsuz...
son 3-4 yıldır ilk bölümden itibaren izlediğim tek dizi. hataları var mı? evet var. özgün olmaması da can sıkıcı ama sikik sokuk, ağlamaklı dizilerden bin kat iyidir. çünkü bir farkındalık amaçlanmış ve bunu da başardığına inanıyorum. bazen abartı gelse de "ah be abi burada da mı aşk? kim kimi sikiyor belli değil" desem de ali vefa hatırına izliyorum. bir replik için film, bir karakter için dizi izlerim evet yaparım bunu nazlı ali'ye çocuk gibi davranmayı kesse ve tamamen hastalar ile ali vefa ilişkisine odaklanılsa muhteşem olacak ama ne diyeyim abi konak yok, aşiret yok, holdingler yok, yalılar yok, zengin - fakir saçmalığı yok. eh aşkta olmasa senaryo çıkmayacak onlar da haklı şimdi.
insanların duygularını sömürerek köşeyi dönen yapım ekibini ve oyuncuları barındıran dizi.

hadi otizmli çocuklara bağışlayın o parayı !

çok duyarlısınız ya gösterin kendinizi.

para tatlı mı geliyor yoksa ?
görsel

Başarısını her hafta üstüne koyarak devam ettirmektedir. Gurur verici.
iy bir uyarlama olmuş, şu an en beğendiğim yerli dizi.
Düşündüm de, onun dışında zaten pek yerli dizi izlemiyorum.
Nesinin beğenildiğini anlamadığım vasat dizi. Ağlatıyormuş.. Gidin yasak elma izleyinde dizi neymiş görün.
Abartılmış balon dizi. Evet.
Elanın hem ekranlara dönüşü hemde bu şekilde dönüşü içimizi kıprıştırmıştır. Çok güzel düşünülmüş bir geri dönüş. Denk gelirsem izlerim bakalım.
ela elalıktan çıkmış transfer olsa ne olur olmasa ne olur dizisidir.
Hüzünlü bir bölüm oldu.
Biliyordum ulan,bir gün elayi tekrar televizyonda goreceğimi biliyordum.

Yıllardır bunu bekliyorum.
Bakalım neler olmuş,nelere gönderme yapacak.
Bir de aynı ses mi olacak diye merak ediyorum.
Sonunda göründü ela. Çok şükür yani.
doktorlar dizisinden ela mı ne gelecekmiş entriy girmeye dalıp diziyi kapadım.
Söylemesem olmazdı.
Ela kim amk.
Duygu sömürüsünün bolca kullanıldığı saçma dizi. Bana mı öyle geliyor yoksa sadece?
kardeşimin ve babamın pür dikkat izlediği dizi. hatta kendilerini o kadar kaptırıyorlar ki, öğrendikleri bilgilerle sezon sonunda bir hastanede doktor olarak işe başlayacağını sanıyorlar. ikisini de çok seviyorum
ne zaman boka saracak acaba diye soruyordum ki kendi kendime, hastane sahibinin; ''madem hastanemde dizi çekiyorsunuz, alın bunu da bir iki oynatın'' diye karısını gönderdiğini gördüm'' Yapımcı, elanın göründüğü bölümlerde hastaneyi kullandıkları için kira ödemesi yapmayacakmıs galiba.
Bir tane elemanın kafasını gözünü çevirip çevirip durduğu dizi.
Orada kıvılcım denilen müsvette var ayrı bir ayar oldum o kadına. Yazık çocuk zar zor geldi baloya bir de üstüne üstlük spot ışıkları tutturuyor üzerine. Be kadın bu Leonardo di caprio mu sevgi demeçleri verecek ardından. Otizmli bu çocuk ne tepki verecek tabiki yıkıp geçirecek ortalığı. Akşam akşam iyi sövmüştüm. edepsize bak lan.
Mal turnusolu.
iyi başlayıp bi kaç bölümde sapıtan klasik, beyin sulandıran, izleyiciyle dalga geçen bişeye dönüştü. vıcık vıcık aşk, herkes birbirine aşık oldu. klasik türk kızı dizisi.
Allah doktor arkadaşların yardımcısı olsun.
Bu diziyi seyrettip doktordan daha bilgili hale gelir türk halkı.
Türk milleti maalesef gerçekle kurguyu birbirinden ayıramaz. Tv. Dizisinden tıbın uzmanı olur. Tarihçi olur. Mafya olur.
Doktorluk ciddi birikim tecrübe ve emek ister ama maalesef bir dizi ile artık tüm ülke mucize bekliyecek.
16. bölümünde kavas* bir hasta karakterini konuk eden dizi.
kadın yaşama umudunu öyle bir kaybetmiş ki, kocasını doktor arkadaşı nazlı'ya itelemeyi düşünecek kadar aklını kaçırmış.*